Laura Mercier

Ár:   5754 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2015. február 26.

• Viasz/gél formula
  • Egész nap tart
  • 3 árnyalatban kapható

alexandra_domotor

2016. január 24.

A FAIR és a SOFT árnyalat van meg. Előbbi világosabb, utóbbi sötétebb egy picivel.
Összetevők: Az a propylparaben böki a szemem. Nagyon parabénellenes vagyok. De most az egyszer elnézem.
Kiszerelés: Nagyon kicsi tusszerű tégelye van, de mivel ez töményebb annál, így jó ideig kiszolgál.
Felvitel: Egy ferde ecset segítségével könnyű, ha belejön a gyakorlatba az ember lànya.
Tartósság: Önmagában is jól szuperált, de én néha kiegészítem egy kis szemöldökporral. A zsíros bőrűeknek biztosan átfénylik ha por nélkül használják.
Hatás: Ha a fejem tetejére állnék, akkor sem lenne természetellenes. Ez szuper dolog! :)
Eltávolítás: Rettentően könnyű. Mindig olajjal törlöm a sminkem, de a ceruzával ellentétben ezt nem kell dörzsölni, gyengédebb eltávoltítani és a bőrömet sem tömíti el.

Szerencsére kedvezményesen jutottam hozzá, mert sajnos már mindenhol 7-8000 forint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Ceresin 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.