Langhaarmädchen

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. május 29.

Kategória:   Hajápolók

Ez a balzsam pantenollal, aminosav-komplexszel, kókusz- és buritiolajjal ápolja a hajat, selymesen simává téve azt. Vegán termék.

cattitude

2019. május 23.

nem rossz, de nem is jó. semmi extra, olyan kb, mintha nem is használtam volna balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Pecci

2019. május 17.

Annyira szeretem! Isteni illata van, krémes az állaga, a hatása pedig zseniális. Fényes, hidratált, selymes, puha és csillogó tőle a hajam, és bár furcsa, a vöröses barna hajamban a vöröses árnyalatot mintha jobban kiemelné. Pirospont jár azért, hogy a hajam nem nehezíti el, nem zsirosit, és nem lapítja le az egyébként vekonyszálú hajam. Nálam áldás, hogy könnyebben formázom tőle a hajam, könnyebb a kifesülés, és a göndörséget sem nyomja el. A seborrheas fejbőrömet sem irritálja. A hajolajával együtt használom és nagyon jól működik rajtam. Ha elfogyott, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Dortya

2019. április 21.

A hajolajjal használom és istenien működik:) Külön nem nagyon volt még dolgom velük, de szerintem ezentúl nem is lesz mivel mindig lesz belőle utánpótlásom! Mindenféleképpen ajánlom megvenni mellé a hajolajat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Judittttt

2018. november 15.

Szerintem ez nagyon jó kis balzsam, ápol, jó illatú, nem zsírosít, stb stb, minden, ami nekem kell .... én amúgy a sokkal drágább paul mitchell super strong balzsamot használok, de szeretem egy olcsóbb alternatívával felváltva használni, hohy ne fogyjon túl gyorsan, és nekem nagyon bejött ez a balzsam, mint alternatíva. Nem nehezít, ápol, jó illat, nem a legolcsóbb, de nem is drága nagyon, és vegán, szóval nekem megfelel, vsz újra is fogom vásárolni a PM mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Vanesszaeszter

2018. október 27.

Az illata és a csomagolás valamint az állag is nagyon el van találva. DE ettől a kis balzsamtól kócos lesz a hajam:D:D:D és könnyen szöszölődik és szerintem zsírosít is:D ettől sokkal de sokkal jobb balzsamok vannak. EZ a termékcsalád nem jó az én hajamra egyáltalán:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

2018. július 2.

Igazából a kis kiszerelésű samponjából akartam utánpótlást venni de úgy tűnik mellényúltam, mert otthon vettem észre hogy ezt a balzsamot sikerült megvennem helyette. Jó kis balzsam, sokkal jobb mint a termékcsalád tasakos kiszerelésű 20 ml-s balzsamja. Szépen felpuhítja, simítja és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, az illata is finom, könnyű kiöblíteni a hajból. Amit már így másnap biztosra veszek, hogy sajnos a zsírosodást fokozni fogja, és kissé lapítja is a hajat. Elhasználom ha már megvettem, de nem őt fogom használni folyamatosan, hanem ahogy már pár hete a Garnier banános balzsamját, és néhanapján majd bevetem őt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Timitami

2018. június 19.

A DM-ben találkoztam vele, és annyira megtetszett a csomagolás, hogy egyből elkezdtem vizslatni, szagolgatni, és egy utazóméret 599 forintért végül landolt a kosaramban. Valóban selymessé, lággyá teszi a hajat, nekem vállig érő egyenes hajam van, és ahogy a tarkómhoz ér, nagyon kellemes simogató érzés. Mikor hajmosás után felteszem, majd 2 perc múlva leöblítem, már érezni, hogy selymes tőle a haj. És nagyon könnyen kifésülhető tőle a haj. Hab a tortán, hogy igazán kellemes kókuszillata van. Azóta beszereztem a márka hajolaját is, azzal is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 19.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PCA, Histidine, Sodium PCA, Alanine, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol

PCA h

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.