Langhaarmädchen

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 13.

Kategória:   Samponok

Természetes ragyogás és selymes tapintás

A természetes barna színű, vagy barnára festett hajra kifejlesztett sampon gyengéden megtisztítja a hajat és visszaadja természetes ragyogását. A speciális technológiával kifejlesztett értékes receptúra segít megakadályozni a töredezett haj kialakulását. Regenerálja a hajfestés által károsodott hajszálakat. Maruladió olajjal és vaníliakivonattal.

kissagi19

2019. október 20.

Hátközépig érő barna hajam van. Az illata csodás.
A hatása : jól tisztít, 2x habosítottam fel a hajamon, majd öblitettem le. Vaskos, sűrű habot képezett.
Pindurit könnyebb a hajam kifésülhetösége. Szebb fényű.
Garnier makadámdiós hairfoodot használok a majdnem száraz hajamra, azzal fejeztem be a vasárnapi hajmosást. Szép a végeredmény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Hátközépig érő barna hajam van. Az illata csodás.
Pindurit könnyebb a hajam kifésülhetösége. Szebb fényű.

AlinaV

2018. december 1.

Bedőltem a flakonon lévő jópofa szövegnek pedig gondoltam, hogy csodát nem várhatok tőle..... Lévén, hogy DM termék szerintem túl van árazva és ebben az árfekvésben már egész jó samponokat lehet venni. Nekem természetes barna derékig érő hajam van de sajnos zsíros :( ami miatt kétnaponta mosnom kell. Na ettől a sampontól már a szárítás közben zsírosodott (nem forró levegővel szárítom a hajam ;) ). A töve zsíros a vége száraz lett akár egy szénaboglya kezelhetetlen volt a hajam... Kétszer próbáltam de csak dupla hajmosás lett a vége... Maradok a prémium kategóriánál.. ismét megtanultam nem szabad bedölni a reklámnak ; ) Egy csillagot adok neki mert az illata finom vaníliás mogyoró :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Elkofen

2018. november 2.

Nekem ez a sampon sokkal jobb volt, mint a hamvasító változat. Mondjuk ez is meglehetősen túlárazott ezért nem veszem többet. Az illata szerintem olyan mint az édes mogyorókrém, vagy mogyorós csoki. A színe pedig barna és elég sűrű állagú sampon. Szerintem tényleg jól ápol. A használata után egészen jól ki tudom fésülni hajam. Nem szárítja, nem gubancosítja. Nem is zsírosít. Szóval kellemes a használata. A csomagolása ennek is nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Forrás: truth-in-aging, BFT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.