Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Légies, törékeny illat, mely a tavasz első napjait idézi. Aromái lágyan simagtóak: a fókuszban a barackvirág, a cédrus, az orgona és a tealevél áll enyhe pézsma alapon.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: bazsarózsa, tealevél, barackvirág, orgona, ámbra, pézsma, petit grain, cérdus

Ár: 7890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Lanvin Éclat d'Arpège EDP frissen fújva
Ár: 600/1000/1600/2400 , Eladó: daliah
Állapot: frissen fújva 1/2/5/10 ml, Helyszín: Kispest, fizetés: utalás után Foxpost vagy posta
Ár: 890 , Eladó: crystalline
Állapot: Új egyszer próbált , Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Előre utalás után ajánlott levélként 650 Ft, MPL automatába 995 Ft

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

ivett.zornanszki

2021. július 1.

Imádom az illatát,nagyon finom,nőies,tavaszi-nyári illatkompozíció.Hamar megszokja az ember orra így azt hisszük sokszor kell használni,de nem így van,egy-egy fújás a csuklóra és a fül mögé és egész nap illatozhatunk...Sokadszor veszem már újra,örök kedvenc❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

bnory

2021. június 16.

Ennek a parfümnek egy hibája van: abszolút nem tartós. Pedig ő lenne a nyári kedvencem. Ahogy olvasom a hozzászólásokat sokaknak virágos, édeskés, rajtam kifejezetten citrusos (majdnem DG light blue).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

fritz.aniko

2021. május 15.

Nagyon szuper illat, egész nap érezni. Rajtam tiszta orgona illata van.
Nem hagy foltot a ruháimon.
Általában akciós is, úgyhogy az ár-érték arány nagyon jó.

A műagyag tartóját nem értem, nem hasznos napi használat esetén...
csak egy újabb nagy darab műanyag amivel szennyezzük a bolygót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Nagyon szuper illat, egész nap érezni. Rajtam tiszta orgona illata van.
Nem hagy foltot a ruháimon.
Általában akciós is, úgyhogy az ár-érték arány nagyon jó.

A műagyag tartóját nem értem, nem hasznos napi használat esetén...
csak egy újabb nagy darab műanyag amivel szennyezzük a bolygót.

Barbara2021

2021. január 18.

Wow ez egy szuper illat. Az orgona miatt próbáltam ki, de nem igen erzem benne. Mondjuk még se tudom fogalmazni mit érzek, olyan mix rajtam. Virágos, de izgi virágos. Nem uncsi virágos mint pl egy Chloe. Szeretem a Chloekat, nem bantas. Edesre szárad. Szívesen hordanam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

Vikkkinca

2020. október 21.

Kicsit gyengusz,kommerszes illat-nem fogott meg,nem fogom újra venni.- Lanvin Jeanne Lanvin. sokkal kifinomultabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

bleauwsy

2020. szeptember 28.

Hát ez nekem nagyon gyenge teljesítmény....Pár óra múlva se bőrön, se ruhán nem érezhető, köddé vált minden cseppje... (Amellett hogy ruhán foltot is hagyott. ) Üde, friss, tavaszias illat, nagyon cirógató és kellemes, de azért kár ennyit áldozni rá, hogy amikor illazotik, akkor is csak nagyon diszkréten tegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Nagypaleva

2020. szeptember 11.

1000x próbáltam más parfümre váltani, de évek óta nem sikerül. Szerintem ezzel mindent elmondtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

kissd

2020. augusztus 4.

Douglasban a vásárlásom után éreztem valami nagyon finom illatot, aztán megpillantottam a zacskó alján egy papírt amin a parfüm neve volt. Megszagoltam és úgy éreztem,hogy ez számomra A PARFÜM. Visszafutottam az üzletbe és meg is vásároltam. Talán hirtelen döntés volt, nem tudom. Valóban nagyon nőies, légies és finom illat, de egyszerűen nem érzem különlegesnek magamon. Nincs benne semmi plusz, semmi extra...ráadásul rajtam egyáltalán nem tartós. Ettől függetlenül 4 csillag, mert tényleg nagyon finom, és valóban igaz rá a mondat: "Légies, törékeny illat, mely a tavasz első napjait idézi. "

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

nemvagyokrobot

2020. július 1.

Véletlenül fedeztem fel egy drogériás szagolgatás során, utána megkaptam ajándékba, nagyon örültem neki. Visszafogott, nőies illat, semmi harsány, csak "úgy" ott van, inkább közelről érződik, az én orrom hamar megszokja. Nem szeretem a rózsás illatú parfümöket, ez sem az, rajtam a végén citrusos jellegű lesz. Olyan univerzális, hogy minden korosztályon el tudom képzelni, a doboza és üvege meg fantasztikusan szép :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

beachvibes

2020. június 22.

Mindenkivel ellentétesen nekem ő nem egy virágos, hanem inkább egy füves, harsogóan zöld illat lesz a bőrömön, a "virágcsokor" csak a háttérben érződik. Nagyon hasonlít az Yves Rocher Naturelle-re. Kellemes, üde, vibrálóan tavaszi hangulatú parfüm, igazi felüdülés a sok tucatrózsaszín vattacukros illat után érezni. A tartóssága az egyetlen hátránya, szerintem el van túlozva az EDP, EDT-nek megfelelő ideig érezni, ami 2-3 óra. Ettől függetlenül nem fogom lepontozni, mert az árához képest megéri, és nem egy tucatparfüm. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.