Lancôme

Ár:   17 500 Ft és 24 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 25.

Ár:   17 500 Ft és 24 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: praliné

Szívjegyek: ibolyalevél, damaszkuszi rózsa

Alapjegyek: vanília, fás jegyek, pézsma

Ár: 15.000 Ft+posta , Eladó: abodri
Állapot: kép/100 ml (kb. 85 ml) , Helyszín: --, fizetés: foxpost vagy postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Yeticica

2021. június 30.

Villámgyors látogatást tett nálam a kis "rózsalekvár", ahogy Timink becézi ezt az illatot. Ahogy jött, úgy ment is tovább, maga mögött hagyva egy túlontúl ibolyaleveles, zöldes illatot, és ez lett a veszte. Pedig olyan gyönyörű az üvege, hogy őt is körbe kellett fotoznom.

(Nem hiszem el , hogy ez az illat, ami a kolleganőmön egy fantasztikus, szájban olvadós, godiva bonbon illatú volt, hogy ez az illat, amire konkrétan 2 évet vártam, így kitolt velem... Az ibolyalevel ledominalta a rózsát, a pralinet, mindent).
Ettől függetlenül 4 csillagot mindenképp adok, mert máson eszméletlen finom illatfelhő kerekedett belőle, csak velem nem akar együttműködni.
Télen újra próbálkozom, hátha.... elvégre mégiscsak egy Lancôme illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 30.

Télen újra próbálkozom, hátha.... elvégre mégiscsak egy Lancôme illat!

Lenaeri

2021. január 24.

Kíváncsi voltam rá, mert az anyaillatnál éreztem azt, hogy révbe értem. Hasonlóra számitottam, de teljesen más.
Az én bőrömön az első 1-2 órában borzalmas, émelyítő. Utána lecsendesül és egész finommá válik. Viszont számomra nem elég egyedi, sok hozzá hasonló van.

Fél évvel később: na jó, imádom! :-D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Fél évvel később: na jó, imádom! :-D

Helenbeak

2020. december 27.

Nagyon finom illat és tartós, nekem viszont túl édes, de emiatt nem pontozom le. Csak télen tudom magamon elképzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

abodri

2020. október 11.

Az anyaillat szép és finom, de már nagyon rég nem használom.A különböző változatai finomabbra sikerültek, ahogyan ez is. Gyönyörű illat. Tökéletesen eltalálták az összetevőket és arányukat. Szép kifújáskor, leszáradáskor, hosszú órák múlva is, a végtelenben és tovább :) :) :)
Rendkívül tartós parfüm. Érthetetlen, miért nem gyártják a szép illatokat, és jönnek sorban az unalmas egyenillatok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 11.

nanderi

2020. augusztus 24.

Szeretem a selymes, finom illatát amiben a vanília jegyeit is fel lehet fedezni. A legelső Tresor is egy csodálatos illat volt számomra, de az elmúlt években már nem azt az ilatot érzem, ha magamra fújom, mint régen. Szerintem más illata volt évekkel ezelőtt. Ő vizsont ismét egy szerelem a polcon, a picit vettem meg így viszem is magammal szinte mindig. Most vagy őt fújom, vagy semmi mást. A nagyobb kiszerelést először féltem megvenni, mostmár viszont bátran fogom! Most is szinte érzem, miközben írok róla. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

debreceniflorentina

2019. július 10.

Vakvásárlás volt.... először meg is ijedtem, mikor megérkezett, nem magamra fújtam, hanem csak ki a levegőbe... és jött a pánik.... macskásnéni illatot éreztem... aztán magamrafújtam és elmúlt, viszonylag gyorsan összebarátkoztunk, alapdarab lett. Tartós, kellemes, imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Erina

2019. április 28.

A Trésori vonal eddig kimaradt az életemből. Kár volt! Ez az illat is nagyon bejött, kellemes, picit virágos, enyhén vaníliás, a pézsma teszi teljessé, egységessé. Tartóssága kicsit lehetne jobb is, de kb. 7000-ért vettem a M...ben 30ml-t,(Németországban) így nem sajnálom napközben újra fújni. Oviban is kaptam rá több dícséretet is. Az üvege kecses, bájos, öröm kézbe venni. Azt hiszem elkezdem a többit is sorban tesztelgetni, hátha lesz még új kedvenc, mert valahogy nem tudok csak egy illatnál maradni 🤭

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Erynnis

2019. január 26.

Az összes Tresor és La Nuit Tresor változat közül ez a legjobb. Hasonlít a La Nuit Tresor La Folie változathoz, de ez szerencsére nem annyira geil. Inkább púderes - rózsás, mint édeskés. Elég tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

bodi.kriszti92

2018. december 2.

Jaaaaaaaaj de nagyon finom ez!! Nagyon kellemes, lágy, kifinomult (szerintem) és nőies illat! Abszolút 5! Be kell szerezzem attól tartok :D Már csak azt nem értem hogy eddig hogy hogy elkerülte a figyelmemet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Brami

2018. október 13.

Imádom ezt az illatot. Igyekszem felváltva használni a többi parfümömmel, mert nem szeretném, hogy túl hamar kifogyjon.:D Ha elfogy biztosan fogok még vásárolni, egyszerűen isteni. (és nem mellesleg tartós is)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színező anyag. (Zöld)