Lavera

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: Jxdit, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bio jojobával és sheavajjal. Egy fázisban tisztítja az arcbőrt, és eltávolítja a make-upot. Intenzív tisztítás és a bioolajok által gondos ápolás egyben. Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz. A német BDIH által ellenőrzött naturkozmetikum.

dorqaap

2019. május 17.

A hidegebb idő beálltával kerestem egy arctisztító tejet (általában csak vízzel vagy valamilyen szappannal mosok arcot), mert úgy éreztem, hogy jól esne a kicsit szárazabb bőrömnek. Előtte még nem használtam ilyen terméket arctisztításra, így furcsa volt kicsit a krém-állag, de megszoktam. Szépen tisztít, nekem egy alkalommal kellett sminket (gyenge sminket) leszednie, az ment neki. Nem használom mindennap, így ki fog tartani a téli hónapokban. Mivel jó időben nincs rá szükségem, nem hiszem, hogy újraveszem.
Update: kb. két heti használt után nagy bumszli pattanásokat produkált. Végül meg kellett válnom tőle. Sajnos nekem az alkohol benne érthetetlen. Így visszapontozom kettesre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

misspeterpan

2018. március 5.

IMÁDOM az illatát! Ez az első arclemosó, amiért ennyire odavagyok. Smink lemosására nem lehet használni, de mivel én nem is arra vettem, csak sima arc tisztításra, így ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Csobanka

2017. augusztus 14.

Sajnos az én bőrömnek nem felelt meg: a sminket nem mossa le. Ha csak ezzel mosok arcot, amikor nincs rajtam smink marad egy kis filmréteg az arcomon, próbáltam, hogy így fekszem le aludni de másnapra nagyon hiányolta a bőröm az éjszakai krémet. Nyárra extra folyóssá is vált. A szempillaspirállal cseppet sem veszi fel a harcot, vízzel jobban lemosható - ez a krém csak kicsit elkeni. Az összetevői viszonylag szépek (gondolom ezért a magas ár, na meg a német márka miatt), de a 4. helyen lévő alkohol megmagyarázhatatlan, hogy kerül bele egy tejes, érzékeny bőrre szánt, drága és természetes arclemosóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

senskin

2017. július 21.

Nagyon jó! Kombinált a bőröm ugyan, de ez a tej szépen tisztít. Nem szárít ez a lényeg. Jó alapanyagok vannak benne. Hidratál is valamennyire. Szóval megvagyok vele elégedve. :) Kicsit tömény, a tejest jobban szeretem azért.

Uptade:Utána még micellával is tisztítok, önmagában kevés.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Uptade:Utána még micellával is tisztítok, önmagában kevés.. :)

redrick

2017. április 30.

A legjobb arctisztító tej, amit próbáltam; nem szárít, az illatanyaga elegáns, igényes, maga a krém kellemesen lágy, megőrzi az állagát. Télen-nyáron egyformán kifogástalanul teljesít, a 125 ml-es kiszerelés pedig másfél évig kitartott - természetesen nem napi használat mellett. Most passzírozom az utolsó cseppeket a tubusból, már nézegetem, hol tudnám beszerezni a legjobb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

sqleila

2016. november 27.

Megtaláltam a tökéletes arc- és sminklemosó tejet is! Összetevők, állag, illat, hatás 5*. Nem is keresek tovább. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Ildiko751

2016. március 6.

Jól bevált, nem irritál, a napi koszt, enyhe sminket jól leszedi, nyilván fél kg vakolat eltávolítására nem alkalmas :)
Én nem nagyon sminkelek, és nagyon érzékeny a bőröm, számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

Én nem nagyon sminkelek, és nagyon érzékeny a bőröm, számomra tökéletes.

Valentine

2016. január 2.

Mivel az előző sminklemosómnál megváltoztatták az összetevőket és borzasztóan csípte a szemem, ezért új sminklemosó után kellett néznem. Inkább a bio felé hajlottam. Az összetevők rendben vannak. Nem csíp, nem irritál. A sminket viszonylag jól szedi, de a szempillákat hosszabb ideig tart megtisztítani vele. A bőrömet hidratáltnak érzem utána, kellemesen puha tőle. Ettől függetlenül minden sminklemosó után megmosom az arcom. Összeségében jó kis termék, az ára viszont kicsit magas és a mennyiség nem túl kiadós. Mivel találtam ennél is jobbat, ami pillanatok alatt leszedi a sminket, ezért ezt már ritkábban használom. Ennek ellenére jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

rókalány

2015. augusztus 12.

Elégedett vagyok vele, most kezdtem csak el hasznàlni, tetszik az állaga, nagyon kellemes érzés felvinni, de micellàs vizes lemosásnál kiderült, hogy nem teljesen szedte le a sminket, ezért 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Tvylvis

2014. december 5.

Teszi a dolgát, nem irritál, nem csíp, egész jól leszedi a nem túl erős sminket és a napi koszt. A szememre én nem használtam (a terméken lévő leírás szerint ott is alkalmazható), így nem tudom, ott hogyan válik be. Azóta találtam jobbat, így nem vettem újra, ugyanakkor egy próbát szerintem megér, én is probléma nélkül elhasználtam. Négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0