Laura Mercier

Ár:   $37   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföld   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Penguine, Módosítva: 2016. február 4.

Ár:   $37
Lelőhely:   online külföld
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Áttetsző, selymes púder, mely természetes megjelenést és érzést ad

• A legfinomabb francia kasmír csillámot tartalmazza
  • Fényvisszaverő összetevőivel megpuhítja a finom vonalakat és a tökéletlenségeket
  • Kiegyenlíti az arcbőrt
  • A bőrt tökéletessé teszi az alapozó felviteléhez

Keresem!  Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder
Ár: megyegyezés szerint , Eladó: médea
Állapot: új vagy párszor használt, teljes méretű, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten
Ár: 10000 , Eladó: Halcyon
Állapot: 2x használt, tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten. Fizetés készpénzzel vagy utalással átadásakor.

mkdorina

2020. augusztus 5.

Eszméletlenül jó púder! Egyáltalán nem vagyok púder párti, mert szerencsére normál bőröm van, csak kissé zsírosodik(ami nem feltétlenül zavar). De annyi jót olvastam és hallottam róla, hogy gondoltam kipróbálom. Mikor megrendeltem olyan rossz èrzés fogott el, hogy már megint mit csinálok, olyan dolgot rendelek amire nincs is szükségem 😅 Ez a rossz érzés addig tartott míg ki nem próbáltam. Gyönyörű egységes bőrképet ad, a tág pórusokat is kitölti, természetes, nincs maszkhatás, nem emeli ki egyáltalán a száraz foltokat, nem irritál. Iszonyat jól a helyén tartja egész nap a sminket. Puha, selymes érzete van, jó tapogatni 😁
Ez a nagybetűs Púder, ami mostmár nálam alapdarab lesz!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Ez a nagybetűs Púder, ami mostmár nálam alapdarab lesz!!

reka0122

2020. június 15.

Nagyon jó kis termék, tartósan mattit és fixál, igazán kevés mennyiség is elég belőle. Egységes bőrképet ad, és tökéletesen működik szem alatt és az arc többi részen is. Tuti befutós must have. Viszont utálom az adagoló rácsot a tetején, valahogy sosem a kellő mennyiség van benne, és szinte lehetetlen vissza ütögetni ha egyszer több jön ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Lizz07

2020. június 13.

Nekem is a Translucent árnyalat van meg. A zsírosodásra hajlamos területeket jól kordában lehet vele tartani és kiadós mennyiség, nagyon sokáig elég. A szemkörnyékemen is átszaladok egy kevés mennyiséggel, hogy fixáljam a korrektort. Eleinte nem szerettem a szemem alatt, mert nagyon "fonnyasztotta", de ez az én bűnöm volt, mert nem hidratáltam ezt a területet megfelelően. Amióta találtam egy jó szemkörnyékápolót, azóta minden rendben. A bőrképemen is javít. Megérte, újra fogom venni, ha vala elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

scorpionqueen

2020. május 24.

Translucent árnyalatot vettem meg még akkor, amikor nem volt más szín belőle (ez sem mostanában volt...). A szemem alját nem bakingelem, azért, mert nem. A homlokomat és az államat viszont igen, mert a bakingelés bizonyult a legjobb módszernek arra, hogy ezeken a helyeken fixáljam az alapozót és egyben kordában tartsam, a belenyomott púderrel felitassam a keletkező faggyút hosszabb ideig, mintha csak ecsettel vinném fel. Ami pedig lesöprés során az ecseten marad, megy az arc többi részére, hogy sima alapot biztosítson a bronzernek és pirosítónak. Amellett, hogy van egy nem is enyhe blur hatása ennek a púdernek, nagyon jó munkát végez a homlokomon is, anélkül, hogy bármiféle látható nyoma lenne annak, hogy púdereztem. Ezt szeretem benne igazán. Hogy teljesen láthatatlanná lehet tenni. A belenyomáshoz a saját velúr puffniját használom, de más velúr puffnival is tökéletesen együttműködik. Utána általában laza, nagyon puha ecsettel szoktam leporolni, ha erősebb sörtéjű ecsetet használok, az egyszerűen leszedi és akkor nincs blur hatás. Szemhéjon is át szoktam vele szaladni, mivel tényleg igazán selymes érzetű, jó alap a festékeknek, megkönnyíti a satírozást. De ilyenkor már szinte semmi nincs az ecseten, a szemhéj az utolsó és tényleg egy-két mozdulat csak, mégis érezhető. Jó kis púder ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Csillampor26

2020. május 18.

Nagyon szep bőrképet eredményez, szuperül fixál, a kissé zsíros bőrömön is finomít, sokkal később fényesedik ki az arcom. A szem alatt sem ül be a ráncokba, a karikákat sem sötétíti, ami számomra nagyon fontos. Nekem nem is szárított. Szerencsére a képeken is csak mérsékelten tűnik úgy, mintha lisztbe fejeltem volna:) A Huda púderem elfogyásást követően ruháztam be erre, mert árban alig van különbség a kettő között, de ebben 9 grammal több van, ami ezesetben jelentős mennyiség. Hatékonyságukban azonosak, de a Hudának szerintem praktikusabb a hálós adagolása. Nyilván ezzel a lyukacsossal sincs probléma, teljesen használható. Nekem bejött a Huda illata is, de aki nem szereti az ilyesféle parfümös termékeket, az jobban jár ezzel a púderrel. Egyikkel sem lehet mellényúlni, én az ár-érték arány miatt szavaznék erre. Egy ilyen megvétele szinte már beruházásnak tekinthető, de nagyon sokáig elég egy ekkora adag. Nekem mindeképp megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 18.

mlexa

2020. április 29.

Valóban drága termék, de minden forintját megéri! Imádom! Nem értettem én sem, hogy mi lehet különleges annyira egy púderben? Hát, most már tökéletesen értem... 🙂 Amilyen bőrképet eredményez ez a púder, az valami egészen hihetetlen. Az orromon a pórusok elég makacsok, így még néha az alapozón is látszanak. Viszont ez a púder mindent, de mindent eltüntet. Selymes lesz az arcom, feltölti a kisebb ráncokat, és a még látható pórusokat. Esküszöm öröm a tükörbe nézni! 😀 Szerintem adagolni is nagyon egyszerű, pont annyi mennyiséget lehet kinyerni belőle egyszerre, ami nekem elegendő az egész arcomra. Nem szóródik össze vissza, így utazásokra is el tudom majd vinni magammal. Más márkáknál ez elképzelhetetlen lett volna, mert ömlöttek minden felé! Illata nem nagyon van, a kinézete is nagyon elegáns, minőségi. Én 12 órát dolgozom, plusz 1-1 óra az utazás. 14 órát mozdulatlanul és zsírosodás nélkül kibír az én extra zsíros bőrömön! Eszméletlen! A többi púderem max 5 órát bírt, utána frissíteni kellett őket. Ezt nem kell! Szóval oké, hogy drága, de így sokáig elég lesz, mert nem kell óránként használni. Nagyon örülök, hogy megvettem, és ha fogyóban lesz, már rendelem is majd a következőt. Ennél jobb púderem még nem volt és nem is hiszem, hogy találnék. Minden zsíros bőrű lánynak, és nem zsíros bőrűnek is szívből ajánlom! 🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

szandra0125

2020. április 5.

Már megint én vagyok a hunyó, de egyáltalán nem jött be! Cakey finish, zsíros T-vonal 30 perc múlva és még le is sápaszt, hiába translucent...
Arról nem beszélve, hogy az adagolás kezelhetetlen:ha egyszerre túl nagy mennyiség ömlik a felszínre, az bizony már ott marad. Sajnálom, de 2*-nál többet nem érdemelsz kedves Laura!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Isabell

2020. március 23.

Az eddigi legminőségibb púderem. Amerikában vettem nemrég. :) Egyszerűen csodás ez a termék. Egész nap fent marad, gyönyörű a végeredmény vele. Csak ajánlani tudom. Az ára ugyan húzós, de megéri rá beruházni, mert tényleg kiváló és sokáig elég. 10/10!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Cathi

2019. december 8.

Update: ahhh, muszaj felpontoznom, hiaba ilyen draga, a legeslegjobb azok közül, amiket probaltam. Nagyon mikroszemcsejü, nem durva, szep lesz a vegeredmeny

Drága, de nagy a kiszerelés. Talán ez a 4. fajta , amit eddig kiprobaltam, és ez jött be legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Oila

2019. október 8.

Persze meg kellett rendelnem:) Először sikerült ebayről egy hamisítványt vennem, de most nálam van az eredeti is. Ez egy JÓ, nagyon jó púder. De abban a mennyiségben és azzal a technikával használva, ahogy én szoktam (semmi baking, csak a T-vonalban és a korrektorra hazsnálva fixálásra egy kisméretű ecsettel) nekem személy szerint nem éri meg, hogy külföldről megrendeljem legközelebb is. Szó sincs róla, boldogan elhazsnálom, de ha elfogy, akkor Ben Nye Luxury púdert fogok venni helyette, mert éppen ennyire láthatatlan és finom textúrájú, de lényegesne olcsóbb, pláne, ha a 85 g-os kiszerelést nézzük, és talán én vagyok az egyetlen, de nekem a Ben Nye csomagolása is jobban kézre esik (tudom, ez nonsense, de én tényleg jobban szeretek a tenyerembe önteni a púderből, mint a doboz tetejébe:)

Talán egy kissé jobban mattít egyébként ez a púder, ezért ha ez a szempont felmerül, akkor szárazabb bőrre a Ben Nye-t, zsírosabbra a Laura Merciert ajánlom, de szignifikáns különbség ebben sincs azért:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.