Lanvin

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-animális

Parfüm összetevők: magnólia, fehér rózsa, narancsvirág, mósusz, jázmin, ámbra, pézsma

ÜVEGÉBEN ELADÓ! Lanvin Rumeur EDP
Ár: 6700.-ft posta az árban! , Eladó: cufilili
Állapot: 100 ml, csak próbálva volt., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Feketebarbi

2019. december 3.

Az Attimo animális változata. Édes, mint egy bókoló férfi. Szórakoztató a társasága, csak nem kell komolyan venni. Ilyen illat ez a Rumeur.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Marcsi66

2019. november 18.

Csak néztem h ki az alkotó,,,mert én őt imádom MFK,jó hát tud ő olyat is ami nekem nem tetszik,bár a Baccarat is így sikerült, Nem egyformán érezzük az illatokat+ kémia.Azért látom van aki szintén acetont említ úgy mint én,Később már kellemesebb lesz,gyöngyvirágos édeske,,,ez a virág meg itt nem is létezik.A leszáradásnál már nem hangsúlyos,kár mert ez valamennyire jó része a parfümnek,ezután vált valamibe amit nem bírok,Kedvező ára miatt sem ajánlanám vakon.Nincs szívem lepontozni,lehet én nem vagyok jó hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 18.

emb1p3

2019. augusztus 5.

Azon kaptam magam, hogy nyáron újabban nem csak a ropogós-ress zöld illatokat és fügét szeretek hordani, hanem olyan lettem, mint egy kábult méhecske, vonz a virágpor, a nehéz, indolikus, - nem fruktózosan-szacharózosan, hanem - mézesen-jázminosan-rózsásan édes illatok. Az Hermes 24 Faubourg-ja és az Annick Goutal Songes-a mellé a Rumeur is felfér a dobogóra, mert úgy űzi a fehérvilágos bódítást, hogy a kezdeti letaglózó indítás után végig jelen van benne egy pézsmás-fás levegősség és egy kis szappanosság is, de valahogy nem aldehidesen. Igazat adok Vadornak, egyszerre könnyű és nehéz illat, ilyet nem ismerek sokat (talán a régi Max Mara hasonlított rá, nem jegyeiben, hanem jellegében, édes-fás kétarcúságában). Ez egy kincs. Rajtam tartós is, és nyoma sincs műanyagzacskónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Aerdna

2019. július 9.

kell neki fél óra hogy picit elillanjon a friss műanyag zacskó szag. sajnálom, szerintem borzalmas..lehet hogy a mintám nem az igazi...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Timi8

2019. június 17.

Feszegetem a határaimat és ùjabban a mumus illatjegyeimmel is pròbálkozom.
Most akkor jöjj GYÖNGYVIRÁG!
Hatalmas mumus. Általában "harapòs", karmolòs-kiabálòs...Ledominál engem. Meghalok tőle, ùgy rühellem! De mivel ugyebár minden csak tálalás kérdése (ill., hogy mit mivel társìtanak) ebben az egyedi esetben kifejezetten tetszik. Konkrétan mestermű.
Nyoma sincs sem körömlakklemosònak sem műanyag jegyeknek. Egyidőben áraszt megnyugtatò melegséget és hűvös eleganciát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Feszegetem a határaimat és ùjabban a mumus illatjegyeimmel is pròbálkozom.
Most akkor jöjj GYÖNGYVIRÁG!

Zsuzsi216

2019. május 20.

A Rossmannban egy akció keretén belül -10% kedvezménnyel 2700 forintért venni. Szerintem jó vásárt csináltam.
Már ott a teszterből fújtam a csuklómra és egész délután és este azt szagolgattam.
Én sokszor egy érzést vagy emléket, esetleg egy szeretett személyt kötök egy illathoz.
Igazi tisztaságillat, nagyon tetszik és nagyon kellemes. Szerintem tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Igazi tisztaságillat, nagyon tetszik és nagyon kellemes. Szerintem tartós is.

karaibrahimgil

2019. május 7.

Drogériás árkategóriában nem várok csodát, mégis meglepetést okozott ez a parfüm. Elsőre kellemesnek, bár kissé szintetikusnak és semmitmondónak tűnt, ezért ért meglepetésként, hogy órák múlva is érezhető a csuklómon, ráadásul leszáradáskor a Guerlain Idylle-t idézi, ami a nevének megfelelően harmonikus, virágos illatkompozíció. Ár-érték arányban meglepően jó Kurkdjian-alkotás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

senskin

2019. május 4.

Sajnos nem tetszik, ez tetszik az összes között a legkevésbé. Semmi egyedisége, semmi új, semmi izgalom. Túlságosan cukorkás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Torpece

2019. április 26.

Vakvásárlás volt, amit az itt olvasott véleményekre alapozva mertem bevállalni. Én milyen jól tettem! Eszméletlen finom tisztaság illat. Púderes kicsit, fehér virágok illatával keveredve, de hihetetlen jól eltalált arányban. Fragrantica leírások szerint sokan a Narciso Rodriguez for her és a Sarah Jessica Parker Lovely illathoz hasonlítják, ami szreeintem egyáltalán nem állja meg a helyét..legalábbis rajtam. Nagyon kellemes hétköznapra való illat tavaszra-nyárra és nem utolsó sorban elfogadható áron beszerezhető 100ml kiszerelésben. Tartóssága ennek sem első osztályú, viszont nem is a leggyengébb kategória, úgyhogy én maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. április 14.

Újravevős lett, hiányzott. Nincs a top 3 parfümömben, de egy szép és jól hordható illat a hétköznapokra.

2017. november 2. Sajnos rajtam ez az illat nagyon rövid ideig érezhető, márpedig én nem bánom, ha az illatom jelzi a vonulási irányomat... Pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert a doboz önmaga is finom illatú volt, amikor kicsalogattam belőle. Kellemes az üvege, jó kézbe venni, minőségi illatot sejtet. Azt gondoltam, amikor először próbáltam, hogy talán végre egy újabb szerelem kezdete lehet! Várakozáson felül gyönyörűen indul és ilyenkor a hatósugara is remek, csak hát ez nem tart addig, ameddig szeretném. Ennek ellenére ha "parfüm szerelmet" nem is, de elismerő szavakat mindkét nemtől szépen hozott... jár a maximum pont, még így is megérdemli. És: jó eséllyel "újravevős" lesz.
(Remélem, hogy az új üvegről a szórófej nem fog olyan hamar leválni, mint erről, így még nem jártam, pedig pár üveg parfümöt elfújtam már a pár év alatt...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 14.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.