Lee Stafford

Ár:   2380 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: szasszka, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajformázók

Felfrissíti a frizurát és matt bevonatot ad két hajmosás között, minden sötétbarna hajtípusra. A frizura matt fényű és dúsabb lesz

Kornelia14

2018. augusztus 8.

Ez a száraz sampon is jól funkcionál, bár kicsit nekem jobban mattít a kelleténél. Foltot nem hagy természetes összkép marad a használata után is. Nem egy olcsó kategóriájú termék, véleményem szerint a Batiste színvonalat nyújtja, aminek azonban kedvezőbb az ára. Így a kettő közül mindenképp a Batiste mellett döntenék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

minimano81

-fullasztó
-hatása: gyenge közepes
-egyáltalán nem dúsít és nem ad volument
-drága

Maradok a jól bevált Batiste-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Pozitívum:

-fullasztó
-hatása: gyenge közepes
-egyáltalán nem dúsít és nem ad volument
-drága

Maradok a jól bevált Batiste-nél.

anitaanett

2017. június 12.

Igaz nekem fekete hajam van, de vettem egyet, ha már dark. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata nagyon egyedülálló, használtam már többféle száraz sampont, de ez az illat tetszett a legjobban. A színe tetszik, sokkal szebb mint pl a Batiste "mű barna" színe. Jó minőségű és nem viszket a fejembőröm se tőle, ha akár 2 napig a hajamon van. Más márkájú száraz samponoktól mindig viszketett. Ebben a márkában viszont nem lehet csalódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

fenye

2017. június 8.

Nemrég vettem, azért választottam, mert szeretem a termékeiket. Nekem eddig bevált, jó az illata, könnyen el lehet dolgozni a hajban. Próbáltam már jó néhány szárazsampont, de talán eddig ez a legjobb. Ami főként jó, hogy nem hófehér, tehát a sötétbarna hajtőmön sokkal kevésbé látszik. Árban nem éppen a legjobb, de nekem ez még megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Rozi71

2017. április 25.

Nem találtam még nagyon jó száraz sampont, ez se tökéletes. Nekem matt lesz tőle a hajam és egy idő után olyan, mintha korpás lenne. Ettől nem lesz annyira "korpás" mint a l'Oréal zöld színű száraz sampon esetében. Akkor szoktam használni ha hirtelen bezsírosodik a hajam (igen szokott olyat csinálni, hogy este még oké, reggelre meg szörnyű) és nincs időm megmosni. Ez a sötétbarna nem fehéríti annyira a hajat. Illata nem jó, de a zsíros hajénál egy fokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 25.

Shinejuci

2017. március 1.

Jó kis cucc,de egy kicsit természetellenes barna szine van ami fog felfujas utan is. Es egy kicsit draga is. Nekem sajnos 3csillagot er meg így

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Luiselotte

2017. február 12.

Nagyon szeretem, azt hozza amit igér.
Én csak hajmosás napokon használom reggelente és az esti mosásig , de volt hogy bealvás miatt màsnap estig is kitartott vele a hajam. Csak fejtetőre és oldalt használom ahol nincs csomózott póthajam , a csomók közé teljesen felesleges lenne befújni:D Külön plussz pont , hogy színezett a por ,nem üt el a copacabana hajtövemtől ( 4-5 barna felesben keverve) .
Az illatával semmi bajom használat után egy órával már nem érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Nagyon szeretem, azt hozza amit igér.
Az illatával semmi bajom használat után egy órával már nem érződik.

zmoncsi82

2016. július 27.

Nehezen tudtam hozzájutni, a D-ban 2 hónapig vártam a megrendelésre. Nagyon szeretem, barna hajra kifejezetten tökéletes, 1 napot tudok tolni a hajmosáson, de lehet 2-t is lehetne. A szaga engem nem zavar egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Egyszer vettem meg ezt is,de soha többet! Ugyan az, mint a Balea-nál. Alig tudtam kifésülni a hajam. A hajtőre fújom, de ugye bár olyan helyre is jut, ahol nem zsíros a hajam, na ott úgy kiszárította, hogy azt hittem letöredezik a komplett hajkoronám estére. Az illata borzalmas. Lehet, hogy nekem van csak ilyen különc hajam, de nem ajánlom!
Legelső száraz samponomat Szlovákiából kaptam, azóta se találok hozzá hasonlót. Selymes és dús lett tőle a már mosásra váró hajam. Jól eloszlatva nyoma se volt fehér pornak, plusz kellemes illat. Ezt várnám én egy száraz sampontól....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

carriebradshaw

2015. november 2.

Az illata szörnyű, tényleg férfias, és ahogy olvasom az összes termékükre ez jellemző, pedig ki akartam próbálni mást is tőlük.
Nem mintha ez annyira bevált volna, bár ahogy nézem én leszek itt az első negatív véleményes. Amikor befújom vele a hajam jól felturbózza az igaz, dúsít és frissebbnek tűnik a hajam, de ez kb 2-3 óra után már nem látszik, összeesik újra a hajam és lelapul, összetapad. Lehet én bénázok, ez az első száraz samponom, vagy a hullámos/göndör tincsekbe amúgy is nehéz belefésülni, és az a baj. Majd kipróbálok egy másik márkát is. Az jó ötlet viszont, hogy színezett és pár órára megteszi ha SOS a helyzet.

No kipróbáltam egy másikat is, az azért érezhetően jobb ennél, ez valahogy összeragasztotta a hajam 1 óra után :/ nekem pénzkidobás volt, ráadásul nem sok alkalomra elég a 150 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Hidratálók: Betaine