Best of Beauty 2019

Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. március 24.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Festett hajra, színvédelemmel. Az értékes sheavaj megakadályozza a haj kiszáradását, a hajon keletkező vékony filmréteg természetes fényvédelmet biztosít. A kakaóvaj szép fényt ad a hajnak.

• Vegán termék.
  • Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz
  • Ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó termék.
Ez a termék kifejezetten festett és igénybevett hajra lett kitalálva.

Borzsinka

2013. december 30.

Az új változatát még nem próbáltam, de ez a változat nekem nagyon tetszett. Illatát és állagát tekintve is szuper, jól hidratál, szépen csillogott a hajam utána. Rengetegszer viszket a fejbőröm, kiütéses a nyakam hajmosás után, ennél a samponnál nem volt semmi viszketés, semmi kiütés csak puha, fényes haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Csill01

2013. december 5.

Együtt használom a hajbalzsammal és nagyon szeretem én is az illatát.
A vegyi festésű hajam szép fényes, puha tőle. Egy idő után én is azt vettem észre, hogy szárítja a fejbőrömet. Pár hét szünet után adtam neki egy újabb esélyt, de sajnos a szárazság vissza jött. talán zsíros hajra tökéletes lehet.
Egyébként az állaga(kevés is elég belőle) és illata tökéletes, ezért kap jó pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 5.

Együtt használom a hajbalzsammal és nagyon szeretem én is az illatát.

greengirl115

2013. július 18.

Ami elsőre eszembe jut erről a samponról, hogy fantasztikus az illata! :D
Színvédelemmel kapcsolatban nem igazán tudom, mit mondjak róla. Mivel ombre hajam van, a vége vörösre van festve, ahhoz ugye először le kellett szívatni, így hát elég hamar ledobja magáról a festéket.. De szerintem ezt egy sampon sem tudná megakadályozni. Szép fényt ad a hajnak, és ami nagyon meglepő volt számomra, hogy nem kell hozzá balzsamot használni, mert annyira pihe-puhává varázsolja a hajamat, hogy az valami hihetetlen (ehhez hozzá kell tennem, hogy alapjáraton a hajvégeim igencsak szárazak). Azonban a fejbőrömet nagyon-nagyon szárítja, így nem vagyok vele 100%-ig elégedett. Igazából 3 és 4 csillag között vacillálok, de mivel jószívű vagyok, ezért kap egy gyenge 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Ami elsőre eszembe jut erről a samponról, hogy fantasztikus az illata! :D

natasa

2012. december 7.

Pár évvel ezelőtt használtam, de sokalltam az árát, így más samponokat vettem.
Nagyon kellemes kis sampon. A festett haj sokáig őrzi színét. Én mondjuk már növényi festéket használok (hennás), de amikor vegyivel festettem, akkor is jó volt nagyon.
A haj nem zsírosodik hamar utána.
Most újra vettem egyet, és örülök neki. Annyira finom az illata. Habzik rendesen, lágy habbal. A haj fényes és erős. Tényleg nem olcsó, de nem is kell belőle sok, mert viszonylag sűrű az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

Pár évvel ezelőtt használtam, de sokalltam az árát, így más samponokat vettem.
A haj nem zsírosodik hamar utána.

amina22

2012. november 6.

Nekem ez a sampon nem vált be, szárította a hajam, és irritálta a fejbőröm. Az összetevőiben van sodium coco sulfate ami csak egy fokkal jobb mint az SLS, ez pedig köztudottan káros anyag, szóval nem mondanám tisztának ezt a sampont. Ráadásul nagyon drága, vannak ennél lényegesen hatékonyabb és tisztább samponok amik még olcsóbbak is ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Csipike

2012. július 7.

Ez a legjobb festett hajra, nem kopik gyorsan a szín és nekem sokkal kevesebbszer kell hajat mosnom, mert alig zsírosodik a hajam, mástól két naponta kellett mosni, ezzel 4-5 napot is kibír. Én Alverdés balzsammal használom és jól kiegészítik egymást, így olcsóbb, mintha a saját balzsamjával használnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

gyorvari.adri

2012. május 2.

Nagyon draga! Ritkan veszem, de nagyon jo minoseg! A balzsamja is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

Nagyon draga! Ritkan veszem, de nagyon jo minoseg! A balzsamja is.

orchidea8627

2012. április 7.

Samponként nem szerettem, nem lett tőle szép a hajam, a hajvégeket nem hidratálta eléggé. Tusfürdőként használtam el, így tetszett viszont nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.