Lavera

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2019. július 9.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Az igénybevett és száraz haj ápolására ajánlott. A bio rózsavíz és a növényi borsófehérje haját természetes módon tisztítja és fontos tápanyagokkal látja el. Ápoló összetevői beépülnek a haj károsodott részeibe és célzottan regenerálják.

pacsalia

2019. július 9.

Nem annyira vészesen rossz, de egyáltalán nem is jó. Nekem nagy gubancokat csinál a hajam alsó részén, és ez valószínűleg azért van mert egyébként iszonyatosan szárít :( a hajtőnél még okés de a száraz, károsult részeken nem segít... Pedig elvileg az lenne a feladata. Természetesen balzsammal használom de néha még ìgy is több percbe telik kifésülni a hajam. Kutathatok tovább a tökéletes sampon után 🥺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

kfruzsi142

2019. március 8.

Az összetevői alapján választottam ezt a sampont itteni márkaajánlások alapján. Ehhez a típushoz nem volt vélemény, de a többi társához igen ami engem meggyőzött. Nos, megvettem és kipróbáltam most már 3 alkalommal. Meglepetésemre bevált ezért is szerettem volna ide elsőként véleményt írni! :-) Általában a natur samponok kiszárítják a hajam és nagyon nehéz eloszlatni őket, de ez kivétel. Az én hajam és fejbőröm szereti, nagyon szépen tisztít anélkül, hogy kiszárítaná a fejbőrömet. Nagyon örülök, mert az utóbbi 2 samponomat folyékony szappanként kellett felhasználnom, remélem hosszútávon tudom ezt a termékcsaládot használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Hidratálók: Betaine, Glycerin
Peptidek: Pisum Sativum Peptide

Forrás: truth-in-aging, BFT

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.