Langhaarmädchen

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Hajápolás

Kétfázisú hővédő spray, mely pantenol tartalmának köszönhetően gondoskodik a hajról, és megvédi azt a hő okozta károsodástól 230 fokig. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Anita97

2021. január 7.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de kuka lett.
Eszméletlenül zsírosít, ragad tőle a haj, nehéz fésülni.
Teljesítményéhez képest magas ára van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de kuka lett.
Eszméletlenül zsírosít, ragad tőle a haj, nehéz fésülni.
Teljesítményéhez képest magas ára van

liladiva01

2020. július 1.

Érdekesnek találom a hozzászólásokat, hogy rossz az illata, nekem kifejezetten tetszik, és még a párom is dicsérte milyen jó illatú a hajam. De nyilván ez szubjektív. Először semmi extrát nem véltem felfedezni, aztán hosszútávon észrevettem mennyivel selymesebb, könnyebb esésű, pihe-puha tőle a hajam vasalás után, mint nélküle. A szórófej jó, jobb mint egy sima pumpás változat. Nem tudom, hogy zsírosítja-e a hajat, mert így is kétnaponta kell hajat mossak sajnos. Érzésben nem nehezít, de ugyanebből a márkából a kifésülést könnyítő spray viszont igencsak. A hővédő funkcióját nem tudom megállapítani, inkább csak azért használtam, hogy könnyedebb legyen a hajam, ne olyan, mint a sörény. Újra nem vettem, most mással fogok próbálkozni, mert gyorsan elfogyott és drága is szerintem, és ahhoz képest nem volt egy extázis, de ha nem lesz más ezekkel a pozitívumokkal, akkor lehet visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

BPetra22

2020. február 9.

Egy ideje már használom ezt a hővédő spray-t és én meg vagyok elégedve vele.
Bár az illata nekem sem a kedvencem, el tudok tőle tekinteni, mivel használok a hajamra más kozmetikumokat amik elnyomják ennek az illatát.
A hajamon különösebben nem vettem észre, hogy zsírosítaná, így is úgy is 3 naponta meg kell mosnom.
A termék nagyon sokáig elég és jó ára is van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Egy ideje már használom ezt a hővédő spray-t és én meg vagyok elégedve vele.
A termék nagyon sokáig elég és jó ára is van. :)

caniko14

2020. február 6.

Korábban nem használtam hővédő sprayt, így gondoltam kezdetnek kipróbálom ezt. Az illata nekem bejött, párat kell csak fújni belőle, mivel ha túl sok kerül a hajra nagyon zsírosítja, viszont ha keveset használok nagyon szép fényt ad a hajamnak és pihe-puha, könnyen kifésülhető, a márka egyik balzsamját használom hozzá. Hajszárításnál és utána hajvasalásnál is fújok rá egy keveset, utána várok picit, hogy beivódjon, majd amikor kész vagyok a vasalással szintén a márka hajparfümjéből pár fújás, egy kis hajlakk a tenyerembe azzal végigsimítom az apró kis kiálló babahajakat és olyan a hajam, mintha a fodrásztól jöttem volna :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Zara1

2019. november 19.

Az egy csillag is túlsok erre a vacakra... Egyszer használtam, konkrétan másnapra a hajam úgy nézett ki mint aki 2 hónapja nem mosott hajat. Merő egy olajos zsíros összeállt valami volt a fejemen :D Felesleges pénzkidobás volt, sajnos a csini csomagolás és "hercegnős" illat becsapott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

haaszrebekaanna

2019. október 10.

Most próbáltam először, de lássuk csak!

Kinézet/csomagolás: nagyon tetszik, többek között ezért vettem meg (na, és persze azért, mert kellett egy hővédő spray, és nem volt nagy választék).
Állaga: két fázisú, ami jónak tűnik, az egyik fázis egy olajos valami. Semmi extra.
Illat: kifejezetten nem tetszik. Olyan túl "kislányos", tömény és pacsuli-illatú.
Hatás: azt nem tudom, hogy mennyire védte a hajamat a hőtől, de nagyon nehezen tudtam kifésülni vele a hajamat, amit én elvárhatónak gondolnék egy ilyen terméktől.

Szóval összességében nem mondom hogy rossz a termék, de nem is vagyok hasra esve tőle. Valószínűleg nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Most próbáltam először, de lássuk csak!

ZoeEvans

2019. május 13.

Vegyesek ezzel a hővédővel az érzéseim. Szeretem a márka termékeit. Viszont ő egy ilyen se veled, se nélküled termék. Az illata folytogató. Nem rossz, inkább tömény. A hajamat széppé teszi, kezelhetőbbé. Mivel ez egy két fázisú termék, hiába rázom minden fújás előtt jól össze, úgy látom az egyik rész jobban fogy, mint a másik. Vannak ennél jobb hővédők olcsóbb vagy ugyanilyen árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

fatika

2019. január 17.

Egyszerűen imádom! A hajam puha, selymes, könnyen kezelhető lesz a használata után. Az illata az egy ami lehetne csajosabb is de emiatt nem tudnék pontot levonni mert nem olyan vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

CeCeDrake

2018. június 7.

Nekem ez a márka egy óriási melléfogás 😃 Több terméket nem veszek tőlük, mert 0 teljesítmény mellé magas ár az nem kifizetődő.
Ragad tőle a haj és az illata sem jó. Nagyon gyorsan zsírosodik a használata után a haj.
Hiába, a vegán feliratot meg kell fizetni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Hiába, a vegán feliratot meg kell fizetni...

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.