Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsibancsi, az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2012. december 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

Jeanne Lanvin neve már legendává vált. A megérintő és elvarázsoló történet a divat világából, ismét életre kél Alber Elbaz tervező és az új illatnak köszönhetően, mely szimbolizálja a márka alapítójának Lanvinnak a felejthetetlen találkozását a legtehetségesebb művészi igazgatóval. A modern nőiesség alakja élénk, érzéki virágos harmónia lédús gyümölcsök játékos tónusaiba vált át, ahol a könnyed szeder, málna és körte keveréke a pézyma alapból bontakozik ki.

Ár: 2500/4200 Ft , Eladó: ciccmicc
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Esztergom, fizetés: Banki átutalás után posta/Foxpost

nyarigabi

2019. február 13.

Sokadjára futok bele ebbe: szeretnék valami málnásat, lelkesedek, megveszem, magamra fújom, nem tetszik. Aztán mégis. Aztán mégse....Azt hiszem, ez nem a parfüm hibája.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

nnellie

2019. január 14.

Rajtam nagyon tartós volt az illata. Régi nagy kedvenc, többször újra vettem és most is megtenném, ha lehetne! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Burya

2017. április 26.

Nem rossz, nem rossz... Nem túl édes, szó szerint lila illat, szedres, ibolyás, pézsmás. Egyértelműen téli darab, hideg időben tud kibontakozni, ha mondhatjuk ezt egy alapvetően nem túl bonyolult illatra. Nem mintha a bonyolultság feltétel lenne, volt már szerencsém nem egy borzasztóan félresikerült illatot megismernem, ami addig-addig küzdött, hogy bonyolult legyen, hogy a végén saját hamvába holt és a végeredmény egy hordhatatlan, kiegyensúlyozatlan, néha már kifejezetten kellemetlen illatú lötty lett... Ez egy egyszerű kis erdei gyümölcsös illat némi virággal, nem túl édes, nem is túl tartós, alapvetően szép, de ebben a kategóriában bizony van olyan, ami kenterbe veri mind tartósságban, mind eleganciában, pl. Lancome Midnight Rose. Ahhoz fel kell nőni, kell hozzá egy bizonyos érettség, tartás, kisugárzás, míg Jeanne Couture-jéhez nem feltétlenül; Lancome-ék éjféli rózsájával ellentétben ezt el tudom képzelni egy tizenhat éves lányon is úgy, hogy jól áll neki. Összességében szép, kellemes, de nem nyitott új dimenziókat. Csak az üveg miatt kapja meg a negyedik csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

noavedon

2016. november 15.

Rajtam meglepően tartós (a korábbi hozzászólókkal ellentétben), és épp most készülök megvenni a második üveget belőle. Téli, munkábajárós parfüm, ami nem túl egyedi, nem túl szexi, de cserébe nem húzok magam után kondenzcsíkot az irodában - viszont kellő közelségben a nap második felében is érezhető, és a munkatársaimtól számtalan bókot kaptam már érte.
Visszafogottan málnás-ibolyás illat, kicsit édes, kicsit fanyar, de elég jó kombinációban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

ildi22

2015. augusztus 12.

Most használtam el az üveget. Biztos, hogy nem veszem újra, abszolút nem tartós, pedig az illata nagyon tetszett..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

egyedszilvi

2014. szeptember 7.

Kaptam,ő választott engem,nem én őt.Őszinte leszek,nem tudtam még eldönteni,hogy szeretem,vagy sem.Tartóssága kiváló,az illata is különleges,tetszik az ibolya,a leszáradasakor érződik a pézsma is.Nekem nem elég édes,talán az zavar benne,de 4 est kap,mert valamiért vonz,hogy probalgassam,lehet megszeretem őt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

ursus

2013. december 21.

Húúú de jó lenne pézsma nélkül. Az nagyon zavar benne.
Volt régen ilyen kis faüvegcsében eszencia. Na arra emlékeztet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 21.

Húúú de jó lenne pézsma nélkül. Az nagyon zavar benne.
Volt régen ilyen kis faüvegcsében eszencia. Na arra emlékeztet. :)

hagicica20

2013. december 2.

Mondjuk ugy, hogy egynek elmegy kis illatocska, átlagon aluli tartóssággal. Rajtam nagyon málnás, amit nemigen díjazok így nulla és mínusz fokokban. Ha gyümölcsös, akkor az tavaszi vagy nyári illat legyen. Kifujtam és vártam. Ugy néz kis tul sokáig, mert ugy eltűnt, mint szürke csacsi a ködben. Szóval kifujás után, olyan 1-max. 1,5 óra után semmit sem éreztem a csuklómon. Így csak egy 3ast kaphat. Na jó kap egy 4est, mert az üvege az már mesébe illően csodás azzal a mélylila színével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Nyimuska

2013. október 15.

Nagyon erősen érezni az ibolyát és az erdei gyümölcsöket (fragranticán csak a málnát tüntetik fel, de szerintem a szedernek van ilyen szaga). Első bőrre fújás alkalmával beleszerettem, még egyszer teszteltem, aztán megrendeltem. Legjobban az tetszik benne, hogy úgy finom és édes, hogy friss és egy ponton még egy kicsit savanykás is. A külső elég jól illik a tartalmához. A high fashion házak közül talán a legolcsóbb parfümek egyike is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

ciccenet

2013. augusztus 11.

Reptéren megszagolgattam papírkán, és első gondolatom az volt, hogy ezt meg kell vennem... Aztán bőrön is kipróbáltam, nagyon rossz volt. Nem mondanám, hogy ez a parfüm hibája, inkább csak igy reagál rá a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.