Lavozon

Ár:   925 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia995, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők

Közepes fényvédelem normál, napfényhez még nem szokottbőr számára. Vízálló. A kiegyensúlyozott hatékony UVA/UVB szűrőrendszer és az E-vitamin azonnali megbízható védelmet nyújt a leégés ellen, és segít megelőzni a napsugárzás okozta bőröregedés kialakulását.

ladri

2015. július 10.

Egyszerűen imádom az illatát! Nem tolakodó, nem erős, de nem az a tipikus naptej-illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

ginga6

2015. július 6.

Nem szeretem a naptejek illatát, ezért kerestem valami illatosítottat. Ennek nagyon kellemes, kókuszillata van, hamar beszívódik. Mivel eleve sötétebb bőröm van és nem szoktam leégni, ezért a 20-as faktor tökéletesen elég a bőrömnek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

TheGirl

2015. június 13.

Szerintem kellemes illata van, könnyen kenhető, és tetszenek benne a kis csillámok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 13.

dory008

2013. július 12.

en mar elhasznaltam belole egy flakonnal, jo illata van, jol kenheto, es kicsit csillamos, de nem feltuno. amugy ra van irva, de mindegy... mondjuk a vizallosagatol tobbet vartam volna... az ara 900 ft korul van a mullerben, ami korrekt. mindent egybeveve 4/5, de megadom neki az 5 csillagot.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

cintia995

2013. július 1.

Megelőlegezek neki 5 csillagot. Még csak itthon próbáltam ki, napra nem mentem vele. De az illata valami isteni, végre nem az a tipikus naptej. Nem tűnik zsírosnak, könnyen kenhető, hamar beszívja a bőröm.

UPDATE: az nem volt ráírva, hogy csillámos. Kicsit meglepődött a párom, amikor úgy nézett ki mint Edward Cullen a Twilightból :D Jó nem ennyire, csak enyhe csillámok vannak benne, de azért ráírhatták volna. Nem vonok le pontot, mert végül is tetszik, ilyenem úgy sem volt még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP