Laura Mercier

Ár:   $37   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföld   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Penguine, Módosítva: 2016. február 4.

Ár:   $37
Lelőhely:   online külföld
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Áttetsző, selymes púder, mely természetes megjelenést és érzést ad

• A legfinomabb francia kasmír csillámot tartalmazza
  • Fényvisszaverő összetevőivel megpuhítja a finom vonalakat és a tökéletlenségeket
  • Kiegyenlíti az arcbőrt
  • A bőrt tökéletessé teszi az alapozó felviteléhez

Oila

2019. október 8.

Persze meg kellett rendelnem:) Először sikerült ebayről egy hamisítványt vennem, de most nálam van az eredeti is. Ez egy JÓ, nagyon jó púder. De abban a mennyiségben és azzal a technikával használva, ahogy én szoktam (semmi baking, csak a T-vonalban és a korrektorra hazsnálva fixálásra egy kisméretű ecsettel) nekem személy szerint nem éri meg, hogy külföldről megrendeljem legközelebb is. Szó sincs róla, boldogan elhazsnálom, de ha elfogy, akkor Ben Nye Luxury púdert fogok venni helyette, mert éppen ennyire láthatatlan és finom textúrájú, de lényegesne olcsóbb, pláne, ha a 85 g-os kiszerelést nézzük, és talán én vagyok az egyetlen, de nekem a Ben Nye csomagolása is jobban kézre esik (tudom, ez nonsense, de én tényleg jobban szeretek a tenyerembe önteni a púderből, mint a doboz tetejébe:)

Talán egy kissé jobban mattít egyébként ez a púder, ezért ha ez a szempont felmerül, akkor szárazabb bőrre a Ben Nye-t, zsírosabbra a Laura Merciert ajánlom, de szignifikáns különbség ebben sincs azért:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

murczinodett

2019. október 8.

bár sztem egyáltalán nem átlátszó, de ettől függetlenül nagyon tetszik. nem sok, szép a színe és csinál öregasszony bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

KezdoManias

2019. szeptember 14.

Eddig szinte sosem használtam púdert az alapozó fölé, néha max a Guerlain gyöngyöcskéimmel bohóckodom egy picit. Elérkezettnek láttam viszont az időt, hogy végre beszerezzem ezt a kis csodát is, már régóta fájt rá a fogam. Nem állítom, hogy minden nap fogom használni, viszont értem már, mit értenek a "fátyolszerű" kifejezés alatt, amit e termék kapcsán gyakran olvastam, és a rajongói miért zengenek ódákat róla. Tényleg hozzátesz valamit az összképhez, ami nem totál matt, sokkal inkább selymes. Nem fér kétség hozzá, hogy kiváló minőségű alapanyagokat használhatnak hozzá.
Hogy tart-e napközben? Nem tudom, valahogy sosem sikerül ezzel foglalkoznom napközben. Reggel viszont, amikor feldobom, elégedetten állapítom meg, hogy tényleg segít valamit a kialvatlanságtól elgyötört ábrázatomon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

DoraDe

2019. augusztus 9.

Sok videóban hallottam erről áradozni az embereket, és nem értettem, hogy mi lehet ez a nagy hype. Megvettem, és megértettem. Csodálatosan fest az alapozón, fixál, könnyű rajta dolgozni a bronzosítóval és highlighterrel. Nem mattít halálra, hanem valami nagyon gyengéd selymes hatást kelt, imádom. A végén fix+t is használok, és így egyáltalán nincs poros hatása (nélküle lehet az lenne, de ez természetes szerintem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

LaraK5

2019. július 8.

Egyszerűen szavakba nem lehet önteni mennyire csoda ez a termék! Teljesen meg tudom érteni, hogy több sztársminkesnek is az alapfelszerelése része, hiszen tökéletesen a helyén tartja a sminket több óra után is! Nagyon kevés elég belőle, szóval nagyon sokáig fog tartani!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Boriskajuliska

2019. május 23.

Nagyon szerettem volna, és pici kutakodás után sikerült beszereznem. A színe szép, állaga finom, viszont a tégelye nekem pici, nem kényelmes használni annak ellenére, hogy találtam itthon megfelelő méretű puffnit. Van itthon kiürült chanel, lehet hogy átügyeskedem abba, az nagyon kézre áll. Sajnos semmivel sem tud többet más hasonló kategóriájú púdernél sőt, a kryolan nekem jobban működik és olcsóbb. Nincs szívem lepontozni így 5*, de újra venni nem fogom.

UP: Most fogyott el és biztos hogy nem veszem újra. Sem a tartóssága, sem a bőrkép sem semmi nem tetszett. A smink tartóssága nem ezen a púderen, inkább a az arcápoló és az alapozó jó együttműködésén múlott legalábbis nálam. Minnél régebben használtam annál kevésbé szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 23.

lilitoth

2019. május 22.

Az esküvőm előtt rendeltem meg, annyi jót olvastam/hallottam már róla korábban, és hát nem hiába. Nagyon fontos volt, hogy jól fixáljon, legyen láthatatlan, ne emelje ki a pórusaimat, inkább töltse fel őket, ne szárítson és ne legyen érezhető a viselete. Mindegyik elvárásomat tökéletesen abszolválta. Professzionális használatra vettem meg eredetileg, mert úgy éreztem, hogy a menyasszonyaimnak szuper lesz, de sajnos rákaptam a hétköznapokban is. Próbálok nem túlságosan rászokni, de annyira finom, selymes lesz tőle a bőröm, hogy öröm simogatni :D

Már rendeltem is egy újat, amit csak a vendégeimen használok, mert tényleg szuper, mindenkin bátran használható púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

pniki23

2019. május 3.

Mint ahogy a leírásban is szerepel, gyönyörűen kiegyenlíti a bőrt, sokkal egyenletesebb a textúrája. Előtte catrice púdert használtam, amivel csak annyi problémám volt, hogy a nap közepére teljesen bezsírosodott a T vonalam, nap végére pedig abszolút nem látszódott a púder tartóssága. Régóta szerettem volna beruházni erre a púderre, nagyon sok jót olvastam róla, és végeredményképp teljesen megállja a helyét nálam. Leheletnyi mennyiséget elég belőle felvinni és csodás összképet ad. Egyelőre nem tudok rosszat mondani róla. A tégely tartalma úgy gondolom, 1-2 évig is elég lesz, így pedig nem gondolom ár-érték arányban annyira durvának. Nyilván nem a legolcsóbb termékek közé tartozik, de nekem eddig megérte a pénzét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Vanda234

2019. április 23.

Én személy szerint imádom megérte az arat bár a 29 nek a felet vettem meg először beruházok majd egy újra ❤️😍 nagyon jól fixal szeretem minimalizalja a pórusokat és imádom használni nagyon lágy könnyed textura a függője lettem mint a Benefit primernek de ezek minden pénzt megérnek nalam 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

mikkamakka75

2019. március 3.

Szerencsére csak egy minit szereztem be, mielőtt beruhàznék egy teljes kiszerelésre. Nem rossz ez a púder, szó sincs róla, csak hàt nem is különösebben jó. Nem fixàl jobban, mint a mostanàban hasznàlt Bourjois, Artdeco vagy Clinique púdereim. Az összképet sem làtom szebbnek, miutàn feltettem, pedig próbàltam többféle ecsettel és blenderrel is, vèkonyabban, vastagabb rètegben, mindenhogy, de nekem ez a púder valóban annyira làthatatlan, hogy tényleg nem làtok különbséget aközött, amikor hasznàlom ès amikor nem. Kipróbàltam fèl arcra ezt, màsik felére egy drogériàs púdert.. hàt senki nem mondta volna meg, hogy melyik oldalon melyik van..
Ha véletlenül szem alà vagy környékére kerül, 2 óràn belül rommà fonnyasztja a szem körüli bőrt, ahol különben a vékony kis mosolygós vonalakon kívül eddig ràncokat sem làttam. Nekem ez így nagyon kevés, többnapi próba utàn màr töredék àron sem venném meg ezt a púdert..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.