Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. január 9.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bio jojobával és aloe verával. A bioesszenciák támogatják az egészséges bőrfunkciókat, az értékes E-vitamin és sheavaj megelőzi a bőr idő előtti öregedését. A német BDIH által ellenőrzött natúrkozmetikum. Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz.

sssniki

2018. december 21.

Nos, nem rossz! Mivel egy hidratálókrémről beszélünk azt kell, hogy mondjam jól hidratál. Hatalmas pozitívuma, hogy vegán és csodás összetevői vannak. Nekem nem okozott pattikat (pedig nagyon hajlamos vagyok rá a zsíros bőr miatt). Negatív oldala az az volt számomra, hogy alig lélegzett a bőröm alatta?? Sose tapasztaltam még, de izzadt a homlokom és olyan meleg érzete volt az arcomnak, hogy borzasztó. Mivel nagy hidegek vannak, ráfogom, hogy "oké" a dolog...

Bajban vagyok a csillagot érintve. Nem akarom lehúzni, mert nem rossz. Csak mégis ez az extra réteg dolog...

3* hogy egy közepeset adjak neki. (Nagyon 3-4 közt rezeg a léc...)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

3* hogy egy közepeset adjak neki. (Nagyon 3-4 közt rezeg a léc...)

donett0629

2017. november 16.

Évek óta ezt használom, és teljesen elégedett vagyok vele. Egy arckrém ami megfelelően hidratál, ráadásul, úgy, hogy közben nem fényesíti az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

redrick

2017. április 30.

Az utóbbi időben első számú hidratálókrémmé lépett elő: nem használok külön éjszakai és nappali hidratálót, felváltva vannak főként nappali szolgálatba állítva a Balea Soft&Clear éjszakai krémmel évszak szerint. Azt vettem észre, hogy ez vizesebb hatású, ezért télen pihenőidőt töltött, a Baleáson kevésbé fogtak a mínuszok és kevésbé csípte az arcom a hideg. Mondjuk kombinált bőrnél ki kell tapasztalni, mennyit és hová érdemes kenni a termékből, ez már nem okoz gondot. Basis Sensitive natúrillat, szép összetevők, ötcsillagos minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Golyakalifa

2017. március 7.

Egy ideje tesztelem a bio arckrémeket, még nem találtam meg az igazit.. Talán ez lesz az?! Az állaga nekem kicsit száraz, de jól kenhető, kevesebb mennyiség is elég belőle. Nem fényesít, nem pirosodik tőle az arcom. Az egyetlen, ami zavar, az az illata ("szaga"), túl gyógyszertári. Remélem, idővel majd elmúlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Ildiko751

2016. március 6.

Ez jobban tetszik, mint a Q10-es változat, jobban felszívódik, frissít, kellemesen hidratál. Nem leszek tőle pattanásos, nem irritál, sőt nyugtat is.
A 2 in 1 arclemosóval használom reggel és este. Érzékeny bőrre nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 6.

A 2 in 1 arclemosóval használom reggel és este. Érzékeny bőrre nagyon jó.

francais

2014. április 28.

Fényvédős krémet kerestem 6-max 15 faktorig arcra és erre esett a választás. Pár óra alatt vörös mitesszerek valamint kisebb pattanások keletkeztek az arcomon. Van más lavera termékem és az sem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

liviaraganyi

2012. október 16.

Kellemes arckrém, csak ajánlani tudom, reggel és este fürdés után eléggé jól hidratál, nem kell belőle túl sokat kenni (a tubusból mindig több jön mint kéne), nem lesz a bőr tőle aknés, kellemes és friss. Én tavasztól őszig használtam, kérdé télre elég-e vagy a táplálóbb változatra érdemes- e váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 16.

bmeli

2012. május 29.

kicsit nehezen szívódik fel én estére használom , nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

kicsit nehezen szívódik fel én estére használom , nekem bevált :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0