Lancôme

Ár:   29 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eizsu, Módosítva: 2014. május 1.

Ár:   29 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Rénergie Multi-Lift Nappali Arcápoló a Lancôme megoldása a ragyogását és feszességét vesztett fakó bőr ellen, melyen az öregedés látható jelei egyre élesebben jelennek meg. Azonnal érezhető hatás:a bőr mintha kisimulna, rugalmasabbá válna és a mélyebb ráncok is halványulnak.

Kiszerelés: 50 ml

100 Ft Lancôme Rénergie Multi-Lift Nappali Arcápoló
Ár: 100 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
Lancôme Rénergie Multi-Lift Arcápoló szett
Ár: 49.999 , Eladó: Nicole7
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki átutalással, postával vagy foxposttal küldöm, személyes átvétel lehetséges

bottkareni

2020. június 10.

Nem vagyok hasra esve, bevallom. Többet vártam tőle...sokkal többet! Semmi extra hatása nem volt, SŐT! Mondhatom, hogy a pórusaim tágabbá váltak néhány nap után. Így ment is a sarokba. Nem károsítom vele tovább az arcomat.Felejtős. Biztos nem fogom többet megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 10.

Bubuka26

2020. március 29.

Szuper ez a termék. Notinos rendelés mellé kaptam ajándékba 15ml-es kiszerelésben. Korábban nem használtam kb semmilyen arcápolót, főleg nem ilyen minőségi darabot. Könnyen beszívja az arcbőröm, kellemes, puha érzést hagy maga után. Egy hét használat után elmondhatom, hogy az arcom sokkal szebb, kipihentebb, feszesebb.

Határozottan újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Határozottan újraveszem ha elfogy.

claudia.nyilas

2020. február 18.

Ebből a krémből csak mintám volt, de engem nagyon meggyőzött. Látványra és érzetre is olyan, mintha feltöltené a bőrt. Ha elfogynak az Estée Lauder krémeim szerintem ebből fogok nagy kiszerelést venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Aprile

2019. november 25.

Nekem nagyon bejött, kellemes a textúrája, hmar beszivódik, nem hagy semmilyen réteget maga után, és kellemesen bársonyossá teszi a bőrt, szép bőrkèpet eredményez. Az illata nekem kicsit sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Gimami

2019. november 6.

15 ml-es kiszerelést vásároltam belőle kipróbálásra. Elsőre kicsit sűrű állagú krém ,az illata nekem erős.
Felkenve , azt hittem nagyon zsíros lesz a bőrömön , de pár perc alatt jól beszívódik. Nagyon jól lehet rá sminkelni .
Kb. egy hónap használat után , a bőröm állapota láthatóan jobb lett . A normál ára nagyon sok , ha akcióban sikerülne olcsóbban beszerezni , újra vásárolnám , de a teljes ára nekem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

roseanne

2019. január 1.

A harmadik tégellyel használom jelenleg. A Lancome összes terméke közül ez a leghasználhatóbb, a többi inkább csalódást okozott. Hidratál, rendben tart, nem irritál. Lassan áttérek a koreai rutinra, azokkal a termékekkel, így ha elfogy nem veszem újra. Aztán majd meglátjuk... Én is keresem az alternatívát helyette, de eddig nem találtam meg, talán majd most! Azt szeretem benne, hogy a többi hasonló hatásúnak mondott krém közül még ez szívódik be a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

Andris

Korcsoport: >54
2018. október 28.

Használom a krémet borsos ára ellenére. Korom miatt már lehet ütősebb kellene. Jobbat nem találtam. Segítsetek! Sokan írták, hogy fele ennyi pénzért ilyen minőség vagy még jobb is kapható! Melyik krémre gondoltak? Köszönöm előre is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 28.

Amizone

2018. március 2.

Nekem ez a krém valamiért nem jött be annyira, mint amire számítottam. Egy teljesen oké hidratáló krém, de ebben az árfekvésben ennél többre vágynék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

delima

2017. június 30.

Könnyen beszívódik, kellemes érzetet kelt. A frissíti a bőrömet, enyhén feszesít is. Smink alá is tökéletes. Az illata számomra inkább kellemetlen, de csak rövid ideig érződik. Az ára a teljesítményéhez képest egy kicsit magas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 30.

juditkaa70

2017. január 16.

A Lancome márka arckrémjei közül ez az egyetlen arckrém aminél igazi hatást tapasztaltam. A fáradt arcbőrre kiváló elixir,friss,üde arcbőrt eredményez. Mind e mellett,hidratál,halványulnak a ráncok. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 16.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-9

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Színező anyag. (Piros)

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.