Langhaarmädchen

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam speciálisan a szőke hajra, monoi olajjal és ylang-ylanggal. Puhává és fényessé teszi a hajat, ami könnyen fésülhetővé is válik.

Alkohol- és szulfátmentes, vegán.

Edorka

2020. február 7.

I-M-Á-D-O-M!! :) Világosszőke, hosszú hajam van, de ez a termék csodákat művel. 2-3 percig rajta szoktam hagyni a hajamon, és tényleg angyali szőkeséget eredményez, arról nem is beszélve hogy nagyon nagyon selymessé teszi a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 7.

Strigis

Korcsoport: >54
2018. december 30.

Vékonyszálú hajam van, sötétebb hamvasszőkére festve. Az eredeti hajszínem is ilyen.Nekem bevált,a sampon jól habozott, a balzsamot kb 5 percig hagytam fent. Az eredmény: fényes kifejezetten csillogó haj, ami könnyű, jól formázható. Élénk, kicsit világosabb lett a hajszinem, a sárgás tónus eltűnt. Nekem nagyon bejött, újra veszem.Gubancolódást vagy azt, hogy szárított a volna a hajat nem tapasztaltam,azt viszont igen, hogy kicsit tovább kell fent hagyni a balzsamot.Nekem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 30.

esztojas

2018. május 28.

A tobbi DM termekhez kepest joval feljebb van az ara, am ez a teljesitmenyeben nem egeszen latszik meg sajnos. :) Adtam neki egy eselyt, pedig lattam, hogy szilikonos.. ahh lehet az en hibam is elvegre tudom, hogy a szilikonmentes balea balzsamoktol igazan puha csak a hajam. Arahoz kepest szerintem nem eleg intenziv, az illata is erdekes, kisse ferfias. Szilikonos samponhoz kepest viszont nem rossz, kevesbbe lett tole sprod a hajam, mint mas szilikonos tarsatol.. hahaha. Habar nem igazan ez a cel, ha balzsamert nyul az ember... Nem vennem ujra, de ha valakinek a szilikonos balzsamk bejonnek ez remekul szuperalhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Forrás: truth-in-aging, BFT