Langhaarmädchen

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deccs91, Módosítva: 2018. május 30.

Kategória:   Hajápolók

Az ápoló összetevőkben gazdag Intense Repair hajkúra lezárja a sérült hajszálak felszínét és bársonyos puhaságot kölcsönöz. Egyedülálló formulája kókusz és buriti olajjal, búzaproteinnel, valamint anti-frizz hatással gyönyörű fényt ad a hajnak.

2018. július 2.

Hááát, ugyanebből a termékcsaládból a sima hajbalzsam nekem sokkal hatásosabb volt, ez csak minimálisan puhította a hajamat, és kifésülni is könnyebb volt a sima balzsam használata után, szóval számomra pénzkidobás volt ez a termék. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

CeCeDrake

2018. június 7.

Néztem, hogy kókuszos, azonnal kellett vennem. Először 1 percig hagytam fenn, ahogy írja a csomagolás. Nos, semmit nem ér 1 percig.
Másodiknál már 30-40 percig hagytam a hajamon.
Hát...átlagos 😩 Az illata nem rossz.
Egynek elmegy, semmi hűha és WoW érzésem nem volt tőle, ahhoz képest meg kissé túl van árazva, persze trendi vegán, stb 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Másodiknál már 30-40 percig hagytam a hajamon.
Hát...átlagos 😩 Az illata nem rossz.

deccs91

2018. május 19.

Most találtam a DM-ben, egyelőre csak kis kiszerelésű terméket találtam, szerintem valami újdonság. Szuper illata van, pár órát volt a hajamon, hihetetlenül puha és fényes lett. Alig várom, hogy a többi terméket is ki tudjam próbálni, ezt tuti megveszem nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.