Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2013. november 6.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Bio mangóval és bio avokádóval. Színvédelmet és fényt ad a hajnak.

Megakadályozza a hajcsomósodását.

• 100%-ban természetes illatot és aromát tartalmaz.
  • 100%-ban bőrbarát emulgátorokkalés növényi alapú tenzidekkel.
  • 100%-ban mentes szilikontól, paraffintól és kőolajszármazéktól.
  • Natrue minősített.

Rommie77

2017. április 29.

Nem szívesen pontozom le, mert olyan jó, hogy lehet kapni natúr sapont is... viszont ezerrel gubancolódik tőle a hajam, rossz tapintású és kvázi kifésülhetetlen a hajmásos utáni első, második napon. Egy jó balzsammal lehet javítani a helyzeten. Viszont úgy látom, hogy a hajam tényleg elég szép fényes, nem tudom, ez mennyire tudható be ennek a samponnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

BBJudy

2016. január 12.

Szeretem! Kerestem valami bio-sampont, mert a többi sampontól szörnyen zsírosodott, elnehezedett a hajam nap végére... Először féltem tőle, hogy csak összekócolja a hajamat, de szerencsére nem :) Hazsnálat után szép, puha a hajam tőle. Jó választás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

BioLona

2015. augusztus 5.

Minden sodium-ra totál érzékeny vagyok ami, azt jelenti, hogy semmilyen olyan terméket nem tudok használni ami sodiumot (Sodium laureth sulfate, sodium lauryl ether sulfate stb.) tartalmaz. Már sok éves küzdelem eredménye, hogy hál égnek találtam olyan termékeket amiket tudok használni a hajamra, testemre, ez az egyik közölük.
Ettől soha semmi bajom, csak pozitívan tudok róla nyilatkozni még úgy is hogy hígítani szoktam vízzel, nem töményen használva. Akár hetente többször is.
Fényes egészségtől duzzadó,nem csomósodó,nem szálló a hajam tőle, viszont a hozzá tartozó balzsam itt szerintem kell.
Illata nagyon finom, de nem túl tömény.
Tengerparti nyaraláskor is sokat segített a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Illata nagyon finom, de nem túl tömény.
Tengerparti nyaraláskor is sokat segített a hajamon.

naturfan

2015. július 1.

Igazán kíméletes sampon, nem szárítja a fejbőrt, ugyanakkor tökéletesen tisztít (nem is zsírosít hosszútávon). Igaz a mosásnál elég rendesen kell hozzá vizet adni, hogy habosabb legyen az állaga, mert egyébként zselészerű (de ez számomra nem probléma). A hennával festett hajam élénk színe tökéletesen megmarad, többszöri mosás után is. (Kb. 1 éve használom, időnként Alterrás samponokkal felváltva.) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

natasa

2013. december 23.

A régebbi változatát is szerettem, de úgy tűnik, azt kivonják, a terméket megújítják. Nem csak a csomagolását, az összetevők is változtak: végre van rajta Natrue logo is...szóval elvileg tisztább lett.
Az illata olyasmi, mint a régié, és a hatása is nagyon jó. Szépen, kíméletesen tisztít. Dús habja van, fini illattal. A haj tiszta, puha, csillogó. Nem szárít, nem zsírosít... 4 napot simán bír vele a hajam.
Több hetes használat után is nagyon tetszik. Már újra is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

Több hetes használat után is nagyon tetszik. Már újra is vettem.

Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein, Mannitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT