Laura Biagiotti

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   5 ml, 40 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mintyss, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2018. december 31.

Kiszerelés:   5 ml, 40 ml, 75 ml és 125 ml
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13490 Ft

A Laura Biagiotti Roma Uomo egy fás illat férfiaknak, akik olasz stílusra és eleganciára vágynak.   Nyitányként rózsaszín grapefruit, frissítő mandarin és bazsalikom jellegzetes illata tárul elénk, mely oly jól jellemzi a Földközi-tenger hangulatát. A tölgyfa kérge és a muskátli férfiasságot kölcsönöz a parfümnek, a nemes fák és a vanília pedig puha bársonyba burkolják viselőjét, s így kényeztetik érzékeit.   Az olasz tervező, Laura Biagiotti parfümjei egyedülálló stílusukkal és eleganciájukkal tűnnek ki a tömegből. Mindegyik illat tisztelgés Róma patinás városa előtt, melynek ősi erejét és utcáinak báját minden odalátogató örökre a szívébe zárja.

Fejillat: bazsalikom, mandarin, grapefruit

Szívillat: tölgy, pelargónia

Alapillat: cédrus, vanília, szantálfa, moha

Ár: 13490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nyuszo

2019. augusztus 29.

Egy csodálatos, balzsamos illat 1992-ből, ami még ma is eleven, lüktető....a kiadás évében érettségiztem (nem most volt!), és egy teljes generáció távlatából a fiam szerint ez egy jó illat!
Egyértelműen a balzsamok uralják a kompozíciót - benzoin, galbanum, balzsam fenyő - ettől olyan melengető, megnyugtató, ugyanakkor erőt sugárzó.
Csodás őszi illat, amibe jó beburkolózni az egyre hűvösebb időben...ködben, szemerkélő esőben...hulló falevelek ezer színű tengerében....

Felfújtam bőrre, és valami gyönyörű, melengető illat lett belőle...
Semmi zavaró maszkulinitást nem érzek ki belőle.
Ez azért is érdekes, mert a női Roma egy az egyben elviselhetetlen férfi illattá változik a bőrömön, lehet hogy érdemes lenne inkább az Uomo-val próbálkoznom....

Up! Ma szembe jött velem 2 db original csomagolású, mindössze 4.999.- Ft-ért!
Mindkettőt megvettem...
Imádom!
Dolce vita van :))
Most már jöhet az ősz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Felfújtam bőrre, és valami gyönyörű, melengető illat lett belőle...
Semmi zavaró maszkulinitást nem érzek ki belőle.

Up! Ma szembe jött velem 2 db original csomagolású, mindössze 4.999.- Ft-ért!
Mindkettőt megvettem...
Imádom!
Dolce vita van :))
Most már jöhet az ősz!

Orsi 1234

2019. július 14.

Első szerelmem illata, aki még most is ezt használja. Csak közelről lehet érezni, nem tolakodó illat. Nagyon férfias, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

Romano

2018. december 31.

A világ egyik legjobb parfümje.
Tudnék róla ódákat írni, de nem teszem.
Nagyon finom nagyon egyedi, nagyon különleges illat.
Ár érték arányban verhetetlen, 10-20 között lehet kapni kiszereléstől függően.
25 től tud ütni ez a parfüm úgy gondolom, mert kell hozzá valamilyen szinten az érettség.
Szerintem az én barna mediterrán külsőmhöz, és a szép ingjeimhez nagyon passzol.
Ajánlom mindenkinek aki elegáns, olasz, laza, és vidám illattra vágyik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

A világ egyik legjobb parfümje.
Tudnék róla ódákat írni, de nem teszem.
Nagyon finom nagyon egyedi, nagyon különleges illat.
Ár érték arányban verhetetlen, 10-20 között lehet kapni kiszereléstől függően.
Ajánlom mindenkinek aki elegáns, olasz, laza, és vidám illattra vágyik!

Joe38

2015. november 26.

Egy ízléses férfiillat!
Lentebbi hozzászólások mindegyikével egyetértek!Nem is kívánok újból nekifutni és ajnározni ezt a parfümöt....
Egyedül Adelmus hozzászólását aposztrofálnám egy mondat erejéig miszerint nem értem,hogy ha a korábbi kiadást
az egekig magasztalja, akkor hogy lehet lehúzni 1 csillagra egy illatot,miközben ugyanarról beszélünk max. a jelenlegi
uniós szabványok szerint.....ami hát nyilván kihat a parfümgyártás laborjainak munkájára is!
Én személy szerint örülök annak,hogy még mind a mai napig kapható ez parfüm.Még ha csak egy futószalagos
- nevezzük "light" - verzióban is!!!
Amúgy adelmus is jókat írt!Tényleg az akkori illatok közt egy "fricska" volt a Roma abban az időben!
Szinte szembe ment az akkori "illattrenddel"!Viszont annál feltűnőbb és egyedibb jelenség is volt a maga kulturált módján!
Szerintem a mai világban amikor kezd életre kelni egyfajta "retro" életérzés és divat nagyszerűen passzolhat ez a veterán
illat a mostani divathoz és gondolkodáshoz még ha csak egy alkalmi parfüm erejéig is!
Szerintem az eredeti kiadás akkor is és most is 5 csillag!!!Az újragondolt verzió szerintem is kicsit gyengébben teljesít,de
még így is egy színfolt a mostani illatpalettán és erős 4 csillagot még így is megérdemel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 26.

Egy ízléses férfiillat!
- nevezzük "light" - verzióban is!!!

adelmus

2015. szeptember 7.

Roma Uomo.. nos..

Egy igen érdekes, nem mai, de saját idejében korát megelőző parfüm (akkor még az edt-k mai parfümöket meghazudtoló vetítéssel, hatósugárral bírtak) - mintha valamilyen időutazó hozta volna „vissza”.

Anno ha „nőt” akartál fogni, akkor ezt az illatot kellett magadra fújni. Kettő- max. három expozíció elég volt hogy egész nap azt higgyék, te egy gazdag, délitáliai úriember vagy valahonnan Szicíliából.. Toscana-ból.. Volt ez így akkor, amikor a Pitralonnal belocsolt és szénakölnivel felturbózott generáció utáni kezdő hímjelölt gyerekek között a Drakkar Noir és a Derrick volt a „menő”, Givenchy Gentelman, az Iquitos.. vagy a Dior Fahrenheit lett a módosabbak közt a trendi.. Vagy a keményvonalas „macho”-k között a dollárboltokból vett (vintage!!!) Caron Yatagan borzasztotta a hímre vágyó lányok „mindent elviselő” orrocskáját mikor sikerült összejönnie az ezzel bepancsolt, a falu Ladás IQ-bajnok bikájával..

Ekkor jött LB Roma Uomo-ja.. a maga lágy finom, de igen rendhagyó, férfiak között mindenképp szokatlan, sokak által női(es)-nek mondott bivalyerős parfümje..

Aki ezt használta szinte társadalmon felüli élőlény volt.. egyszerűen értelmezhetetlen sokak számára.

A Régi verzió (tudom, talán unjátok már) de még PARFÜM volt. Életteli, tartós, csodálatos esszencia, nem pedig futószalagon gyártott IFRA által ellenjegyzett marketinglötty, mint ami a mostani (bocsánatot kérek a szótól!) parfümöket jellemzi..

Nekem, a mai orrom szerint, nem egyértelműen férfi illat, mondom ezt akkor, mikor lassan pasik női, lányok férfi illatokat viselnek.. sőt… lassan a gyártók sem pozícionálják illataikat egyértelműen..

Nagy klasszikus a Roma Uomo, az biztos.. Az új, dágleszes verziót meg fújd nyugodtan a kutyádra.. mert másra nem való..

Kár, hogy a most felnövő mekdoneldszgeneráció lassan nem is tudja, mi az a Parfüm..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Roma Uomo.. nos..

gyik

2015. március 13.

Én anno egy fiún éreztem (Ez pontosan 1995 nyarán volt / Jézus Mária, már 20 éve!/, tehát valószínű ez a régi verzió volt, nem tudom az új milyen), akibe teljesen belezúgtam egy nyári kaland erejéig. Azóta is eszembe jut erről a parfümről.... Szerintem fantasztikusan finom, erotikus parfüm (csak jó pasinak kell viselnie:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

sonkabence

2014. február 16.

Ha a parfümökhöz mivel és mikor útmutató járna, akkor a fehér lenvászon inget írnám elő és a késő augusztusi nyarat ehhez az illathoz. Fogalmam sincs miért. Számomra ez az illat a gondtalan nyári emlékeket jelenti. Azt hiszem mindenkinek van legalább egy ilyen emléke. Az első csók előtti vacillálás, bulik előtti strandolás, spontán kiruccanás..stb Van egy latin mondás: Non numero horas nisi serenas. Csak a derű óráit számolom. Úgy érzem, amikor ezt az illatot használom, több derűs órám van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Kodi

2013. november 9.

Az absulute numero uno számomra a férfiparfümök között. Elképesztően erotikus, feltűnő illat. Őszintén szólva én nőkön is el tudom képzelni. A barátom használta és végem volt, ha magára fújta. Ma már óvakodnék attól a pasitól, aki az Örök Várost viseli, talán azért, mert túl feltűnő, van benne valami feminin is egyben, mindamellett erősen vágykeltő, ajtóstul ront a házba, mint egy igazi Olasz Dzsigoló. Egyértelmű, hogy valójában a nőket célozza ez az illat, nem annyira a női Roma, inkább a Joop! Le Bain női párjának érzem.
...bevallom a szakítás után önkínzó módon megvettem ezt a parfümöt. Butaság volt, hazudtam önmagamnak, mintha újra velem lenne, ha titokban otthon magamra fújtam. Sok szép emléket idéz, minden szépségében könyörtelen és fájdalmas parfüm számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 9.

Málni

2013. május 6.

Puha, balzsamos, édes, érezni rajta, hogy régebbi alkotás, viszont kellemes, tartós, lájtosan tömény, nem nyom el, nem nehezedik az emberre, de érezhetően jelen van.
Szerintem nem ilyen az igazi ffi illata, ahhoz talán kicsit nőies, emlékeztet "illat stílusban" a női Cerruti 1881-re, mindkettő olasz és egy időben is jelent meg a 2 parfüm, úgyhoyg nem véletlen hoyg az illatukban is találok vmi hasonlót:)
Még előzetes tesztelés nélkül rendeltem belőle 125ml-t, mert viszonylag jó áron lehetett hozzájutni, de tovább is adtam, nem villanyozott fel eléggé, gyorsan ráuntam, nem az én illatom, de attól még lehet másnak a kedvence...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

Mintyss

2013. február 28.

Számomra ez A FÉRFI illata. Nagyon erőteljes (a jó értelemben), különleges illat. Feltűnő, ezért csak magabiztos férfiakon tudom elképzelni. Valahogy tényleg olyan mint Olaszország: időtlen, napfényes, tele felfedezésre váró csodával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)