Lancôme

Ár:   29 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eizsu, Módosítva: 2014. május 1.

Ár:   29 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Rénergie Multi-Lift Nappali Arcápoló a Lancôme megoldása a ragyogását és feszességét vesztett fakó bőr ellen, melyen az öregedés látható jelei egyre élesebben jelennek meg. Azonnal érezhető hatás:a bőr mintha kisimulna, rugalmasabbá válna és a mélyebb ráncok is halványulnak.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 15 000 Ft , Eladó: Apophis
Állapot: eredeti csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Budapest, Örs vezér tere
Lancôme Rénergie Multi-Lift Nappali Arcápoló 50 ml
Ár: 15 000Ft , Eladó: ahdruhkfjkhdjdsd
Állapot: bontatlan, celofáncsomagolásos dobozban,, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, Posta vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kamea

2021. szeptember 20.

Vásárlás mellé kaptam egy 15 ml-es kis tégelyt. Már ránézésre és állagra se tetszett. Egyszer kentem az arcomra, de mivel nem éreztem utána a kellő hidratálást, illetve valami miatt nem volt kellemes használni se, így a dekoltázsomra és a nyakamra kenegettem el. Erre megfelelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

emzse74

2021. április 21.

Hidratálónak rendben van, az érzékeny bőrömnek se volt vele semmi baja, de az öregedés jeleire nincs érezhető/látható hatással. Az illata riasztóan mű. Az a típusú krém, amit elhasználsz ugyan, de alig várod, hogy elfogyjon. Az éjszakai verziójának egy fokkal több értelme van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 21.

Wey1122

2021. január 27.

Az utóbbi egy évben pár darab 15 ml-s krémet elhasználtam.Sűrű nehéz krém,én ősztől -tavaszig használtam. Annak ellenére,hogy kombinált bőröm van,mégsem okozott problémát a használata, könnyen beszívódott és lehet rá sminkelni.Annak ellenére,hogy 42 éves vagyok minimális mimikai ráncom van,így nem tusom,hogy a ráncokkal mit kezd.hiszek abba,hogy a ráncokat meg kell elözni! Mintáimat szívesen elhasználom,de nyárra már megvettem az Ulra változatát ennek a krémnek abba már 20 SPF van a 15 SPF helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

roseanne

2021. január 2.

A harmadik tégellyel használom jelenleg. A Lancome összes terméke közül ez a leghasználhatóbb, a többi inkább csalódást okozott. Hidratál, rendben tart, nem irritál. Lassan áttérek a koreai rutinra, azokkal a termékekkel, így ha elfogy nem veszem újra. Aztán majd meglátjuk... Én is keresem az alternatívát helyette, de eddig nem találtam meg, talán majd most! Azt szeretem benne, hogy a többi hasonló hatásúnak mondott krém közül még ez szívódik be a legjobban.

Update 2021-ben, pontosan két évvel a fenti vélemény írása után:
Azóta (dél-koreai termékek bevezetése) sem használtam el a maradék fél tégelyt. Ha nem felejtem el, akkor a nyakamra szoktam kenni, de így is nehezen akar elfogyni. Innen nézve, hogy mennyivel szebb bőröm lett az elmúlt két év során, totál pénzkidobás volt. Egyáltalán nem éri meg az árát. Így most nálam 0 csillagon áll. De 1-et muszáj vagyok beszínezni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 2.

Update 2021-ben, pontosan két évvel a fenti vélemény írása után:

Bodar

2020. október 24.

Nem rossz, de ennèl sokkal olcsòbb krèmek is hozzàk ezt a színvonalat. Este kentem fel, mert zsíros, fènyes hatàsa nem akart egyhamar elmùlni. Elèg lassan szívòdik be a bôrbe, pedig nekem nagyon száraz a bôröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

kabocika

2020. augusztus 18.

Ajándékba kaptam, de számomra nagy csalódás:( Most látom, hogy szilikont is tartalmaz. Kellemes, lágy textúrájú krém, kellemes illattal, ahogy egy ilyen márkától elvárható, fényvédőt is tartalmaz, ami plusz. Azonban egész nap zsíros tőle az arcom, ami zavaró, ahogy az ár-érték arány is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

bottkareni

2020. június 10.

Nem vagyok hasra esve, bevallom. Többet vártam tőle...sokkal többet! Semmi extra hatása nem volt, SŐT! Mondhatom, hogy a pórusaim tágabbá váltak néhány nap után. Így ment is a sarokba. Nem károsítom vele tovább az arcomat.Felejtős. Biztos nem fogom többet megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 10.

Bubuka26

2020. március 29.

Szuper ez a termék. Notinos rendelés mellé kaptam ajándékba 15ml-es kiszerelésben. Korábban nem használtam kb semmilyen arcápolót, főleg nem ilyen minőségi darabot. Könnyen beszívja az arcbőröm, kellemes, puha érzést hagy maga után. Egy hét használat után elmondhatom, hogy az arcom sokkal szebb, kipihentebb, feszesebb.

Határozottan újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Határozottan újraveszem ha elfogy.

claudia.nyilas

2020. február 18.

Ebből a krémből csak mintám volt, de engem nagyon meggyőzött. Látványra és érzetre is olyan, mintha feltöltené a bőrt. Ha elfogynak az Estée Lauder krémeim szerintem ebből fogok nagy kiszerelést venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Aprile

2019. november 25.

Nekem nagyon bejött, kellemes a textúrája, hmar beszivódik, nem hagy semmilyen réteget maga után, és kellemesen bársonyossá teszi a bőrt, szép bőrkèpet eredményez. Az illata nekem kicsit sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-9

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Színező anyag. (Piros)

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.