Laura Biagiotti

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: Lin, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8490 Ft

Parfüm illatcsalád: orientális-ámbrás
Parfüm összetevők: bergamott, citrusfélék, narancsvirág

Ár: 8490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.

Lerika

2020. június 29.

Kb. 25 év után a müllerben a karomra fújtam, és igen ez ugyanaz mint 16 éveskoromban! A barátnőmnek volt, onnan az emlék. Bár nem tudom, hogy miért pont ezt használta 16 évesen, mert ez 30 feletti illat a javából! Testvérillatait nem ismerem sajnos, nem volt alkalmam megillatozni őket, bár nagyon érdekelnének. Nagyon finom púderes-ábrás illat. Nekem a karomon nem volt túl tartós, vagy legalább is nagyon bőrközeli lett, igaz melegben próbáltam, és ez nem egy nyári 30 fokos hőségben viselendő illat. Igazi klasszikus! Igazi klasszikus, egyáltalán nem öreges, hanem egyedi, felismerthető nem tucat illat! Biztos, hogy nem járhatunk úgy vele, mint a nagyon népszerű Lancom La Vie Est Belle-el: 10 nőből 8 tuti hogy azzal van befújva. Ha tartós, ha nem megérdemli, hogy a gyűjteményem része legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

6vilag

2020. május 24.

Én is szőke és kék szemű vagyok, és nem tudom, hogy mi van benne, ami számomra ennyire addiktív, de vonz a megfejthetetlen mélysége. Erre mit veszek? Az ESSENZA-t. Pedig szerintem ez sokkal jobb, sajnálom, hogy amellett döntöttem, de már mindegy, elfújkálom. Ennek a balzsamossága és a fűszeressége intenzívebb, az csak egy lágy szellő ehhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 24.

Brekeke

2020. február 8.

Tartós, meleg citrusos púderes illat, ami kezdetben karcos egy picit, de kb tíz perc után testközelivé finomodik, és kitart nagyon sokáig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Leoka

2020. január 12.

…nem tudnám magamra fújni ezt az illatot, ez anyukám illata volt.
Őrizgettem parfümjét kb 10 ml van még az üvegben. Tőlem kapta anno karácsonyra… van annak már vagy 25- 30 éve nekem nem tetszett, de azt mondták, hogy ez igazi nőies illat… én elhittem és az összes nyári munkával megkeresett pénzemet erre költöttem. Nehéz időszakon volt túl, sok mindent próbált újrakezdeni, az új imázsnak ez is része😊 ő sosem költött ilyenekre…
Nagyon belém ivódott ez az illat, minden reggel ezt használta amikor munkába ment… ha hazaértem a suliból még éreztem a lakásban az illatát…
Most kb. annyi idő lehetek, mint anno anyukám volt, egész másként érzem, különleges citrusos púderes illat. Tartós, számomra nem retro, hanem nő, nem a díva, hanem a nő illata…Ha ez nem az anyukám illata lett volna, lehet megvenném, de így ha megérzem kavaroganak az emlékek bennem….

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

…nem tudnám magamra fújni ezt az illatot, ez anyukám illata volt.

ZiMe

2020. január 12.

Akkor találkoztam újra ezzel az illattal, amikor volt szerencsém két éve az Örök városban járni. A római életérzés, a több évezredes múltat idéző épületek és a parfüm illatának együttese életre szóló élményt adott. Azóta is ha viselem, képzeletben, pár pillanatra ott járok. Időtálló illat, nekem a kifújás utáni negyed óra után tetszik a legjobban. A harsány nyitány után ekkor érvényesül a balzsamos virágok és az ámbra együttesének összetéveszthetetlen kompozíciója.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 12.

Honeyhair

2019. november 26.

Természetes szőke hajú, kék szemű, világos bőrű nő vagyok, így sosem értettem, miért vesznek meg a férfiak, ha megérzik rajtam a Roma illatát. Sem elég kifinomultnak, sem elég elegánsnak nem érzem, meggyőződésem, hogy ez egy dinamikus, karakteres, vastag szálú fekete hajú, nagyszájú olasz nő illata, így nem is éreztem igazán magaménak soha. Először egyetemi éveim alatt kaptam egy üveggel az akkori barátomtól, aztán úgy hozta az élet, hogy 10-15 évvel később a férjem választotta nekem ugyanezt. De hiába telt el ennyi idő, hiába lettem érettebb, nekem még mindig orrba vágóan drabális. Lehet, hogy az előző életemben egy donna italiana voltam?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 26.

EveCarefree

2019. augusztus 27.

Régi illat, de annál ütősebb. Nagyon szeretem, nekem mindig az jut róla eszembe, hogy a szegény ember Dior:Dune-je. :)
Ár-érték, tartósság, egyediség,időtlenség tekintetében 5*-ot mindenképp megérdemel.

A sok homeopatikusan hígított tucatillat közül kuriózum ez az illat, csakúgy mint a 80-90-es évek illatvilága Chachareltől, bár az legújabb illatával már ő is feladta magát)...
Talán még Mugler illatai azok manapság, amire azt mondom, hogy képes különlegeseket, egyedieket kreálni, nem behódolni az egyen trendnek .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

csokiseszter

2019. augusztus 27.

Klasszikus. A lehúzó véleményekre reagálva: a régi illatok karakteresek, különösek voltak, felismerhetőek es pikánsak. Nem hasonlíthatóak össze a mai vattacukros, tömény, édes tucatillatokkal. Máig szívesen magamra fújom, és sokan kérdezik, mi ez. 3 abszolút klasszikus kedvencem közül ez az egyik. A másik 2 : Cacharel-Eden, Chanel-Coco. Semmi öreges nincs bennük, sajnos az illatok csökevényesedtek el mostanában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

redernegabi

2019. július 1.

Sok sok éve a kedvenc parfümöm. Néha elcsábulok más illatokra de mindig visszatérek hozzá. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

Ncsk

2019. április 27.

Fiatalsagom illata! Százmillió emlék, A PARFUM nagybetukkel .. Klasszikus illat, végtelenül tartos. De ma már kicsit idejét múlt, vagy csak idősebb korosztálynak tudom elképzelni. Azért a minőség mindenkepp öt csillag. Azt meg döntse el mki maga, neki milyen a kedvenc illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)