Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Légies, törékeny illat, mely a tavasz első napjait idézi. Aromái lágyan simagtóak: a fókuszban a barackvirág, a cédrus, az orgona és a tealevél áll enyhe pézsma alapon.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: bazsarózsa, tealevél, barackvirág, orgona, ámbra, pézsma, petit grain, cérdus

Ár: 7890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 900 Ft, 1500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Lanvin Éclat d'Arpège EDP fújós
Ár: 5 ml 900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom
zsofi13

2020. január 22.

Örök favorit, klasszikus elegancia virágos jegyekkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Örök favorit, klasszikus elegancia virágos jegyekkel.

lacrymosa88

2019. július 23.

Első szippantásra levett a lábamról! :-) Nőies, virágos és gyümölcsös finomság. Nem harsány, szelíden körülölel, mint egy lila felhő, a szín tökéletesen passzol az illathoz. Tartós, nem hétköznapi, számomra nagyon is kedves illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

bazsalikom

2019. július 13.

Ez az az illat, aminek mindig kell lennie a polcomon. Finom, légies illat, nagyon szeretem magamon, tavaszi, nyár esti illat. Rajtam tartós, bőrközeli, ezt imádom benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.

Naspoja

2019. május 27.

Isteni illat akkorra, amikor az éjszakák már langyosak. Elég tartós illat, közepes hatósugárral.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

MissKenedy

2019. május 16.

Update: Végül megvettem és imádtam. Most pedig 3 év után ismét. Bár kicsit késve, tekintve hogy nálam ő a TAVASZ. Most meg már lassan jön a nyár. De ennél frissebb illatokért el kell menni a citrusos jegyek felé, azt pedig nem tudom magamon elviselni. Kell ez a minimális édesség az orromnak. Csodálatos még mindig, az sem érdekel ha nem túl tartós, az megoldható a nap közbeni frissítéssel, úgyis mindig hordom magammal az aktuális parfümöt. Valóban nem egy nagyvad, de nem is akarok az lenni minden nap :) Főleg nem tavasszal

2016. március: Odavagyok az illatáért. Annyira különleges, friss, mégis szolidan nőies. Egyaránt el tudom képzelni sportos szereléshez, és elegánsabbhoz is. Persze nem operába járós dáma illat:) Viszont nagyon hezitálok, hogy megvegyem e. Kiábrándító a tartóssága, de ettől függetlenül egyszer ha lesz fölösleges keret rá, lehet megveszem, mert az illat mennyei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

senskin

2019. május 4.

Tetszenek a Lanvin illatok, nagyon egyediek a virágos édeskés kompozíciókban. Igazából gondolkodom még melyik illene hozzám a legjobban, így a tavaszias időkben. Melyik lenne tőlük az én illatom? De szivesen ajándékoznám is. Kellemes, nőies, egyszeruen szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

googles

2019. február 25.

Az Éclat d'Arpège légies, igazi lila illat (orgona, lilaakác, ibolya...), a kezdeti citrusos fuvallat után ezek maradnak. Aki szereti a könnyed, virágos illatokat, mindenképp próbálja ki.

Érdekes módon régebben tetszett (máson), de nem igazán jön be. Savanykás nekem a fejillata, nem is akarom megvárni a leszáradást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 25.

Andi0415

2019. február 21.

Isteni tavasz illat 😘
Nem túl komoly, könnyű, egy csokor citromos lila virág. Árához képest tartós darab, ne várjunk tőle csodát. Kerestem valamit, hogy feldobja a tél végét, és ő lesz az, amíg a Nővérét meg nem találom.
Ha valaki ilyen vagy hasonló jegyekkel ismer niche parfümöt, szóljon nekem, köszi ☺
Csak azért is felpontozom, mert tényleg tavaszi nyári vidámság. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

Isteni tavasz illat 😘
Csak azért is felpontozom, mert tényleg tavaszi nyári vidámság. ☺

sky

2019. február 12.

Kellemes, friss, citrusos kis semmiség. Leszáradás előtt túlságosan dominálnak a citrusos, aldehides jegyek, utána kellemes tavaszi virágcsokrocska lesz belőle leheletnyi cédrussal, amitől jobban kedvelem, mint a többi hasonló kategóriás könnyed parfümöt. Bár tartóssága okán én inkább hívnám eau de toilette-nek, mert 1-2 óra után elillan maradéktalanul a bőrömről, (érdekes módon a ruháimon tovább érződik). Nem javaslom azoknak, akik szeretik maguk körül a parfümfelhőt 12 órán át.

Update: (5 év után... :D) még mindig szeretem, az első tavaszváró parfümöm évek óta, amikor már sok az édes, de még nincs igazán kikelet, rügyfakadás, csak az ígéret a verőfényes hideg napon, hogy jön a megújulás megint.

Vannak kollégák akik odavannak érte, vannak akik meg sem érzik rajtam.
Biztonsági illat, senkit sem fogsz bántani vele, de valami van benne, amire pozitívan reagál a környezetem, ami már fél siker. Sajnos az orgonát én nem érzem benne azóta sem(pedig úgy szeretném) csak citrusokat és egy kellemes, enyhén édeskés, meghatározhatatlan virágcsokor illatot (meg a teát, szó szerint zárójelben :). Nem rossz kombó ez sem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Vannak kollégák akik odavannak érte, vannak akik meg sem érzik rajtam.

nyuszo

2018. július 10.

Az eleje kicsit aldehides....aztán barackos tea....valamilyen marmalade….
olyan kis semmilyen.....
kb.1 órát bír bőrön.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 10.

Az eleje kicsit aldehides....aztán barackos tea....valamilyen marmalade….
olyan kis semmilyen.....
kb.1 órát bír bőrön.....