Lancôme

Ár:   9890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   32 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evi1223, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Természetesen üde ragyogást adó ápoló sminktermék, mely javítja a bőr minőségét a hidratáltság növelésével. Természetes antioxidánst, hialuronsavat, növényi glicerint és moringa kivonatot tartalmaz. Friss, vizes textúrája kellemes érzést biztosít és felébreszti a bőrt, mégis megfelelő fedést biztosít a nap folyamán. Olajmentes, parabénmentes.

Sophie865

2020. március 10.

Imádom! Szépen fed, egységesíti a bőrképet, nem ragad, tart (nem mászik le az arcomról). És sokáig elég! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Moncsika73

2020. március 7.

A moringa kivonat miatt akadt meg rajta a szemem, ami a vízhiányos bőr megmentője, nagyon jól hidratál + antioxidáns is. Emiatt kissé vizesebb állagú, bár ez a pumpás tubusból kinyomva nem érezhető annyira. A fedése emiatt közepes, azonban korrektorral teljesen szép egységet mutat . A finishe picit fényes ami ha valakit nagyon zavar Mac Blot puderrel, vagy Tranparens púderrel tompitható. Inkább mondanám a Bb krém és az alapozó közti átmenetnek . A színt tökéletesen eltaláltuk , nagyon kényelmes a viselete egész nap, a kisebb ráncokba sem új bele, nem tűnik el a bőrről . Ez az egyik kedvenc alapozóm 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.

peppi

2019. október 19.

Nagyon szépen fed, egységesíti, teltebbe teszi bőrt es kellemes viselet... estig kitart. hidartalni sem szükséges ala. szuper termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

sjokoladekake

2019. szeptember 14.

Estee Lauder BB krémje helyett kerestem hasonló krémet, a Douglas-ban az eladó hölgy ajánlotta, szerinte ez jobb termék mint a Lancome BB krémje. Szerintem ez az egyik legjobb színezett krém amit valaha használtam, elégedett vagyok vele. Nem túl erős a fedése, de egységesíti az arcbőrömet, a kisebb pattanásokat elfedi. A Douglas eladó hölgy nekem a 01-es árnyalatot javasolta, megvettem, de nekem túlvilágosnak tűnt így beszereztem a 02-t is és az az igazi, így mindenképpen ajánlom kipróbálni, ebben biztosan segítenek az eladók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Andi92

2019. július 14.

010-es árnyalat van meg, nagyon szeretem! Nincs sok bőrhibám, inkább csak egységesíteni szeretném a bőrömet, erre pedig tökéletes! Először picit sötétnek tűnik, de nagyon szépen egybe olvad végül a bőrrel, és tényleg ad neki egy szép ragyogást. A száraz bőrömön nem emelte ki a száraz részeket (de persze azért aláhidratáltam)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Chayenne

2019. március 27.

Szia Lulufej,
Én ma találkoztam vele, a Douglasban ajánlotta az eladó, pedig én concealer-t kerestem. Nagyon meggyőző volt, ahogy rám tette, de sajnos mintát nem volt hajlandó adni. Te hol kaptál, ha meg szabad kérdezni? Azért 10 e Ft-ot nem adnék ki úgy, hogy nem próbáltam ki, nem láttam napfénynél és nem volt rajtam egész nap. Köszi a választ

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Szia Lulufej,

Lulufej

2019. március 25.

Most jött el az a pillanat az életemben, amikor elhatároztam, hogy egy magas fedésű alapozó mellé szükségem van, valami könnyebbre. nem is tudom hogyan botlottam ebbe a termékbe, de utánaolvastam és az egyik üzletben kértem belőle mintát, hogy tudjam tesztelni mielőtt beruházok rá, mivel nincs nagy márka és termékismeretem. Ennek egy hete és eddig úgy áll a dolog, hogy meg fogom venni a teljes kiszerelést.
A csomagolása nagyon praktikusnak tűnik, műanyag tubus, aminek pumpás adagoló a vége. Higiénikus és jól tudom vele kontrollálni, hogy mennyit akarok felhasználni. Az elérhető árnyalatok száma viszonylag kevés, bár gondolom ez az alacsony fedés miatt van így. Én a 010C Cool Porcelaine árnyalatból kértem mintát, amit első blikkre sötétnek és túl barackosnak gondoltam, de remekül alkalmazkodik a bőrszínemhez. Ha minimálisan sárgásabb lenne, nekem úgy lenne tökéletes.
Az arcomra próbáltam felvinni pufi ecsettel (MAC 170) és a Real Techniques szivacsával is: nincs jelentős különbség a kettő végeredménye között, de valamiért a blenderhez nyúlok inkább szívesebben.
Az eredmény nagyon szép természetes bőrkép: kiegyenlíti a bőrszínt, összébb húzza a pórusokat, kellemesen sejlik elő alóla mondjuk a szeplő. Van egy kis természetes fénye. Nekem kombinált, T-vonalban zsírosodásra hajlamos bőröm van, de teljesen vállalható ez a hatás, nem tűnök tőle olajosnak. Szépen kibír rajtam 6-8 órát, de utána sem tűnik el teljesen. Az egyetlen dolog, ami miatt morgolódok, hogy fog (pl. telefonálás után eléggé alapozós a kagyló).
Aki szereti az alacsony fedésű alapozókat, nincs sok bőrhibája, nem túlzottan zsíros a bőre, annak szerintem megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

GlamourAndStyle

2019. február 18.

Zsinórban a harmadik tubussal fogyasztom és a negyediket is meg fogom venni, ha elfogy, így gondolom teljesen nyilvánvaló, hogy nekem nagyon bejött ez a kis krém, vagy minek is nevezzem. Leginkább a BB krémekhez hasonlítható, de az összes többit, amit eddig használtam és szerettem (MAC, Estée Lauder) kiütötte a ringből. Hétköznapokon - és igazából már akkor sem, ha alkalmi sminket készítek - nem használok teljes fedésű, nehéz, matt alapozókat. Köszönhető ez a bőröm állapotának is (kopp,kopp,kopp), szerencsére nem nagyon van mit elfednem, de mégis jól jön az a kis optikai tuning és egységesítés, amit ez a krém ad. Nagyon kellemes viselni télen-nyáron, most, így hogy kicsit szárazabb a bőröm télen, nagyon jól hidratál, de nyáron sem volt túl nehéz, sosem csillogott a fejem tőle és tartós is volt. Jó rá sminkelni is és ahogy alattam is írták, építhető a fedése, mondjuk full coverage sosem lesz, nekem pedig elég az egy réteg.
Nálam bérelt helye lett a napi rutinomban és maximálisan ajánlani tudom azoknak, akik egy természetes hatású, de mégis látványos bőrtökéletesítőt keresnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

ercsike76

2018. október 8.

O.M.G.! Szerelem!
40 felett (speciel én már jóval korábban) az ember inkább fókuszál a bőrápolásra mint a full coverage alapozóra, hogy fedjen el mindent és alatta meg ott a sok hiba. Ez a termék ezt a célt szolgálja, rengeteg ápoló cucc van benne. Tubusos kiszerelés pumpával a tetején (ami nekem plusz pont mert nem jut bele se levegő se más), kinyomva egy sűrű krémes állagú, erősen pigmentált anyagot kapunk. Fedésre szerintem közepes, vagy még egy picit több is. Én mindig nagyon aláhidratálok, plusz primer, plusz egy csepp olaj ebbe és úgy valami mesés a finish! Nagyon pici bőrfénye van, de inkább mattnak mondanám. Legszebben eddig kézzel tudtam felvinni, ecsettel és szivaccsal is nehezebbre sikeredett úgy. Nap végéig kitart általában, bár bulizni nem járok, így arról nem tudok nyilatkozni hogy teljesít. Nappalra, közepesen enyhe időben (20-22 fok) csodaszép az arcon, mintha selyem-bársony lenne a bőröm. Én azért szoktam lágyan fixálni púderrel, de olyannal aminek van egy kis fénye (Hourglass Finishing Powder pl.) . Kiütéseket és foltokat nem okozott, viszketést sem.
Ami negatívum, hogy kevés árnyalat van belőle és nehéz lehet pont passzentosat találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

O.M.G.! Szerelem!

florcsiii

2018. augusztus 27.

Nagyon sok az erős fedésű alapozóm, ezért szerettem volna a gyengébbek táborát erősíteni, ezért esett a választásom erre a termékre. Maga az alapozó teljesen hozza azt, amit ígér: nem matt, hanem fényes végeredmény. A highlightert és pirosítót extrán tartja. Nap végéig kitart, még a melegben is. A kivitelezés tökéletes, először (mikor még nem olvastam utána) féltem, hogy ilyen fogkrémes tubus jellegű lesz, de nem, pumpás. Túl nagy árnyalatválaszték nincs, nekem a 03N kicsit sötét is, de eldolgozás után nem feltűnő a különbség. Az utóbbi két hétben csak ő utána nyúltam, szerintem remek termék. Egyetlen egy negatívuma, hogy engem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Sorbitol h 1 1