Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Légies, törékeny illat, mely a tavasz első napjait idézi. Aromái lágyan simagtóak: a fókuszban a barackvirág, a cédrus, az orgona és a tealevél áll enyhe pézsma alapon.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: bazsarózsa, tealevél, barackvirág, orgona, ámbra, pézsma, petit grain, cérdus

Ár: 7890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Lanvin Éclat d'Arpège EDP - 100 ml
Ár: 12000 , Eladó: njusziful
Állapot: új, bontatlan - 100ml, Helyszín: Szeged, fizetés: előreutalás, foxpost, packeta, gls
Ár: 1000 Ft / 5 ml , Eladó: kitti002
Állapot: 5 ml, Helyszín: Kecskemét, Bács-Kiskun, fizetés: Személyes átvétel Kecskeméten, vagy Packeta

E.Zita

2024. április 23.

Imádom az illatát, örök kedvenc!!! Akcióban (pl Rossmann) nagyon jó áron meg lehet vásárolni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 23.

fritz.aniko

2024. március 15.

Nagyon szuper illat, egész nap érezni. Rajtam tiszta orgona illata van.
Nem hagy foltot a ruháimon.
Általában akciós is, úgyhogy az ár-érték arány nagyon jó.

A műagyag tartóját nem értem, nem hasznos napi használat esetén...
csak egy újabb nagy darab műanyag amivel szennyezzük a bolygót.

Szerk. (2024; 3 évvel később): nem érdemes a legnagyobbat megvenni, mert hiába tartottam sötét helyen 2 év alatt megromlott. Tudom, hogy van szavatossága de ez olyan szokott lenni, mint a méz meg a cukor: helyes tárolás mellet lényegtelen. Na hát ez mégis megromlott... pedig 10 + éves parfümjeim vannak amik nem romlottak meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 15.

Nagyon szuper illat, egész nap érezni. Rajtam tiszta orgona illata van.
Nem hagy foltot a ruháimon.
Általában akciós is, úgyhogy az ár-érték arány nagyon jó.

A műagyag tartóját nem értem, nem hasznos napi használat esetén...
csak egy újabb nagy darab műanyag amivel szennyezzük a bolygót.

ViviNyitrai

2024. február 28.

Ma érkezett meg hozzám, nagyon kellemes. Első szimatra citrusos friss, majd jönnek a virágok. Az orgona nagyon finom benne majd krémesedik, tompul enyhe citrus, több virág és púder🥰 Nekem nagyon tetszik, igazán üde, tavaszias, könnyed illat az édes, füstös, cukros nehéz parfümök után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 28.

Lindamelindalinda

2024. február 9.

Isteni illat: elegáns, finom, nőies, tavaszi.
Van benne egy nagyon finom citrusos akkord is, de mégcsak véletlenül sem szúrós vagy savanyú. Légies és üde!
Sajnos nem tartós. Ez az egy hibája van, amúgy tökéletes.
Nem egy manapság divatosnak meg szexinek kikiáltott émelyítő "Tank Aranka" illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 9.

Isteni illat: elegáns, finom, nőies, tavaszi.
Sajnos nem tartós. Ez az egy hibája van, amúgy tökéletes.

perszehogy

Korcsoport: >54
2023. július 1.

Imádom, csodás illat. Könnyed, finom, nőies. Kábé félóráig, mert utána nyoma sem marad. Sajnálom, mert tökéletes is lehetne, ha legalább egy kicsit többet bírna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. július 1.

boordx

2023. június 23.

Rajtam nagyon üde, friss, citrusos illat. Nem annyira karakteres, de nyáron szerintem nem is kell ennél több. Kicsit sem tolakodó, szerintem van benne valami különleges, kifinomult,de mégis hétköznapi. Egyetlen problémám, hogy nem érzem tartósnak, és hamar hozzászokik az orrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 23.

mafalda

2023. március 24.

Oh ez mennyei, nem tudom mire hasonlít vagy ezt éreztem e másokon korábban de nagyon finom valóban légies illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 24.

narancsdzsem

2023. február 14.

Meglepően érdekes illat, egyből megszerettem! Édes-citrusos, jó kombináció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 14.

Meglepően érdekes illat, egyből megszerettem! Édes-citrusos, jó kombináció.

Csillagpor123

2022. december 20.

Nekem ő a májusi illatom. Nem túl sok, nagyon kellemes tavasz hívó illat. :) Sajnos a tartóssága nem a legjobb, ezért napközben frissíteni szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 20.

cicafun

2022. október 19.

Annyira egy szép illat! Nem egy túlbonyolított, extra, hanem egy kellemes, légies, üde illat, ami a tavaszba repít. Maga az illat összetevői csodálatosak, orgona, cédrus, barckvirág. Maga az illat nálam 5/5, de a tartóssága...Annyira szomorú, hogy max. 4 óra (se) Rajtam sajnos nemhogy edp, de még edt minőség sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 19.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.