Laura Biagiotti

Ár:   24 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: micsmics, az összetevőket feltöltötte: Bélabá, Módosítva: 2019. november 11.

Ár:   24 290 Ft
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Megjelenés éve: 2019

Fejjegyek: bergamot, rózsaszín bors, feketeribizli, körte, alma

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, ibolya, tubarózsa, praliné

Alapjegyek: vanília, pézsma, tonka, benzoin

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

anita763

2021. október 6.

Nagyon szeretem az illatát! Meleg, friss, kissé virágos, ugyanakkor borostyános, némi vaníliával és benzoinnal. Abszolút nőies, érzéki, de nem túl édes, nem túl friss, nem fűszeres bomba, és nem virágbomba. Tökéletesen keverednek benne az összetevők és meglátásom szerint minden megvan benne, amire egy komoly nő vágyik, ha egy ilyen illatot keres, az üvege is nagyon szép és mutatós. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 6.

Erikaaida

2021. február 26.

Jöttem szegényt felpontozni. Sokáig gondolkodtam megvegyem e, de egy jó kis akció meggyőzött.
Tényleg hasonlít a LVEB-re, de az alma és bergamot miatt sokkal frissebb a kezdet, a leszáradása meg valószínű a benzoin miatt a Prada Candy-re emlékeztet. Friss, annyira nem túl édes, púderes, rendkívül tartós. Az üvege szép, pont kézre áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

pomme

2019. november 26.

Ez egy nagyon-nagyon oldschool félgoumand-szerű borzalom. Legalábbis nekem. LVEB rajongóknak és úgy általában a fiataloknak ez nagyon nyanyás és poros lesz, meg alig-alig édes. Mondom, rajtam/szerintem. Férjem ezekre szokta mondani, hogy "50+os, erős dohányos nők szaga". Tapasztalata szerint legtöbbször ők próbálják ilyesmivel elnyomni a cigiszagot. Szóval aki infantilis habossütis cukorkabombát vár könnyed tütüszoknyában, ne ezt vegye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Bélabá

2019. november 21.

A mai illat trendnek megfelelni vágyó illatot hozott létre a Biagiotti ház. Édes, vattacukros, nagy szillázzsal rendelkező parfüm, mely nagyon jó tartóssággal bír. Aki a LVEB-t és flankereit szereti, ezt is fogja. Remélhetőleg a jövőben ettől többre is futja majd a méltán népszerű illatháznak, mert nekem/szerintem nem ez a méltó folytatása egy olyan illatokat kibocsájtó háznak, mint a Venezia vagy a Roma volt. Nem fogom lepontozni, csak mert nem az én ízlésvilágom ez az illat, de tudom, hogy sokan rajongani fognak érte, főleg a fiatalabb korosztály :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 21.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.