Laura Biagiotti

Ár:   7770-11 260 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: guapa, az összetevőket feltöltötte: szilviakiralyno, Módosítva: 2014. november 17.

Ár:   7770-11 260 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml

Illatcsoport: orientális-virágos

Összetevők: szilva, jázmin, vanília

Lerika

2019. november 14.

Nagyon megörültem, amikor láttam, hogy újra kapható tini korom kedvence. Picit féltem is az újratalálkozástól, nehogy csalódjak. Csalódni nem csalódtam, mert egy nagyon finom gyümölcsös illat, ami bizony nem tiniknek való, és nyári forróságban sok lehet. Rajtam a vanília egyáltatlán nem érződik, inkább a gyümölcsössége jön elő, de nem édesen. Sajnálatomra nem egyezik meg a régi Veneziával, amit egy picit jobban szerettem. Ebből hiányzik a fás jelleg, és az a pici frissesség ami a régiben megvolt. Az összetevői sem egyeznek a régivel, így nem is lehet ugyanaz az illat. Ettől függyetlenül nagyon szerethető, ősztől tavaszig bátran viselhető. Sajnos annyira nem tartós mint az elődje, de megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Niki0215

2019. október 17.

Tinikoromban vettem először egy 5ml üvegcsében......ezt a korszakomat idézi, pedig szerintem ez nem egy fiataloknak való illat....A Roma társát is használtam, de ezeket az illatokat tudni kell viselni...Idén újra vettem itt a KM-en egy Velencei utazásom alkalmára..Mikor kézbe vettem, ugyanaz az érzés fogott el mint a 90-es években....Balzsamos, fűszeres szilvás mennyország.....Mostanra azt gondolom megérettem rá...Venezia-sikátorok-Olasz életérzés- Hűvösebb időre való illat...Még mindig lenyűgöz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Yeticica

2019. szeptember 9.

Ohhhh milyen szepseges , igazi regi illat Ő. Regi, mert nekem az (isteni mennyei edes szilvas) fejjegy csillapodasa utan azonnal megjelent az orrom elott Chanel Coco edp -je de meg az Opium edt is. Igazi fuszeres-balzsamos illat, amin erzodik a minoseg, es hat a kor.
Ettol fuggetlenul en rajongok az ilyen jellegu illatokert! Csak epp hordani nem tudom mert nagy sajnalatomra az en orrom, a lelkem, valahogy ferfiasnak detektalja ezeket az illatokat. A fufumnak nagyon orulok (epp tegnap fujtam fel lelekapolgatonak a vintage Coco-mat, amit kizarolag az otthon maganyaban vagyok kepes elvoselni, de inkabb csak a kupakbol szaglaszom ha szuksegem van ra), es o is az en lelekmelengeto, tamasztekot ado illatom lesz, biztosan azert mert a gyerekkoromat idezi tudat alatt.
Szepseges Velence - orulok, hogy ismet talalkoztunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Szepseges Velence - orulok, hogy ismet talalkoztunk.

Kitti0803

2019. január 7.

Kipróbáltam és nem csalódtam. Reggel befújtam magam és este még éreztem magamon. Nem tolakodó, kellemes édes illat.
Még csak most találtam rá. Mindig a gyerekkorom illatát, a Gondolát kerestem és meg is találtam az utánzatát, aminek imádtam az illatát, de sajnos nem volt tartós. Most kipróbálom a Veneziát, bár elég sok rossz véleményt olvastam róla. Én mégis adok neki egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

sugarcane

2018. november 25.

Orrbavágóan tömény, émelyítően édes, erőszakos illat, szinte megfojt.
Órák múlva csillapodik csak le, akkorra érdekes módon meglepően kellemes lesz, de nem annyira, hogy megérje miatta a túl hosszúra nyúló dühögését elviselni.
Nagy kíváncsi voltam erre az illata, de sajnos, nem erre számítottam. Számomra csalódás.
A márka miatta kap 2 🌟-ot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

Orrbavágóan tömény, émelyítően édes, erőszakos illat, szinte megfojt.
A márka miatta kap 2 🌟-ot.

pilleriin

2018. október 28.

Fenét Velence...Ez kéremszépen a Vörösmarty téri karácsonyi vásár...Forralt bor és kürtős kalács! Rajtam először fűszeres szilva, utána meg vanília. Közepesen tartós, téli, hideg időre való. Szeretem. 2011 életem legjobb éve volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

nyuszo

2018. október 2.

Szép fűszeres-vaníliás-szilva.....szívet-lelket melengető, gyengéd, nőies illat. Jó érezni, jó viselni. Az edt és edp között nincs lényeges különbség szerintem, egyformán szeretem mindkettőt....
Igazi őszi-téli illat....

(Ha már Velence, akkor nekem a Bottega Veneta Knot Absolue tömény mirhás illata jobban hozza a sötét, dohos sikátorok fílingjét…)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 2.

Igazi őszi-téli illat....

Verona5

2018. szeptember 19.

Szép őszre való szilvás-fűszeres-vaníliás fincsiség. Nem ismertem és használtam az eredeti verzióját sajna, de nekem ez tetszik és 25-30 évvel ezelőtti emlékeket idéz fel. Ezek szerint valahol már találkoznom kellett vele! :) Nem olyan vonzó, mint a Roma, de egynek ő is megteszi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

PoppyBlack

2018. január 25.

Tartós, őszies, erőteljes. Leginkább alkalmakkor használtam, többen is megkérdezték már, milyen parfümöt éreznek rajtam. Úgy gondolom ez az illat idősebb korosztályhoz illik, hiába magával ragadó, sajnos nem érzem, hogy ez hozzám passzolna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

csikosmatyas

2017. november 20.

Faék egyszerű fűszeres szilva, de valahogy megis viselhetőbb mint a régi változat. Szerintem korántsem lett ez olyan rossz mint a híre, de azért nem csodaszer, bár az elődje sem volt az.
Inkább donna típusúaknak ajánlanám, mint signorináknak.

Rájöttem! Fűszeres szilváslepény. Igazi november illat!
Az itt felsorolton kívül azért még jó pár illatosszetevője van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 20.

Inkább donna típusúaknak ajánlanám, mint signorináknak.

Rájöttem! Fűszeres szilváslepény. Igazi november illat!
Az itt felsorolton kívül azért még jó pár illatosszetevője van.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance