Langhaarmädchen

Ár:   560 Ft és 1499 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2018. május 28.

Ár:   560 Ft és 1499 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 300 ml
Kategória:   Samponok

Az ibolyalila színű mikropigmenteket tartalmazó, ElaPlex technológiával készült sampon egyedülálló tisztító formulája gátolja a szőke haj sárgás-vöröses elszíneződését. Csodálatos hamvas hatás bazsarózsa kivonattal és levendulaolajjal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

DancsiTheUnicorn

2021. június 3.

Kiárusítva vettem, és azt kell mondjam, hogy nagyon jó, be is tárazok belőle.
Én a hamvasító sampont nem rendeltetésszerűen használom, nem szeretek a zuhany alatt ácsorogni 5-10 percig habos fejjel, ezért megvettem a Kallos hamvasító pakolását, azzal szoktam összekeverni a lila sampont (ezen kívül Elseve-vel próbáltam), és kedvemtől függően 30-45 percig a hajamon hagyom, majd a szokásos samponommal hajat mosok. Így szerintem kevésbé szárít a sampon, mégis szép hamvas lesz.
Ez jobban tetszik így, mint az Elseves, az néha lilásra fogja be egyes részeken a hajam, ez azonban nem. Sajnálom, hogy csak most találtam rá, megyek is beszerző körútra.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 3.

Kiárusítva vettem, és azt kell mondjam, hogy nagyon jó, be is tárazok belőle.

cattitude

2021. május 25.

őszintén ezt a sampont én nem a hajamra használom, hanem tusfürdőnek, mert annnnnyira jó levendulás az illata. viszont elég hülyén néz ki, hogy a fehér habtestemet ilyen lila cuccal kenegetem...

update: amióta nem szilikonos (nemtom mióta, de amikor először vettem, volt benne dimethicone), azóta kipróbáltam hajra is. szépen hamvasít, de annyira szárít, hogy az valami rettenetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Lujzimadar1991

2020. március 15.

A mini változatát vettem meg először csak próbára...jól tettem mert szétszárította a hajam és viszkettem is tőle! :-( A kis flakonja legalább szép, azt kimosom és megtartom! :D XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Babika20

2020. január 24.

Akciósan vettem meg, nekem tetszik az illata, az állaga is jó, előtte schaumám volt, de ez nem állatkísérletes ha jól tudom. Kopó félben lévő balayaga hajamra használom minden 2. mosásnál. Nem roncsol, sőt. 2 percig szoktam kb. rajta hagyni majd jön a balzsam. Én csak a hajam száli részére teszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

sieszter

2019. november 27.

A hajamat zsírosítja, a körmeimet meg befogja kékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

A hajamat zsírosítja, a körmeimet meg befogja kékre.

Clementine

2019. október 29.

Az elrontott balayage frizumra vettem de rá kellett jönnöm, hogy nekem a barna haj az igazi. Szóval visszafestettem és most a középbarna hajamra használom ezt ha már megvettem. Az illata számomra borzalmasan nagyis, az állaga elég sűrű aminek én örülök. Két bajom van vele az illatán kívül. Az egyik az ára a másik pedig az, hogy szárítja a hajam. De nem zsírosodik a hajtövem tőle jobban, a vegekre pedig használok pakolást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Kosatekla

2019. október 20.

Több hamvasító sampont is ki próbáltam de eddig ez vált be a legjobban. Sajnos többszöri használat után azt vettem észre hogy kicsit szárítja a hajamat ezért van, hogy le állok a használatával vagy össze kavarom más samponnal. Az ár picit magasabb a többi samponhoz képest viszont kevés is elég belőle mert nagyon jól habzok. Az illatát annyira nem szeretem, nekem egy kicsit sok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Bogi0012

2019. szeptember 25.

Picit szárít, de abszolút teszi a dolgát. Szép, hamvas lesz a hajam tőle, eltünteti a sárgás tónust is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

estagnus

2019. szeptember 22.

A szőkített-színezett hajam színének karbantartására kerestem vegán terméket. Mint egy szimpla sampon nem rossz, jól habzik, tisztít, kicsit erős illata van, a színe gyönyörű. Sajnos a hamvasító hatását nem érzékeltem, illetve alig észrevehetően, de szárított. Ennek fényében viszont drágának tartom és nem is egy SLS mentes darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

mmermaid

2019. július 1.

Samponként önmagában nem használnám, a hajam szürkés szőke színű (ez az alapszínem), így nagyon nem is szembetűnő a hamvasítása. Nyárra vettem kifejezetten, mivel gyakran sárgásra szívja a nap a tincseket, ezt szerettem volna elkerülni. Ha rajta hagyom pár percet, teszi a dolgát.

Azonban nem feltétlenül hamvasító hatása miatt használom. Nekem nagyon szépen rendbe tette a hajtő és hajvég közti háborút, a hajam most először nem gubancolódik és nem is kell fésülni reggelente. Egészen más az állaga a hajamnak, mióta használom, ezért megfontolom, hogy emiatt újraveszem.

Valójában ez egy remek termék, csak nem hamvasító samponként állja meg a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Forrás: truth-in-aging, BFT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.