Laura Mercier

Ár:   $36   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. június 10.

Ár:   $36

A márka legelső primere. Könnyed, krémes, vitaminokban gazdag gélkrém, mely előkészíti a bőrt a sminkelésre.

Ár: 8000 , Eladó: Zsolci
Állapot: Új, swatcholt, Helyszín: Kerepes, fizetés: Kerepes, postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

agen

2018. december 6.

Teljesen más, mint az eddigi primereim, de igazból az állagukon kívül nem érzek nagy különbségeket. Smashbox photo finish-t, Bobbi Brown mattító primerét, Benfitet használok, de igazból én mindet szeretem, mindegyiket másért, de elájulva egyiktől sem vagyok, szóval megpróbálok már nem túl sokat elvárni tőlük, egyszerűen csak elfogadom a bőröm adottságait, hibáit :)) Őt azért szeretem, mert így télen ad egy hidratáltságot az arcomnak alapozás előtt. Nem vonok le csillagot semmiért, hiszen én vagyok az, aki nem tökéletes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Reni39946

2018. augusztus 14.

Szeretem ezt a primert. Nálam már általában az nagy pozitívum, ha nem irritálja a bőröm, de ha még az alapozó tartósságában vagy egyenletes eloszlatásában is nagyon szép munkát végez, az maga a csoda. Ez az alapozó úgy néz ki, a hidratáláson kívül is ad némi pluszt az említettekből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

orsiberta

2018. február 8.

Nagyon hidratáló primer, az én bőröm az első használatnál beitta. Érdekes szaga van, de szerintem nem zavaró. Néha a szárító alapozókkal is össze szoktam keverni, és így egész hordhatóak lesznek. Mindennapi használatra csak azért nem ajánlanám,mert elég drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Tvylvis

2017. március 18.

Én primert alapjában azért használok, hogy szebben, egyenletesebben tudjam eloszlatni az alapozót. Sokszor nem is az alapozó alá kenem, hanem egyszerre azzal, összekeverve. Ez a termék erre tökéletes. Ad egy extra kis hidratálást, picit egyenletesebbé teszi a bőr tónusát. Amit nagyon szeretek, hogy mindezt nem szilikonnal teszi, egészen barátságos az összetétele. Kellemes, könnyed állaga van, enyhe, púderes illattal. Azt nem igazán tapasztalom, hogy a felette lévő sminket tartósabbá tenné, de tény, hogy én alapozóból, BB krémből stb. igen keveset használok. Jó terméknek tartom, viszont őszintén szólva nagy különbséget nem látok az Alverde tekerős vagy a Purobio száraz bőrre való primere és e termék között, kizárólag az árat. Ár miatt én nem pontozok le terméket, mert hozza, amit ígér. Nem kizárt, hogy újból megveszem, megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Lanolin, Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.