Le Petit Marseillais

Ár:   899 Ft és 1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2024. április 2.

Ár:   899 Ft és 1399 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

"Próbáld ki az új Le Petit Marseillais organikus őszibarack & organikus nektarin tusfürdőt, és add át magad a dél-franciaországi életérzésnek! Tusolás közben engedd, hogy az ikonikus illat Provence gyümölcsöseibe repítsen! Az organikus termesztésű őszibarack- és nektarin kivonata hidratálja és felfrissíti a bőröd. A formula 92%-ban természetes eredetű, pH semleges és színezékmentes, az ikonikus formájú flakon pedig 100%-ban újrahasznosítható"

bernadettu

2024. április 30.

Flakonból szagolva nagyon tetszik az illata, kellemes barackos, de sajnos a bőrömön nem marad meg. Nem szárított és frissítő érzés használni, számomra pozitív csalódás volt. Lassan kezdem megunni az illatát a 400 ml felénél, ezért más illatú verzióban vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 30.

Asianlover

2024. április 6.

Szuper tusfürdő, kellemes, természetes illat és nem szárít. Újravevős. Ma meglepődve tapasztaltam, hogy az Aldiban milyen jó áron kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 6.

Maddy_maddyson

2024. január 27.

Szerintem nagyszerű tusfürdő. Nekem tetszik az állaga is, nyilvánvalóan nem krémes, de ez már alapból látszik a flakonon keresztül is, tehát aki krémes állagra számított, az nem is tudom hogy gondolta:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 27.

Beiggi

2023. november 1.

Szuper barack illatú termék, teszi amit egy tusfürdőnek tennie kell, nálam egyáltalán nem szárított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 1.

Asztraia

2023. október 21.

Isteni ropogós barack illatú tusfürdő! Nagyon tetszik még, hogy az állaga könnyed, alig habzó, de mégis alapos tisztító hatású úgy, hogy nem szárítja szénné a bőrömet.
Bármikor újra venném....és fogom is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 21.

Bármikor újra venném....és fogom is :D

madri

2023. október 6.

Rendeléshez kaptam ajándékba, de imádom. Fantasztikus illata van, jól habzik, nekem nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 6.

gomoripetra

2023. október 6.

Reneszánszát éli a márka, most felkapott, mindenhol szembe jött velem, így szerettem volna kipróbálni. Mivel imádom a barack illatát, így esett a választásom a 400 ml-es kiszerelésre. Nos, én nem ájultam el tőle. Sem az illatától, sem magától a tusfürdő textúrájától. Persze, habzott és tisztított, de én hozzá vagyok szokva a krémes állaghoz. Maga az illata is számomra inkább mű barack illatú volt. Elhasználtam, nem rossz tusfürdő, de újra biztosan nem vásárolom és így a márkától sem fogok kísérletezni másik fajtával. Árban egyébként drágábbra számítottam, abszolút arányos az értékével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 6.

LolitaLolly

2023. szeptember 25.

két vagy három tubust használtam el belőle elsősorban azért, mert barackillat rajongó vagyok és manapság szinte alig gyártanak barackos illatú dolgokat, de ő isteni, tökéletes és pont jó, nem szintetikus, tényleg ph semleges, érezni az állagán és azon, hogy nincs teletolva parfümmel. Amíg használtam, semmilyen bőrirritációt, pattanást és egyéb eltérést sem okozott, szerintem jók az összetevői is, így csak pozitívan lehet róla nyilatkozni - mostanra kicsit meguntam, de bármikor szívesen visszatérnék hozzá:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 25.

Ritku73

2023. június 4.

2 hete vettem a DM-ben, az illata isteni de alig habzik.
Frissitő, de nekem nem hozta azt amit vártam tőle. Tök átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 4.

2 hete vettem a DM-ben, az illata isteni de alig habzik.
Frissitő, de nekem nem hozta azt amit vártam tőle. Tök átlagos tusfürdő.

Panni21

2019. május 13.

Igazi lédús őszibarack illata van, imádom 💕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Igazi lédús őszibarack illata van, imádom 💕

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.