Langhaarmädchen

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Samponok

Ez a göndörödés elleni sampon pantenollal, aminosav-komplexszel, kókusz- és buritiolajjal ápolja a hajat. Vegán termék.

naiva

2020. január 11.

Utazáshoz vettem egy kicsi flakonnal, hogy engedjek a kíváncsiságomnak, de ezt sem fogom elhasználni.
Lehet, hogy a vékonyszálú, festett hajammal nem én vagyok a célközönség, mindenesetre az én hajamat szárította. Tapintásra sem hozta a puhaságot, selymes érzést, de a tükörbe nézve ettől is rosszabb volt az eredmény: mindenfelé szállt a hajam száraz, rendezetlen szénaboglya benyomását keltve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

csill87

2019. november 1.

Az illata finom, de amúgy semmi extra ez a sampon. Ráadásul irritálta egy kicsit a fejbőrömet, szóval a kis kiszerelést sem sikerült elhasználni, pedig hónapok óta a fürdőben csücsül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

ZoeEvans

2019. május 13.

Az illata elég kellemes. Jól ápolja a hajam, viszont kicsit zavar, hogy nem habzik annyira. A hajamat tisztítja a célt kiszolgálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

vomitmyheart

2018. december 6.

Hűha, bonyolult értékelni ezt a sampont.
Ha csak ezt használom, az első nap fantasztikus a hajam, másnapra viszont már megint moshatom, mert úgy néz ki mintha ezt egy hete nem tettem volna. Mivel normális esetben 3-4 naponta mosok csak hajat, ez nem opció.
Emiatt végül az Yves Rocher I Love My Planet samponnal párhuzamosan használtam (első mosás ezzel, leöblítem, második az I Love My Planet-tel) már egész kellemes volt a hatása, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Hűha, bonyolult értékelni ezt a sampont.

Vanesszaeszter

2018. október 27.

jó illatú:D és ennyi a pozitívum:D
Zsírosít és kezelhetetlenné varázsolja a hajam, ugyanakkor nem szárít ami jó:) De semmiképpen sem ajánlom senkinek:) Legalábbis nekem abszolút nem vált be:) mondjuk a csomagolása gyönyörű:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

jó illatú:D és ennyi a pozitívum:D

2018. július 2.

A kis kiszerelést vettem meg belőle próbaképpen, és igazából meg vagyok elégedve vele, pár hete őt használom (utána pedig a Garnier Fructis Banana Food hajpakolását), kis mennyiség is jól habzik, alaposan tisztít, nem nehezíti el a hajamat, nem gyorsítja a zsírosodást. Balzsam utána kötelező, anélkül nem bírnám kifésülni a hajamat, de mivel hosszú és színezett a hajam nálam ez kb. minden samponra igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PCA, Histidine, Sodium PCA, Alanine, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol

PCA h

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.