Lavera

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. március 24.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Finom lágy és vékony hajra ajánlott volumennövelő hatású sampon. A búzafehérje és a zöld tea kivonat erősíti a hajat és a fejbőrt. A Pro-B5-vitamin összetevő ellát minden hajfürtöt a nedvességgel és dúsítja. A komlókivonat biztosítja a könnyed fésülést.

• Vegán termék.
  • Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz
  • 100% természetes összetevők

A Lavera termékek általában nem tartalmaznak parabéneket, petrolkémiai vagy mérgező vegyi anyagokat

tam1

2016. december 29.

Isteni az illata és a tubusból kicuppanó zselés állaga, kárba nem vész anyag, jól adagolható. Dúsan habzik, kevés is elég belőle. Viszont szerintem szárít.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Aaaudrey

2014. október 7.

Update: azóta több sampont kipróbáltam, de mindig kikötök a Lavere samponnál, már a harmadik változatát próbálom és mindegyik nagyszerű! Bár drágábbak más bio samponoknál de valahogy úgy érzem más samponoknem tisztítanak olyan alaposan mint ez, ezért van egy ilyen flakon is itthon és időnként ezzel mosom meg, amikor már kezelhetetlennek érzem. Ettől valahogy életteli, tiszta, fényes lesz ismét és ki tudom fésülni. A hajlakkot maradéktalanul képes lemosni a hajamról.Ha csak ezt használom önmagában sokáig akkor azért úgy érzem túl sok, de nem tudnék meglenni nélküle már úgyhogy megadom az 5. csillagot. :)

Próbálok áttérni bio samponra, kipróbáltam ezt is. Géles állagó, sűrű, ahogy más parabénmentes samponok ez sem habzik első mosásnál nagyon de másodjára már igen. Úgy érzem jól tisztít, tetszik az illata is, nagyon puha lágy lesz tőle a hajam. Egy bajom van vele, hogy emiatt puhaság miatt elég tartástalan lelapuló hajam. :( Nem rossz, de keresem még az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

francais

2014. március 29.

Nagyon lágy a hajam hajmosás után, nekem megéri azt a 2000 Ft-ot, a faith in nature sampon sem vált be.
Elég macerás jó sampont találnom, nagyon sűrű és extra vékony szálú hajam van, gyorsan zsírosodik, viszont ennek ellenére érzékeny a bőröm. Így esett rá a választás.
Nem gubancol, balzsamot sem használtam utána!
Minimálisan dúsít, de emiatt nem vonok le pontot, mivel az utóbbi időben már minden sampontól begyulladt a fejbőröm.
Azért szép esésű lett tőle a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Nem gubancol, balzsamot sem használtam utána!
Azért szép esésű lett tőle a hajam!

kukac

2013. március 25.

Nekem nem jött be ez a sampon, pedig nagyon bíztam benne! Sajnos viszket tőle a fejbőröm, és nem érzem a tisztító hatását. Általában úgy mosok hajat, hogy egy kisebb flakonban feloldom vízzel a sampont és úgy teszem a hajamra, de ennek olyan zselés állaga van, amit szinte képtelenség feloldani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

hbogi87

2012. augusztus 17.

Hála ennek a samponnak, sikerült a kétnaponta elkövetett hajmosások számát heti 1-re redukálnom!! Viszont elég drága, ezért tölem is csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

manócska

2012. július 1.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nagyon elégedett vagyok a samponnal, végre nem gyulladt be a szemem tőle, mint a többi sampontól. Kellemes a hajmosás, a tartása is tökéletes. Nekem nagyon-nagyon zsíros a hajam, de ezzel a samponnal sikerült 1 nappal tovább kitolnom a hajmosást, száraz sampon nélkül. A hajam tapintása is nagyon lágy a használat után. Ha továbbra is így marad, akkor az ára ellenére maradok ennél a samponnál. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 1.

natasa

2011. március 20.

Szépen tisztít, kellemes nagyon a hajmosás is, mert fincsi az illata és jól habzik! Szárítás után szép dús lesz a haj, jó tartást ad, ez tény. Viszonylag jól bírja is, nekem olyan 3-4 nap után zsírosodott utána.
A problémám itt is az, mint a mangótejesnél. Nem láttam a flakonon a BDIH - jelet. Na és az ára...drága. Ezért négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.