Best of Beauty 2019

Laura Mercier

Ár:   $44   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cikkamakka, Módosítva: 2012. március 28.

Ár:   $44
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az INCI lista elején a fényvédő összetevők találhatók.

Tvylvis

2017. március 19.

Tavalyi new-yorki utazás eredménye ez a termék, tehát elég erőteljes előszereteti értéke van számomra. Ugyanakkor nem is okozott csalódást, nagyon bevált. Nem igazán szeretem az alapozókat, erős fedésű termékeket, a matt finish-t meg aztán főleg nem (mondjuk szerintem 25 felett csak öregít a matt bőr, de ez egyéni vélemény). Amire nekem szükségem van, picit a bőröm tónusának egyenletesebbé tétele, az orcáimon lévő pirosság csökkentése. Na erre ez a termék tökéletes. Könnyedén, szépen eloszlatható, jól belesimul a bőrbe. Először nagyon fénylik, de pár perc után, ahogy a bőr beszívja, inkább bőrfénye van. Maximum a t-vonalon használok egy leheletnyi púdert, de sokszor azt sem. Nem irritál, viszonylag tartós is, bár orrfújásnál jön le belőle.Igen kellemes, könnyed viselet, télen-nyáron. A benne lévő fényvédelem átlagos munkanapon tavasszal, ősszel nekem bőven elég, kb. 3 percet töltök napon. Újra azért nem veszem, mert igyekszem a natúrabb vonalon találni valami hasonló terméket. Ez az én heppem most, a termék kifejezetten jó, ajánlom, ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Trixi

2014. április 20.

A legjobb színezett hidratáló, amelyet használtam eddig. Könnyű a bőrön, mégis viszonylag jól fed (a piros ereket jól tompítja), egész nap kellemes érzés viselni, nem okoz irritációt. A szárazabb részeken érdemes kicsit aláhidratálni, a zsíros T-vonalban mattítóval rápúderezni, s egész nap bírja. Jól felvihető és eloszlatható a bőrön. Sikerült a megfelelő árnyalatot kiválasztani, nagyon természetes, napsütötte színt ad az általam kiválasztott árnyalat. Picit sárgásabbat választottam a bőröm színénél, így jól álcázza a pirosságot, tényleg nagyon szép bőrképed ad, mintha alapoztam volna, viszont alapozónál sokkal jobb, könnyebb, kellemesebb. Nem ül meg a ráncokban sem. Összességében nagyon elégedett vagyok vele. Jó lenne, ha itthon is beszerezhető lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 20.

apolka

2014. január 10.

Az agyon dicsért termékek sosem hagynak nyugodni, és általában egy idő után az a vége, hogy beszerzem őket. A folytatás pedig elég gyakran az, hogy csalódok persze. Ő egyike a kevés kivételnek. Mármint abban nem kivétel, hogy agyon dicsért és így beszereztem, hanem abban, hogy nem csalódtam benne. Nagyon természetes a bőrön, mégis egész jól fed. Sok színben van, így találtam megfelelőt. A fényvédelmében nem hiszek, szóval alá használok másik fényvédőt, de maga a színezett hidratáló funkció tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Lillaberek

2012. június 12.

Nem hittem a színezett hidratálókban soha, de egyszer véletlenül nagyon jó áron kínáltak egy ilyet a teszveszen, és kíváncsi lettem, mit tud Madonna sminkese. Nagyon kellemesen csalódtam, el kellett ismernem hogy jogos a hírneve. Az én bőröm soha nem volt problémás, néha kicsit pirosodásra hajlamos, de ez a csodaszer tökéletesre varázsolta a vegyes bőrömet, és egész nap tartott. Nagyon sajnáltam amikor elfogyott, de tízezer körül nem tudom újra venni, úgy tudom hogy csak külföldön beszerezhető. Minden elismerést megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Magnesium Stearate, Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Squalane eo 1 0

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.