Libero Baby Care

Ár:   1242 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. április 19.

Kategória:   Testápolók

Parfümmentes, tápláló repceolajjal. A testápoló tápláló repceolajat tartalmaz, amely gazdag természetes E-vitaminban. Puhítja és nyugtatja az irritált bőrt. Parfümtől és mesterséges színezőanyagoktól mentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 200 ml

Judit1987

2018. július 22.

Nehezen szívódik fel, kellemetlen szagú, szárít..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Nehezen szívódik fel, kellemetlen szagú, szárít..

Ella

2017. május 19.

Drága és nehezen szívódik be, de átmeneti évszakokban megfelel a hidratálása. Nem irritálta a két középső gyerekem ekcémás, érzékeny bőrét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

adrica

2016. december 14.

Nem tudom, hogy hogyan vettem rá magam, de a Tesco-ban csak egyszer csak lekaptam a polcról, vagy a férjem jött haza ezzel, amikor elküldtem pelusért, a lényeg, hogy egyszer csak lett. Ez egy régi régi történet, hisz azóta már iskolás az akkori babánk, de akkor minket, illetve a kisbabánkat nagyon kisegítette. Az ő combikája, a karjai ekcémás foltokkal volt tarkítva, amit Sudocremmel, ill. amit épp felírt a bőrgyógyász, azzal kezeltük. Azt hiszem pont elfogyott minden, ezért kipróbáltuk, ha már megvan. Annyira sokat segített, hogy minden fürdés után, reggeli pelusozás után és amikor épp eszünkbe jutott még ezen felül és amennyire súlyos volt a helyzet, annak megfelelő gyakorisággal kentük vele, és csodaszerként tartottuk számon. 8 hónapos volt a babánk, amikor asztmát állapítottak meg nála, ezért külön örültem, hogy illatmentes! Ilyenkor minden felértékelődik, nem mindegy milyen mosószert, öblítőt, sampont, fürdetőt és stb.....-t használ az ember. Nem is érdekelt, hogy milyen drága, csak az, hogy egy jó időre nem lehetett kapni sehol sem. Szerencsére mára megint lehet kapni, bár már nem annyira sürgetős, hisz már nagyok a lányaim, de sajnos a téli fűtés és a kemény klóros víz néha még előidéz ekcémás foltokat, akkor beinvesztálok. Én csodaszernek tartom számon, nekünk bejött személy szerint, és szerintem ez nagyon is bőr függő. Ami valakinél jó, nem biztos, hogy másnál is beválik. Én örülök, hogy akárhogy is, de megismerhettük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

KezdoManias

2015. június 17.

Normál, zsíros vagy enyhén száraz bőrre való testápoló szerintem. Nagyon száraz bőrre valószínűleg nem elég. Elég folyékony, könnyen kenhető, nálam gyorsan beszívódik. Minden mentes, így bőszen kenegeti vele magát a kislányom is. A bőtorokról egész könnyen letörölhető:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

tenyitomi

2013. február 8.

Elég jó kis cucc,totál illatmentes,az állaga is jó,nekem könnyen beívódott,normál bőrre pont jó az ápoló hatása,hát igen,annyira azért nem jó,mint amennyiért adják,/900HUF/kb. a Babylove ultraszenzitív testá.-óval van 1 szinten csak az feleennyibe kerül.Ha az árát nem nézem akkor 4* ha igen akkor 3*=4-es alá.Egy *-ot le kell vonjak még,elég macerás már használni,nehéz elkenni rendesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 8.

Olív

2012. december 12.

Nagyon nem voltam megelégedve vele, nehezen ivódik be, ennél sokkal jobb testápolók is vannak. Még jó, hogy Libero pontokon vettem, így nem került pénzbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

cirmok

2012. október 21.

Szerettem volna szeretni, de nem sikerült. Pozitívuma: az összetevőlista és az illatmentesség. Negatívum: ár/érték-arány, és az, hogy első látásra folyékony, könnyed, de aztán valamiért mégis nagyon nehezen szívódik be, percekig olyan, mintha fehér kesztyűben és harisnyában lennék. Biztosan nem veszem újra, kár, mert a tusfürdőjét nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 21.

boxa

2012. július 20.

Lányomnak használom, könnyen beszívódik, érzékeny bőre van, de ettől semmi baja nem lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 20.

adrienn.spaitsne

2012. július 1.

Libero-pontokért kaptam, én a DM-es árat kicsit drágállom. Tetszik az összetevők listája, és hogy nincs erős illata. Borotválkozás után is bekenhetem vele a lábam, nem csíp. A gyerekre is rá merem kenni, összességében jó termék, csak keveset adnak ennyiért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

Shine*

2012. május 2.

Nagyon jó testápoló, az eddigi legjobb azok közül, amiket kipróbáltam. Örülök, hogy rátaláltam itt, a Krémmánián.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Betaine