Lancôme

Ár:   9890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   32 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evi1223, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Természetesen üde ragyogást adó ápoló sminktermék, mely javítja a bőr minőségét a hidratáltság növelésével. Természetes antioxidánst, hialuronsavat, növényi glicerint és moringa kivonatot tartalmaz. Friss, vizes textúrája kellemes érzést biztosít és felébreszti a bőrt, mégis megfelelő fedést biztosít a nap folyamán. Olajmentes, parabénmentes.

Ár: 6000 , Eladó: Moncsika73
Állapot: Több mint 2/3 megvan, Helyszín: Eger, fizetés: Előre utalás után posta, foxpost megoldható
010-es Lancôme Skin Feels Good Hydrating Skin Tint Healthy Glow SPF23 / PA+++
Ár: 5300 Ft + posta , Eladó: Mango36
Állapot: 3/4 mennyiséggel vettem, csak próbáltam, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm

NovakneViki

2021. április 6.

Elsőre meglepett, hogy nincs fedése, aztán még egyszer elolvastam, hogy ez nem is alapozó, hanem skin tint vagyis csak a bőrszínért felel. Tényleg szép bőrképet ad, főleg a Genifique szérummal.
Tetszik a benne lévő fényvédő meg a tubusos ellenben mégis pumpás kiszerelés. A színskála meglepően sötét, mert nekem általában a sorban lévő 2-3 szín a megfelelő, ebből rögtön a legvilágosabb.
Alapozómhoz szoktam keverni, így az alapozóm nem fogy olyan gyorsan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

Alapozómhoz szoktam keverni, így az alapozóm nem fogy olyan gyorsan.

Kamea

2020. november 10.

2020. 11. 10. Ha a Zoeva 104 Buffer ecsetét használom az alapozó felvitelére, sokkal könnyebb bánni vele és a végeredmény is szebb lesz. Illetve megszűnik az alább említett "kukacosodás" is. Erősen hajlok a felpontozása felé…

2020. 10. 06. Napi rendszerességgel csupán egy éve használok könnyű fedésű alapozókat, illetve BB-CC krémeket, és szerencsére csak a bőröm egységesítése a cél, hogy szebb legyen az összkép. Eddig talán ez a legkönnyebb állagú termék, amivel találkoztam. A száraz bőrű, illetve az érettebb korosztálynak való könnyű alapozó ez. Illetve nem is nevezném alapozónak, inkább színezett hidratáló krémnek. Abból is a light-osabb formula. Mivel a fedése rendkívül enyhe, így csakis azoknak válhat be, akiknek semmilyen bőrhibája nincsen, csak az arcbőr egységesítése a cél. Az állaga is elég folyós, vizes. Nekem egy pumpálásnyi szinte már sok is belőle, és a folyós állaga miatt elég nehéz egyenletesen eloszlatni, eldolgozni. A vizes blenderrel történő felvitel egyáltalán nem vált be, inkább kézzel, vagy ecsettel szoktam, vagy kézzel és ecsettel együttesen. Ráadásul az arcom alsó 1/3-ától, az állam vonalán végig a fülemig rendszeresen összeveszik valamivel és elkezd kukacosodni. A vizes állaga miatt elég nehezen is szárad, így nem szoktam lefixálni se, úgyis csak beleragadna a púder, meg így aztán legalább jobban érvényesül a természetes bőrfény. Napközben szépen összeolvad a bőrömmel és nagy örömömre megmarad a természetes bőrfényű finish-e is. Az árnyalatot is sikerült eltalálnom (2C Blond). Kellemes viselet, nem okoz irritációt, nem érzem azt, hogy nem kap levegőt alatta a bőröm. Nem ül bele a ráncokba és kapott fényvédőt is.
Alapjában véve rendben lévő termék, de sajnos valami miatt mégse szerettem meg, pedig sokat vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 10.

Katalin222

2020. október 2.

A kollégámtól kaptam egy tubussal ajándékba, mert az egekig magasztalta. Kicsit féltem tőle, mert a tubusban sokkal sötétebbnek tűnt az árnyalata a kremnek, nekem pedig elég fehér a bőröm alapjaraton. Kiprobaltam és nem bántam meg, nagyon jó érzés volt viselni is.
Szépen fed, hidratál és egyáltalán nem fénylett tőle a bőröm. Nem is volt "maszk" az arcomon, mint más alapozók viselesenel.
Az ára kicsit borsos, de nekem megeri beruhazni a téli időszakra egy világosabb árnyalatra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

PotterAlexa

2020. május 28.

Tetszik, de tényleh nagyon minimalis a fedese, és nagyon világos. Nyilván ez nem a termék hibája, de maga a skála beosztása szerintem kicsit felfelé van tolva, szoval míg estee lauderből 1-es szoktam használni, addig ebből a 0.25-ös is határeset. Szerintem eggyel sötétebbet rendeljetek, ha nem személyesen próbáljátok.

Extra vényes is nekem, szóval muszáj puderezni, amit nem annyira szeretek szóval -1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Zember

2020. április 28.

Hatalmas kedvenc! Látatlanban rendeltem meg online jó pár hónapja és csak remélni mertem, hogy beváltja a hozzá fűzött reményeket ennyi pénzért. A száraz, vízhiányos bőrömnek tökéletes választásnak bizonyult. Azt teszi amit ígér, természetesen üde ragyogást ad a bőrömnek. Fényes lesz az arc tőle, de kifejezetten egészséges s pozitív értelemben! Nincs sok bőrhibám, csak színt és egységesítést, hidratáltságot szerettem volna kölcsönözni a bőrömnek ezzel a termékkel. Alapozó helyett én csak ezt használom tavasszal és nyáron is ezt fogom, remélem az SPF tenni fogja a dolgát! :) Mindenkinek ajánlom, akinek száraz, vízhiányos vagy normál arcbőre van, szerintem remekül fog működni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Sophie865

2020. március 10.

Imádom! Szépen fed, egységesíti a bőrképet, nem ragad, tart (nem mászik le az arcomról). És sokáig elég! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

Moncsika73

2020. március 7.

A moringa kivonat miatt akadt meg rajta a szemem, ami a vízhiányos bőr megmentője, nagyon jól hidratál + antioxidáns is. Emiatt kissé vizesebb állagú, bár ez a pumpás tubusból kinyomva nem érezhető annyira. A fedése emiatt közepes, azonban korrektorral teljesen szép egységet mutat . A finishe picit fényes ami ha valakit nagyon zavar Mac Blot puderrel, vagy Tranparens púderrel tompitható. Inkább mondanám a Bb krém és az alapozó közti átmenetnek . A színt tökéletesen eltaláltuk , nagyon kényelmes a viselete egész nap, a kisebb ráncokba sem új bele, nem tűnik el a bőrről . Ez az egyik kedvenc alapozóm 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.

peppi

2019. október 19.

Nagyon szépen fed, egységesíti, teltebbe teszi bőrt es kellemes viselet... estig kitart. hidartalni sem szükséges ala. szuper termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

sjokoladekake

2019. szeptember 14.

Estee Lauder BB krémje helyett kerestem hasonló krémet, a Douglas-ban az eladó hölgy ajánlotta, szerinte ez jobb termék mint a Lancome BB krémje. Szerintem ez az egyik legjobb színezett krém amit valaha használtam, elégedett vagyok vele. Nem túl erős a fedése, de egységesíti az arcbőrömet, a kisebb pattanásokat elfedi. A Douglas eladó hölgy nekem a 01-es árnyalatot javasolta, megvettem, de nekem túlvilágosnak tűnt így beszereztem a 02-t is és az az igazi, így mindenképpen ajánlom kipróbálni, ebben biztosan segítenek az eladók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Andi92

2019. július 14.

010-es árnyalat van meg, nagyon szeretem! Nincs sok bőrhibám, inkább csak egységesíteni szeretném a bőrömet, erre pedig tökéletes! Először picit sötétnek tűnik, de nagyon szépen egybe olvad végül a bőrrel, és tényleg ad neki egy szép ragyogást. A száraz bőrömön nem emelte ki a száraz részeket (de persze azért aláhidratáltam)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Sorbitol h 1 1