Lee Stafford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajformázók

Felfrissíti a frizurát és matt bevonatot ad két hajmosás között, minden SZŐKÉSBARNA hajszínre. (különösen a zsírosodásra hajlamosra!). Nincs időd hajat mosni? Nem probléma, csak használd ezt a sprayt-t két hajmosás között. Frizurád matt fényű és dúsabb lesz.

Mirabylia

2019. július 8.

Ez volt az első drágább szárazsampon, amit vettem. A kapható többi nagyon látszott az akkori hajszínemen, így nagyon megörültem, amikor végre sikerült ezt megtalálnom! Pont illett a hajszínemhez! Elég könnyen ráállt a kezemre. Szép eredménnyel tudtam használni.
Nagyon finom port fújt ki, mintha vmi kellemes szemhéjpúder lett volna. Enyhén poros tudott tőle maradni a hajam, de könnyen ki tudtam dörzsölni a felesleget. Úgy tudtam vele nyerni pár napot, hogy nem üvöltött a fehér por a hajamon. Kezelhető lett a textúrája és nem fogta össze a párnámat vagy ruhámat (pedig ettől nagyon tartottam)!
Ha szükségét érezném, bármikor venném újra, bár macera volt a beszerzése. (Csak megrendelés után, pár hét várakozással tudtam néha hozzájutn az üzletben. Csak ezért 4*)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

blackcat00616

2015. június 12.

Amikor vörösesbarna volt a hajam, őt használtam :) Nem elég, hogy mattít, de még egy kis színt is ad pluszba a hajnak ;) Az illata ugyanolyan, mint a simának <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

ivor

2015. március 11.

A legjobb szárazsampon, mivel színes, így használat után nem nézek ki tőle úgy mint aki a liszteszsákba mártotta a fejét. Kár hogy az ára ennyire húzós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 11.

perectigris

2014. december 3.

Ez a legjobb szárazsampomon, rengeteg vészhelyzetből kihúzott már. Mivel színezett, elég csak befújkálnom a hajtöveim, kicsit megdörzsölni, és mehetek is, míg a fehér púderszerű társait hajszárítóval és rengeteg fésüléssel kell kiüldöznöm a hajamból, ennyi erővel meg is moshatnám :D
Elég erőteljes illata van, a barátom pl mindig észreveszi emiatt, ha ezzel csaltam indulás előtt, de ránézésre egyáltalán nem látszik. A zsírosságot pedig szinte teljesen eltünteti.
Hátránya, hogy húzós az ára, és hogy csak egy napot tudok így tolni a hajmosáson, mert másnap már irritálja a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

kecskes.b92

2014. október 14.

Nagyon jó, tényleg megadja amit ígér. Drogériás társainál sokkal többet segít és nincsenek fehér foltok ami nagy plusz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

gigi

2014. március 23.

Az eddig legjobb próbált száraz samponom. Drogériás társai elbújhatnak mellette. Először kicsiben próbáltam a szinezetlent, tetszett, így beruháztam a nagyra. Nem tart ki hónapokig, ha használja is az ember, de azért nem egy-két alkalomra elég. Frissen mosott haj érzésem nem lesz tőle, de nem kell legalább minden másnap hajat mosnom. Hajmosásnál kicsit megijedtem, hogy barna lett a víz, miközben nem is festem a hajam. :) ettől függetlenül azért meglátszik a hajamon minimálisan. Az összetevőivel sem vagyok kibékûlve... Minden ilyen termék tele van alkohol denattal?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

mrs.imperator

2013. november 23.

IMÁDOM!!! Két plusz napot is kibírok vele hajmosás nélkül, a színe is tökjó, és feltűnően dúsít! Ennyi pénzt szerintem megér, bár valóban nem túl olcsó, de a 300 Ft-os gagyi hintőporos száraz sampon meg sokkal macerásabb és látszik, ez a színezett meg praktikusabb a spray kiszerelés miatt és a színezés ötlet igazán nagyszerűvé teszi. Így mindenki kiválaszthatja a saját hajtípusának megfelelőt. Jobban bejött mint a sima változata, mert azt is kipróbáltam. De ez...függő lettem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 23.

rata.sum

2013. április 5.

??? Valamit rosszul csináltam vagy hibás flakont sikerült vennem? Két nappal hajmosás után próbálkoztam vele mosás helyett. Olyan érzésem volt, mintha csak levegőt fújatnék a hajtövemre és nem is csinált az égvilágon semmit, nem lett kevésbé zsíros a hajam. Viszont a fújókán barnás lerakódást láttam, ezek szerint mégiscsak jött belőle valami. Teszek vele majd még egy próbát, az "útjába" rakom a kezemet, hogy jön-e belőle egyáltalán por. Egyelőre egy csillagot adok, ha kiderül, hogy a flakonom rossz, akkor majd korrigálok.

UPDATE:
Nem tudom, mit bénáztam múltkor, de teljesen jó ez a szárazsampon. Ma reggel nem volt időm hajat mosni, ezért bevetettem. Természetesen nem olyan, mint egy hajmosás, de teljesen vállalható lett a fejem. Most este megmosom, de egész nap kitartott a hatása. Szerintem dúsított is kicsit. Szóval megkövetem a terméket és jár az 5 csillag.

UPDATE 2:
Újból meg kell gondolnom magamat, nagyon mérges vagyok. Ma szerettem volna használni (negyedik alkalommal) és nem jött belőle semmi. SEMMI! Vagyis egy csomó pénzt fizettem egy termékért, amit összesen kétszer sikerült rendeltetésszerűen használni és máris kifogyott. Pedig csak a fejtetőmre és a frufrumra fújtam. Mintha még egy kevés cucc lötyögne benne, de nem sokra megyek vele, mert egy fikarcnyi hajtógáz sem maradt, ami kihozná. Szívem szerint egyetlen csillagot sem adnék neki. A termék jó lenne, de ár-érték arányban akkora nulla, mint egy ház. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

UPDATE:

UPDATE 2:

2013. február 3.

A legjobb szárazsampon, amit valaha használtam (ez a színezett változat új, a simát használtam évekig, de örülök, hogy már van színesben is). Nem hagy réteget, kevés kell belőle, maradéktalanul kifésülhető. Nem használom rendszeresen, csak S.O.S. megoldásként, de nagyon bevált. Próbáltam több más, olcsóbb szárazsampont is, de annyival rosszabbak voltak, hogy mind ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

sephora

2013. január 29.

Én ezt a száraz sampont a melírozott hajamra használom, de csak 1-2 hónapnál régebbi "lenőtt" melír esetén tudom használni, mivel a szőke tincseket bebarnítja. Ha már van egy kis lenövés és a hajtőre van fújva, jól el van oszlatva, kifésülve, törölközővel jól át van dörzsölve, akkor szerintem jó a hatása.

Minden túlzás nélkül mondom, hogy ez a legjobb száraz sampon spray amit eddig használtam, de az ára nagyon húzós, épp ezért csak ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

Hidratálók: Betaine