Lebon

Ár:   3500 Ft és 6800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   25 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Ár:   3500 Ft és 6800 Ft
Kiszerelés:   25 ml és 75 ml
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Fog- és szájápolók

Organikus tisztaságú fogkrém fogfehérítő papaya enzimekkel, feketeribiszke-menta kivonattal.

Nessy

2021. június 22.

Hármas próbaszettet vettem, nagyon különleges ízekre számítottam, sajnos hatalmas csalódás.
Ennyit bármelyik drogériás ízesített fogkrém tud.

Két csillagot adok, mert a feladatát tökéletesen ellátja, (nyilván) jó minőségű fogkrém, szép is, de szerintem egyáltalán nem éri meg az árát.

Ez az íz leginkább az Airwaves ribizlis rágóra hasonlít, érdemi különbséget nem tapasztaltam amiatt hogy ez "fehérítős". Jól tiszítanak a Lebon fogkrémek mindannyian, de nem rágógumis ízeket szerettem volna érezni ennyi pénzért, mikor azzal marketingelik, hogy Grasse-ból származó illatok és ízek. Nagyon régóta nézegettem már ezt a márkát, kár volt bedőlni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Ennyit bármelyik drogériás ízesített fogkrém tud.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A foszforsav egyik kalciumsója. A kalcium-foszfát alkotórészeket használják kozmetikai és testápolási termékekben, pl. pirosítók, fogkrémek, szemfestékek,  púderek, alapozók, rúzsok és bőrápolási termékek gyártásánál. Szájápolási termékekben használva csiszolja a fogakat, csökkenti a szájszagot, tisztítja és szagmentesíti a fogakat és a szájüreget.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.