Lancôme

Ár:   17 500 Ft és 24 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 25.

Ár:   17 500 Ft és 24 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: praliné

Szívjegyek: ibolyalevél, damaszkuszi rózsa

Alapjegyek: vanília, fás jegyek, pézsma

Ár: 10000 postaköltséggel együtt , Eladó: Erynnis
Állapot: használt,kevés hiányzik, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: utalás után postán vagy foxposttal küldöm, vagy személyes átvétel Székesgehérváron
Ár: 2000 Ft , Eladó: tothdalmika
Állapot: 10 ml-s parfümszóróban, Helyszín: -, fizetés: Postán maradó

abodri

2020. szeptember 24.

Az anyaillat szép és finom, de már nagyon rég nem használom, és szerintem nem is fogom. Ez a változat viszont a szívem csücske lett, szerelem :) Gyönyörű illat. Tökéletesen eltalálták az összetevőket és arányukat. Imádom kifújáskor, leszáradáskor, hosszú órák múlva is, a végtelenben és tovább :) :) :)
Rendkívül tartós parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Rendkívül tartós parfüm.

nanderi

2020. augusztus 24.

Szeretem a selymes, finom illatát amiben a vanília jegyeit is fel lehet fedezni. A legelső Tresor is egy csodálatos illat volt számomra, de az elmúlt években már nem azt az ilatot érzem, ha magamra fújom, mint régen. Szerintem más illata volt évekkel ezelőtt. Ő vizsont ismét egy szerelem a polcon, a picit vettem meg így viszem is magammal szinte mindig. Most vagy őt fújom, vagy semmi mást. A nagyobb kiszerelést először féltem megvenni, mostmár viszont bátran fogom! Most is szinte érzem, miközben írok róla. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Lenaeri

2020. június 1.

Kíváncsi voltam rá, mert az anyaillatnál éreztem azt, hogy révbe értem. Hasonlóra számitottam, de teljesen más.
Az én bőrömön az első 1-2 órában borzalmas, émelyítő. Utána lecsendesül és egész finommá válik. Viszont számomra nem elég egyedi, sok hozzá hasonló van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

debreceniflorentina

2019. július 10.

Vakvásárlás volt.... először meg is ijedtem, mikor megérkezett, nem magamra fújtam, hanem csak ki a levegőbe... és jött a pánik.... macskásnéni illatot éreztem... aztán magamrafújtam és elmúlt, viszonylag gyorsan összebarátkoztunk, alapdarab lett. Tartós, kellemes, imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Erina

2019. április 28.

A Trésori vonal eddig kimaradt az életemből. Kár volt! Ez az illat is nagyon bejött, kellemes, picit virágos, enyhén vaníliás, a pézsma teszi teljessé, egységessé. Tartóssága kicsit lehetne jobb is, de kb. 7000-ért vettem a M...ben 30ml-t,(Németországban) így nem sajnálom napközben újra fújni. Oviban is kaptam rá több dícséretet is. Az üvege kecses, bájos, öröm kézbe venni. Azt hiszem elkezdem a többit is sorban tesztelgetni, hátha lesz még új kedvenc, mert valahogy nem tudok csak egy illatnál maradni 🤭

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Erynnis

2019. január 26.

Az összes Tresor és La Nuit Tresor változat közül ez a legjobb. Hasonlít a La Nuit Tresor La Folie változathoz, de ez szerencsére nem annyira geil. Inkább púderes - rózsás, mint édeskés. Elég tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

bodi.kriszti92

2018. december 2.

Jaaaaaaaaj de nagyon finom ez!! Nagyon kellemes, lágy, kifinomult (szerintem) és nőies illat! Abszolút 5! Be kell szerezzem attól tartok :D Már csak azt nem értem hogy eddig hogy hogy elkerülte a figyelmemet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Brami

2018. október 13.

Imádom ezt az illatot. Igyekszem felváltva használni a többi parfümömmel, mert nem szeretném, hogy túl hamar kifogyjon.:D Ha elfogy biztosan fogok még vásárolni, egyszerűen isteni. (és nem mellesleg tartós is)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

zovanda

2018. október 4.

Régebben nagyon tetszett,Akkoriban jobban kiéreztem belőle a rózsát.Most inkább fás ibolya rajtam. ):

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 4.

Dorci94

2018. augusztus 14.

Egy szó: szeretem.
Édes,bújós,kifújáskor és később is finom.
Lancome illat révén tartós is, úgyhogy 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Egy szó: szeretem.
Édes,bújós,kifújáskor és később is finom.
Lancome illat révén tartós is, úgyhogy 5*.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színező anyag. (Zöld)