Lee Stafford

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. augusztus 16.

Ár:   1980 Ft
Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Samponok

A hajkoronát életre kelti, tartást és tömöttséget ad. Akár egyetlen hajmosás után is! Eltávolítja a felesleges styling termék lerakódásokat. Fényt és formát kölcsönöz a hajnak.

Luiselotte

2021. január 31.

Azon kívül, hogy összegubancolta a hajam semmit nem csinált.Utoljára gyerekkoromban a Golf samponoktól volt ilyen sprőd a séróm, már vizesen is érzem ha valami nem oké. Sampon után Serical Latte pakolás, aztán nedves hajra Gliss Kur Repair spray balzsam, Elseve Extraordinary hajkém és Aussie 3 Miracle oil , Tony &Guy hajolaj ez a rutinom illetve Lee Stafford hővédő ha vasalok is. Mindezek mellett is éreztem , hogy ez se a saját se a póthajamnak nem lesz barátja, nagyon szárít és akad tőle a fésű a hajamban. Igyekszem mindent elhasználni , belőle felmosószer lesz , leárazva 1000 Ft volt , így nem vérzik a szívem érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

Kriszta180222

2018. november 30.

Ez a sampon se tömeget nem növelt, és fényesebb sem lett tőle a hajam. Túlságosan folyós állaga van, így elég gyorsan elfogyott. Az illatával nem volt különösebb bajom. Akciósan vettem, teljes árat tuti hogy nem adnék érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

KissMicu

2018. november 30.

nekem nem a csomagolás az első számú ellenségem ennél a terméknél, hanem az illata. Nagyon erős, nagyon szúrós és hamar zsírosodik utána a hajam. Nagyon régóta megvan, mert nem nyúlok utána hajmosáskor. Mostanában úgy használom, hogy fogyjon végre el, hogy először ezzel mosok hajat, másodszor egy másikkal és így tűrhető, nem lesz büdös annyira a hajam. Dússágot nem vettem észre, cserébe drága is, állaga szörnyű, csomagolás is és büdös. Azért adok mégis 2 csillagot mert különösebben rosszat nem tesz a hajammal. Nem szárítja, nem irritál, nem nehezítit el, nagy nehezen el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

littlelady

2018. július 29.

A Tescoban akadtam rá teljesen véletlenül - méghozzá hatalmas leárázás keretében (700 Ft!!!). Őszinte leszek, előtte sosem hallottam erről a márkáról, de az eredeti árát megnézve, valószínűleg nem is leszek törzsvásárló. Ez nem az a sampon, amiért 3000 Ft-ot adnék. Viszont elvitathatatlan értéke, hogy amikor megmosom vele a hajam, utána 4-5 órán keresztül valóban dúsabbnak hat, ráadásul valahogy úgy teszi ezt, hogy a fényéből nem vesz el túl sokat.
Sajnos azt én sem értem, hogy az ergonómiáját hogy lehetett így elcseszni :D Borzasztó, hogy nehéz kinyomni, folyik, kényelmetlen, ahh... Összességében azért egy elég jó sampon, de a 3000 Ft-os kategóriában nem állja meg a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Luller

2017. április 6.

Nekem bevált! Bár az árával nem vagyok kibékülve, mert tényleg elég hamar elfogy! Sajnos nagyon hígra lett kitalálva, így tényleg szana-szerte folyik... Ettől függetlenül az illata nekem bejön, tartós is, és ami fontos, hogy 3 napnál tovább is bírja a hajam, nem úgy,mint más samponoknál. A terméket a balzsammal együtt ajánlom. Nekem puha és selymes lesz tőle a hajam. Úgyhogy csak az állaga miatt 4 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

_-Mia-_

2016. október 2.

Pofátlanságnak érzem, hogy ilyen árért ilyen híg löttyöt kap az ember lánya. Csurog szanaszét, több kell belőle, mint bármelyik másik samponomból. Dúsító hatását se nagyon látom, az illatát sem kedvelem. A kókuszolajas vonaluk jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Panni21

2016. április 9.

Az ideális nyári sampon. Nagyon jól tisztít, de nem csinál szalmakazlat a hajamból, sőt, szárítás után is finom puha marad. Napokkal tovább bírja a hajam vele, mint bármelyik másikkal korábban, és valóban dúsít. Az illata kellemes, a márka többi samponjához képest még enyhébb is. A tubus képes néha megszaladni, emiatt kicsit gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

senskin

2015. február 14.

Érdekes, nekem jól funkcionál és mindig egy kisebb adagot tudok belőle kinyomni, nem folyik, semmi gondot nem okoz, hogy kijöjjön abból a tubusból. Jó az illata is. Nekem a vékonyszálú semmilyen hajamból fényes és dús koronát varázsolt, ahogy a hajhabja is a legjobb, ez is az....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

Effi

2014. május 14.

A csomagolása nem túl gazdaságos... Akárhogy is próbálom, nem tudok keveset kinyomni belőle, pedig az árából kifolyólag nem ártana spórolni vele. :) Az illatát imádom, pont stílusomba vág ezzel a keleties vonallal, és érződik, nálam legalábbis a következő hajmosásig. Jól habzik, szinte ellepi a fejem, még akkor is, ha sikerül kicsit kevesebbet kicsalogatni a tubusból. A tömegnövelő hatását csak akkor tapasztalom, ha hajszárítóval szárítkozok, de akkor nagyon! Viszont, ha természetes levegőn szárad a hajam, egyáltalán nem tűnik dúsabbnak. Szép állapotban tartja a hajam a következő mosásig, nem zsírosodik olyan hamar. Nem egy csoda, de azért szívesen használom el, az újravételét megvárom egy leértékeléssel egybekötve, mert azért annyira nem jó, hogy majd' 3000 forintot kiadjak érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

ani0228

2014. március 3.

Tegnap vásároltam, ma használtam először a sampont és a balzsamot is. Első észrevételem a csomagolás lenne. Nem tudom ki találta ki ezt a "tubust", de nagy pazarlást lehet vele véghezvinni. Ez elég bosszantó, mert ugye nem túl olcsó a többi drogériás termékhez képest. Úgyhogy óvatosan az adagolással! A második: az illata. Nem a legjobb az orromnak, de elviselhető. Férfi parfümre emlékeztet. De mindezt kárpótolja a puha, selymes csillogó hajkoronám! Dúsító hatást még annyira nem érzékelek, de lehet,hogy majd változik a helyzet. Én most mindenesetre adok egy 4-est, mert tényleg szép tőle a hajam. A -1 pont a cseppet sem gazdaságos adagolásért és az illatáért jár.

Sajnos le kell vonnom 2 csillagot. Próbáltam megszokni az "illatát", nem sikerült. Megőrülök tőle. :( Ha valaki szeretné, akkor átpasszolom szívesen a sampont és a balzsamot is (3/4-ig van még) 1000 Ft-os darabáron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.