Laneige

Ár:   $20   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintialaura, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. január 1.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Éjszakai pakolás, mely erősíti a bőt természetes védőrétegét hogy az jobban ellenálljon a környezeti hatásoknak illetve segíti a sebgyógyulást. Alvás közben fejti ki a hatását a Cica Forest Yeast nevű hatóanyag, amely hatásosabb mint az ázsiai gázló. Nyugtatja és gyógyítja a bőrt, B5 és E-vitamin tartalmával. ezenkívül tartalmaz sheavajat, squalanet és hinoki hamisciprus kivonatot.

• alkohol, parabén és mesterséges illatanyagtól mentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Serpentina

2024. március 18.

Egy hónapja használom, 100%-ban elégedett vele a rendkívül válogatós, érzékeny, száraz bőröm.
A Nuxe éjszakai balzsama után kerestem hasonló, de szebb összetevős alternatívát, - tekintve, hogy azt már szinte csak vadászni lehet. A legjobb döntés volt, hogy beruháztam rá.
Nagyon szépen regenerálja és kisimítja a bőrt. Nem okoz pattanásokat. Ahhoz képest, hogy “éjszakai maszk”, teljesen átlagos arckrém állaga van, nem keni össze a párnát, alvás közben valóban beszívódik.
Akkora ráncmentes homlokkal ébredek tőle, mint egy leszállópálya, és ez pozitívum.
Nagyon kevés kell belőle, és a kiszerelés is jó nagy, így több, mint fél évig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 18.

Doryca007

2023. december 29.

Kis mintám van belőle. Kicsit gyógynövényes illatú fehér,könnyen kenhető krém. Picit lassan szívódik be, de mivel éjszakai maszk, nem zavar. Kíváncsi vagyok, a pattikkal és egyebekkel mit tesz, és majd jövök uppal. Eddig nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 29.

Tavasztunder

2023. január 5.

Nagyon vágytam rá. Insta hype alapján képzeltem el valami gyógyító csodának.
Persze rögtön nagy tégelyt szereztem az USA-ból. (Heti egyszer lehet használni a leírása alapján, rám fog romlani..)
És persze csak utólag olvastam el itt az összetételét. (A shea vaj nem barátom, ezt már régen megtanultam kombinált, zsírosodásra hajlamos bőrrel..)
Enyhén citrusos illatú fehér krém.
Kikanalazva nem tűnik nehéznek, viszont felkenve.. Tartom a heti egy használatot hősiesen most a téli hidegben, általában agyagmaszkozós napon, amikor úgy érzem, hogy extra táplálást igényel a bőröm, de így sem beleszeretős.
Nem fogom újravenni.
(Nekem a márka kék családja is sok volt. De a lip sleeping maskot szeretem és a napokban bontom a cream refine tonert majd.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 5.

Nagyon vágytam rá. Insta hype alapján képzeltem el valami gyógyító csodának.
Enyhén citrusos illatú fehér krém.
Nem fogom újravenni.

Napocska03

2022. augusztus 21.

Sűrűbb, testesebb krém, fenyő illattal. Arcra szépen felvihető, terül, nem kukacosodik. Nálam a waterbank mask az etalon. Ezt véletlenül küldte a webshop, de ha már így esett kipróbáltam. Érzékeny bőrűeknek biztos csúcsszuper, és maradok a márka könnyedebb maszkjánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 21.

2022. május 5.

Nagyon szuper krém, én éjszakára használom (télen nappalra is simán elbírja a bőröm). Sima tápláló, hidratáló hatást várok tőle (de ezeket nagyon), az anti-aginget és egyéb problémamegoldást szérumokkal oldom meg. Tökéletesen megfelel a célra az érzékeny bőrömre, amellett, hogy nagyon jól táplál, nyugtat is. Nyárra lehet, hogy sok lesz, de egyébként szerintem állandó helyet kap majd a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 5.

Linnn

2020. július 2.

150ml-t rendeltem fillérekért a roseroseshop.com-tól. Nem tudom, mit gondoljak. Nagy sebgyógyító hatást vártam, amiből nem igazán lett semmi. Amúgy jól hidratál, kellemes az állaga, nem nehezíti el a bőrt. Meglátjuk, hogy fog teljesíteni télen, addig marad a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

tara95

2020. február 21.

Kis tégelyes az enyém, nem is látom értelmét megvenni a nagyot. Egyszerűen tökéletes az állaga, a legkellemesebb, legsimább krém amit valaha használtam, zseniális. A hidratáló hatása erős a szkvalán miatt, keveset érdemes felvinni, úgy is teszi a dolgát. Nem vettem észre különösebb nyugtató hatást, de nem is vártam el. Biztos, hogy téli éjszakákra ez marad a hidratálóm, de a nagy soha nem fogyna el.
Megkapja az öt csillagot, mert folyamatosan ehhez nyúlok akár reggelente is. Szemkörnyékre a legjobb hidratálóm eddig, annyi, hogy hagyni kell beszívódni rendesen, különben elkeni a spirált. Ha van pattim, hegem, sebem, mindig ezt teszem rá smink alá, mert így nem száraz, foszló foltok éktelenkednek nappal. Észrevétlenül kúszott be a top listára :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Antioxidánsok: Asiaticoside, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.