Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online

A különleges formájú extra-volumennövelő spirál komoly hatású szempillákat teremt. Használatával hosszabbak, vastagabbak és ragyogóbbak lesznek szempilláink. Az alapanyagot kiváló minőségű természetes viaszból nyerik, mint bio jojoba, ami az erős felépítésű pillákért felelős. Ez az innovatív formula a pillák összeragadása nélkül, gyorsan szárad.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ildi81

2019. február 19.

Most próbáltam ki először lavera sminket, és ebben a szempillaspirálban nem csalódtam. Nekem szépen kiemeli a szempilláimat, de közben nem lesznek csomósak a festéktől. Diszkrét, nem erőteljesen a hatása, nekem ezért is tetszik nagyon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

natasa

2017. október 14.

Ez egy egyszerű szempillaspirál. Nem csinál extrém dús pillákat, pont annyira emeli ki a szempillákat, amennyire nekem szükséges. Elég gyorsan szárad, és nem kenődik. Mindkét szempontból jobb, mint például a Dr. Hauschka szempillaspirálja (főleg az újabb változatánál jobb ez a Lavera, méghozzá sokkal).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 14.

manócska

Korcsoport: >54
2012. november 27.

Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. A Clinique-t használtam, de mégiscsak 5000.-Ft, így gondoltam sokat nem veszíthetek ezzel, hiszen ez 2700.-Ft körüli összeg volt. Nagy csalódás. Egyáltalán nem dúsít, nincs volumennövelő hatása, olyan mintha ki sem festettem volna a szempillámat. Több réteg rákenése után sem voltam elégedett. A Terra Naturi 1200.-Ft-os spirálja sokkal jobb. 3 *-ot adok neki, mert natúr, nem csípi a szemem a lemosáskor, és nem kenődik el. De hatása sajnos nincs. Nem veszem újra. Pedig még Lavera termékben nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.