Lavera

Ár:   €9.95   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. március 30.

Ár:   €9.95
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Alvás közben a bőrsejtek túlóráznak, hogy helyreállítsák a napközben elszenvedett károsodások nyomait. A Lavera alvás közbeni újra-energizáló krém támogatja a természetes sejtmegújulást és megszünteti a fáradtság látható jeleit. Értékes organikus összetevők, mint mandula-olaj, olíva-olaj, hialuronsav, szacharid, szőlő-kivonat és E-vitamin a több energiáért a sejtekben a sima és rugalmas bőrért.

kissveronika

2020. június 26.

Nagyon jó éjszakai hidratálónak, sűrű, de nem túl nehéz. Az illata nekem kókuszosnak tűnik, kellemes, nem túl erős. Szerintem teljesíti amit ígér. Most már illatmentes krémeket használok inkább, de ha valaki az illatosakat szereti, annak tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Cicabogar

2019. október 19.

Nagyon bejön, már a harmadik tégelyt veszem belőle. Kellemes az illata és az állaga is, könnyen beszívódik. Reggelre üdébb a bőröm tőle, ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Evaci

2019. április 8.

Egy hét használat után érezhetően simább bőr. Könnyű, gyorsan felszívódik. Nekem az illata is kellemes, újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 8.

Dicci

2019. március 4.

Ez az egyik új szerzeményem. Az illata nagyon jó, kellemes krém, amely hamar beszívódik. Extra csodát nem várok tőle, de az összetevői nagyon meggyőzőek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

roseanne

2019. január 1.

Átlagosan jó krém, bár éjszakára több kellene azért. Nem hagy zsíros érzetet, mert nem annyira sűrű, mint a legtöbb éjszakai krém. Megfelelően hidratál, ápol. Illata elfogadható. Egy tégelyt használtam el belőle, nem hiszem, hogy újraveszem, akkor már inkább a dr. Scheller krémek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

Vendy254

2017. augusztus 5.

Kicsit félve vettem meg ezt a terméket mert egyszer már használtam lavera terméket és nem vált be, de róla ezt nem mondhatom el. Nagyon szeretem. Nekem elég zsíros bőröm van a krémektől attól meg jön a pattanás. Ez egy mondhatni zsíros krém mégse zsírosítja a bőröm, reggelre tényleg szebb a bőröm nem tűnök annyira fáradtnak. És ami jó hogy tele van jó összetevőkkel. Az illata nem annyira erős :) engem megnyert ez a krém :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Maltose, Glucose Glutamate, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0