Lancôme

Ár:   26 190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2017. április 27.

Ár:   26 190 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fedezze fel a Visionnaire multi-korrekciós arcápolóját, amely megfelel a nők elvárásainak, ha a ráncok megjelenéséről, a bőr ragyogásáról és teltségéről van szó.A Lancôme innovációja: egy a második bőr érzetet keltő arcápoló különleges LR 2412 molekulával és olyan összetevőkkel kombinálva, amelyek segíthetnek javítani az arcbőr kinézetét. Napról napra a ráncok mintha kevésbé látszódnának, a bőrtextúra egyenletesebbnek tűnik, a bőr hidratáltnak érződik és ragyogónak tűnik. A hidratált arcbőr rugalmasabbnak és puhábbnak érződik. Használja reggel és este. Kerülje ki a szemkörnyéket. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Octocrylene f Ethylhexyl Salicylate f Dimethicone eo I szil 1 0Butyl Methoxydibenzoylmethane f PTFE (Teflon) Alcohol Denat. al Isopropyl Isostearate eo 5 0Behenyl Alcohol eo I al Synthetic Wax eo Octyldodecanol eo I i I al C13-14 Isoparaffin eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tocopherol a I v 2 2Hydrolyzed Soy Protein h Sodium Cocoyl Glutamate ti Sodium Benzoate ta Phenoxyethanol ta Acetyl Trifluoromethylphenyl ValyglycineYeast Extract a Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2PEG-100 Stearate ti 0 0Ethylhexylglycerin Polyacrylamide Calcium PCA h Salicyloyl Phytosphingosine Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Steareth-25 Methacrylate Crosspolymer Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Dimethiconol eo I h I szil Limonene i Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer szil Panthenol eo I v 0 0Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Pentylene Glycol Linalool i Caprylyl Glycol eo I h Capryloyl Salicylic Acid kh Carbomer Myristyl Alcohol eo I al 2 4Disodium Stearoyl Glutamate ti Disodium EDTA Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Methyldihydrojasmonate Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Retinyl Palmitate a I v 2 2Cetearyl Glucoside ti I eu Potassium Sorbate ta Citronellol i BHT a I ta Laureth-7 ti I eu Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Parfum / Fragrance i

Ritocska4real

2019. március 23.

A hatása egyetlen alkalom után látható, és rendszeres használat utána egyre jobb. A bőr ragyogóbb tőle, a bőrhibák valahogy egyre kevésbé láthatók, és tényleg érzékelhető a ránctalanító hatás. Az állaga inkább krémes, mint folyós, de nagyon jól beszívódik. Bár ez nagyon szubjektív, de én speciel imádom az illatát. Alapozó alatt is jól működik. Még jobb lenne, ha az ára kicsit barátibb lenne, de mivel viszonylag sokáig elég, így elfogadható. Mindenképpen újra megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

crazy724

2018. február 16.

3x5 ml mintát próbáltam belőle, egy kis tubus majdnem egy hétig elég volt, napi egyszeri használat mellett. Már egy hét után feltűnt, hogy valami más az arcomon, valahogy szebb a bőrképem, élettel telik, egységes a bőröm, eleinte nem tudtam hova tenni a változást, aztán rájöttem, hogy a krém miatt van. Ennél a krémnél megvolt a HÚHA hatás, de mégsem fogom megvenni a teljes kiszerelés, borzasztóan drága, az összetevői meg: úristen...
Az illata tolakodóan erős parfümös, engem nagyon zavar, már már kellemetlen. Állagra jó, gyorsan beszidvódik, nincs ragacsos érzet, engem kisimit :), hidratáló hatása minimális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Virvatuli

2017. november 1.

Jó kis krém ez, nekem is mintám volt, utazásokhoz használtam. Jól beszívódik, nem zsírosít, de épp eléggé hidratál, és lehet rétegezgetni is (alá szérum, fölé Missha BB). És még fényvédő is van benne. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve, finomnak finom, de nagyon erős, és egyáltalán minek bele?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

Katie

2017. október 6.

Nekem az állaga nagyon fura, mintha félig megszáradt volna, nem is tudom. A kicsit hígabb dolgokat jobban szeretem. Az illata viszont nem rossz. Csak egy 5ml-es mintám van belőle, és nagyon drága, úgyhogy nem fogom megvenni, szóval hosszú távon nem tudom, milyen lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Aanyta

2017. augusztus 5.

Jó az állaga, az illata abszolút befutó. Könnyen beszívódik a bőrömbe, nem lesz ragacsos, vagy fényes tőle. Viszont olvasom, hogy volt akinek pattanást hozott elő. Nem mondom, hogy ettől, de amúgy ritkán vagyok pattis. Visszagondolva mikor ezt használtam akkor pont az voltam. Akkor lehet nem véletlen...
Az ára nagyon borsos, szintén egy 5 ml-es mintát próbáltam, de teljes árban biztos, hogy nem venném meg. (max. ha bizonyítottan nem attól lettem pattanásos és lenne ennyi pénzem egy 50 ml-es krémre rendszeresen :D )
Az öt csillagot megadom, mert összességében elégedett voltam a termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Az öt csillagot megadom, mert összességében elégedett voltam a termékkel.

erika81

2017. június 8.

2 mintához jutottam belőle és mivel imádom a Lancome termékeit, így vidáman kezdtem el használni!
Az első ami megcsapott az a hihetetlenül finom illata, amit még felkenés után 2 órával is éreztem magamon. Gondoltam, hogy ebből még baj lesz, mert a bőröm nem igazán szereti az ennyire illatos krémeket, de aznap még nem volt semmi baj.
Másnap már sajnos nem viselte ilyen jól a bőröm. Estére pattanásokat okozott, de mivel nálam elég sok krém okoz pattanást, így már meg sem lepődtem rajta.
A fényvédő és a szép ígéretek miatt sajnálom, de nekem nem vált be!
Ha esetleg valaki érdekel a bontatlan mintát felraktam eladásra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

A fényvédő és a szép ígéretek miatt sajnálom, de nekem nem vált be!
Ha esetleg valaki érdekel a bontatlan mintát felraktam eladásra!

betrayers

2017. május 28.

Egy kis tesztert kaptam belole, amit azonnal el is kezdtem hasznalni, mert nagyon megorultem, hogy fenyvedot is tartalmaz. Szeretem az illatat, tetszik az allaga es, hogy gyorsan beszivja a borom. Nem rossz az osszetevok listaja sem. Hasznalat utan puha lesz es sokaig hidratalt a borom. DE ennyiert... Rengeteg krem van ami negyede ennyiert ugyan ezt a teljesitmenyt nyujtja es meg tobb, ami fele ennyiert (amit szinten dragallok erte de szivesen megveszem) sokkal latvanyosabban javitja a borom allapotat. Nem vasarolnam meg de orulok, hogy kiprobalhattam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Grumpi

2017. május 7.

Az illata tipikus Lancome,isteni,imádom.Nem ragad,gyorsan beszívódik,és szuper hidratáló.Egészen puha lesz tőle a bőröd,érezni a minőséget.Ajándékba kaptam,de ennyi pénzért nem venném meg!Csak az ára miatt 4 csillag,mert biztos,hogy van sok jó termék jóóóóval olcsóbban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Dea

2017. április 30.

Szintén mintát kaptam, az első, ami feltűnt, hogy nagyon jó illata van, nagyon luxus érzése, inkább sűrűbb krém, az én bőrtípusomra inkább éjszakai krémnek tudnám elképzelni, gyorsan beszívódik,de gazdag krém, kissé összehúzó érzést keltett a használata után( lehet a ránctalanító hatása miatt), jó volt ,de nem venném meg a teljes terméket, egyrészt az ára miatt, másrészt, mert nem teljesen az én bőrtípusomnak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Black Fairy

2017. április 29.

Szintén mintát kaptam!
Nagyon jó állaga van, gyorsan beszívódik, kellemesen hidratál, lehet rá sminkelni is, nem hagy ragacsos réteget, nem zsírosítja a bőrt, és nagyon örülök, hogy fényvédő is van benne.
Sajnos az illata számomra nagyon zavaró - túl erőteljes parfümös. A bőrtípusomnak nem ez a legmegfelelőbb termék, örülök, hogy volt lehetőségem kipróbálni, de ennyi pénzért tuti nem vettem volna meg (még akkor se, ha pont lenne feleslegesen ennyim csak arckrémre). Nem érzem reálisnak az árazást - persze, a márkát meg kell fizetni értem én, de szerintem ez a termék nem csodaszer...nem rossz, de nem kiemelkedő, semmiben se teljesíti túl a tized ennyibe kerülő krémeket...(A csillagot nem az ára miatt vonom le, tudom sokakat zavar az ilyesmi, mint mondtam, mintám volt, ami nekem nem kerül pénzbe, és ezt a mintát értékelem négy csillaggal.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Szintén mintát kaptam!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Yeast Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Calcium PCA, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Panthenol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol Denat., Behenyl Alcohol, Octyldodecanol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Behenyl Alcohol, Synthetic Wax, Octyldodecanol, C13-14 Isoparaffin, Stearyl Alcohol, Dimethiconol, Panthenol, Caprylyl Glycol, Myristyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Protein
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Laureth-7
Fényvédők: Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Glutamate, Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Disodium Stearoyl Glutamate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Laureth-7
Illatanyagok: Octyldodecanol, Limonene, Linalool, Citronellol, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, BHT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.