Langhaarmädchen

Ár:   560 Ft és 1499 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2018. május 28.

Ár:   560 Ft és 1499 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 300 ml
Kategória:   Samponok

Az ibolyalila színű mikropigmenteket tartalmazó, ElaPlex technológiával készült sampon egyedülálló tisztító formulája gátolja a szőke haj sárgás-vöröses elszíneződését. Csodálatos hamvas hatás bazsarózsa kivonattal és levendulaolajjal.

Ár: 800 Ft , Eladó: Ciánka
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost, vagy postán maradó csomag
Clementine

2019. október 29.

Az elrontott balayage frizumra vettem de rá kellett jönnöm, hogy nekem a barna haj az igazi. Szóval visszafestettem és most a középbarna hajamra használom ezt ha már megvettem. Az illata számomra borzalmasan nagyis, az állaga elég sűrű aminek én örülök. Két bajom van vele az illatán kívül. Az egyik az ára a másik pedig az, hogy szárítja a hajam. De nem zsírosodik a hajtövem tőle jobban, a vegekre pedig használok pakolást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Kosatekla

2019. október 20.

Több hamvasító sampont is ki próbáltam de eddig ez vált be a legjobban. Sajnos többszöri használat után azt vettem észre hogy kicsit szárítja a hajamat ezért van, hogy le állok a használatával vagy össze kavarom más samponnal. Az ár picit magasabb a többi samponhoz képest viszont kevés is elég belőle mert nagyon jól habzok. Az illatát annyira nem szeretem, nekem egy kicsit sok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Bogi0012

2019. szeptember 25.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

estagnus

2019. szeptember 22.

A szőkített-színezett hajam színének karbantartására kerestem vegán terméket. Mint egy szimpla sampon nem rossz, jól habzik, tisztít, kicsit erős illata van, a színe gyönyörű. Sajnos a hamvasító hatását nem érzékeltem, illetve alig észrevehetően, de szárított. Ennek fényében viszont drágának tartom és nem is egy SLS mentes darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

cattitude

2019. augusztus 11.

őszintén ezt a sampont én nem a hajamra használom, hanem tusfürdőnek, mert annnnnyira jó levendulás az illata. viszont elég hülyén néz ki, hogy a fehér habtestemet ilyen lila cuccal kenegetem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

mmermaid

2019. július 1.

Samponként önmagában nem használnám, a hajam szürkés szőke színű (ez az alapszínem), így nagyon nem is szembetűnő a hamvasítása. Nyárra vettem kifejezetten, mivel gyakran sárgásra szívja a nap a tincseket, ezt szerettem volna elkerülni. Ha rajta hagyom pár percet, teszi a dolgát.

Azonban nem feltétlenül hamvasító hatása miatt használom. Nekem nagyon szépen rendbe tette a hajtő és hajvég közti háborút, a hajam most először nem gubancolódik és nem is kell fésülni reggelente. Egészen más az állaga a hajamnak, mióta használom, ezért megfontolom, hogy emiatt újraveszem.

Valójában ez egy remek termék, csak nem hamvasító samponként állja meg a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

oskolasodett

2019. június 12.

Pár hónapja vagyok szőke és rettegtem a hajam sárgás elszíneződésétől. Ismerősöm javaslatára próbáltam ki ezt a sampont a balzsammal együtt. Azóta is csak ezt használom, nekem nagyon bevált. Szép, hamvas tőle a hajam. Néha más samponnal együtt használom a korpásodás elkerülése miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

pdorka13

2019. április 29.

Picit szárít, de abszolút teszi a dolgát. Szép, hamvas lesz a hajam tőle, eltünteti a sárgás tónust is. Sajnos eléggé túlárazott, az illata nekem too much. Ezek miatt csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

Vendy254

2018. november 10.

Kellemes az illata szépen tisztít, de sajnos nagyon szárít! Használok mellette balzsamot, olajat, meg hajmosás előtt kokusz olajat de így is alig tudok már fésülködni! Még nem fordult eddig elő hogy valami ennyire szárítaná a hajam! Tudom hogy a hamvasítók szárítanak, de ennyire még egyikse tette tönkre a hajam :/ És előttem szólókkal kell egyet értsek abban is hogy eléggé túl van árazva!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Boriskajuliska

2018. október 6.

Fele fele arányba használom más samponnal mert egyébként picit szárítana, viszont ebben a fényszegény időszakban ez nem bizonyul kevésnek pláne hogy a saját pakolásával kombinálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 6.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Forrás: truth-in-aging, BFT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.