Lime Crime

Ár:   $58   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   18 x 2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: boghyca, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 27.

Ár:   $58
Kiszerelés:   18 x 2 g

18 extra pigmentált, egymással harmonizáló matt és metál fényű színt tartalmazó paletta

Ár: 14000 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Ecsettel próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalással

Pumi

2020. december 10.

Ez a paletta , szavak nincsenek...gyönyörü. Szerintem ez hétköznapi alap sminkbe illeszthető, főleg lágyabb ősz, tavasz, neutrális, átlagos-természetes tipusoknak való.Nem akarkin mutat!! Aki már unja az egyen- nude szineket, de mégsem akar papagaj erős szineket magára, na annak való. Ez kifinomult, hetkoznapi, elegans, imadnivalo.
Én nem vártam sokat a szinektöl.Nem is kell. Ilyen középárnyalatok, van pár barna ami mélyít és sötétebb.Kiváló minőségű paletta minden a Lime Crime-nal.Mondom ezt ugy hogy vettem Natasha Denonat, meg Path McGrath sminkkirálynőtől is.Kb egy szinten van velük!!!És ezt használom a legtöbbet!
Nekem minden szin mukodik, cultbeautyn elofordul hogy romlott termeket arulnak.Én már jártam úgy notino-nal rendelt Dior highlighterrel, hogy ment a kuksziba
Én a lime Crime SAJÁT honlapjáról rendelek, es nincs gond a minoseggel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

Én a lime Crime SAJÁT honlapjáról rendelek, es nincs gond a minoseggel

via0408

2020. december 1.

Egy kis csalódás ez a paletta. A színvilága régóta nagyon tetszett, és odáig vagyok a zöldekért, ezért alig vártam, hogy rátehessem a kezemet, de kisült, hogy a színek javát nem tudom használni. Jó, mondjuk gondolhattam volna. A paletta több mint egyharmada meleg bronzokból és barnákból áll, és ezek a színek (a Thorn árnyalat kivételével) remekül is működnek. Jah, csak pont ezeket a színeket nem hordom.De ha a maradék kétharmad tökéletes lenne, akkor ez egy cseppet sem érdekelne. Csakhogy nem az. A hamvas rózsaszín vonal még szuper, ott az In bloom, a Stella és a Mystic is tökéletesen szuperál, és a Radiant nevű áttetsző rózsaszín highlight is szép. De a Classical árnyalat, amivel ezeket sötétíteni lehetne, nekem kicsit túlzottan is félúton van a barna és a bordó között. Ami makes sense, mert így legalább a barnákat és a rózsaszíneket is lehet vele árnyalni, csak épp én nem preferálom. Na de a zöldek! A Sage árnyalat, ami miatt megvettem ezt a palettát, annyira fakó, hogy az nem is igaz. Fél napig kell építeni, hogy szép legyen a szemen. És most megmondom, hogy nincs több zöld a palettában. Mindegy, milyennek tűnik a promófotó, ez az egy zöld van benne. A myth egy hidegebb zöld-arany lenne, de csak a glitter látszik belőle a szemen, az ivy gyakorlatilag bármelyik színnel párosítva arany, az obscure pedig egy zöld-arany highlight árnyalat. És ennyi. Nincs benne több zöld. Ehhez még vegyük hozzá, hogy a Thorn, a Crown és a Myth árnyalatok nem is igazán működnek shadowként, legfeljebb gyenge glitter topperként, és máris érthető a csalódottságom.

Pártatlanul nézve a Sage kivételével a matt árnyalatok nagyon pigmentáltak. A szaténos shimmerek puhák, mint a vaj, és a highlightok is szépek. (Nekem a topperek helypazarlások, de ez ízlés kérdése). Ha valaki jóban van a bronzos, meleg színekkel, akkor ez a paletta tökéletes lehet számára még ősszel is. Ha viszont főleg a zöldek miatt szeretnéd megvenni, akkor ne tedd, mert csalódni fogsz :/ Ez viszont együtt jár azzal, hogy ha valaki a zöldek miatt nem merte volna megvenni, az nyugodtan tegye, mert mindegyik zöld inkább arany, mint zöld, és szépen harmonizálnak a paletta többi részével. Úgy egyáltalán, az egész paletta nagyon kohezív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Vicus

2020. június 5.

Egyből megtetszett a paletta koncepciója, azaz nude egy kis csavarral. Pont az én színeim vannak benne, pl. zöldet csak ilyen formában használnék a szememre (vagy esetleg egy szép sötétzöldet). Érdekes, hogy 3 x 6 árnyalat van benne, azaz hatféle zöld, rózsaszín és barack árnyalat, így jön ki a 18. Nagyon tetszik a paletta csomagolása, masszív, minőségi, kreatív mintával rajta, bár a neon zöld nem az én világom, de ehhez a grunge stílushoz jól passzol. Nagyon tetszik a színek elrendezése is és az is, hogy van tükör a paletta belsejében, amit bár nem szoktam használni, de utazáskor jól jönne.
Csodás árnyalatok vannak benne, igazán különlegesek, de a formula és a pigmentáltság hagy némi kívánnivalót maga után. Egy-két csillámos szín nagyon potyog (Myth, Eve), és van amelyiknek a tetején egy fura réteg képződik és megnehezíti a szín felvételét (Obscure), később majd szerintem enyhén meg kell kaparni. Örültem volna még egy sötétebb színnek, mert így a külső v-be sötétítés céljából csak a Classical (matt) vagy a West (csillámos) árnyalatok maradnak, mindkettő bordós-barnás. Matt alapozószínből is csak kettőt találunk: egy meleg rózsaszín (In Bloom) és egy szürkészöld (Sage) árnyalatot.
Összességében ez egy nagyon különleges paletta kivételes árnyalatokkal, de aki 18 hibátlan formulájú extra pigmentált színt vár, az csalódni fog. Ettől függetlenül nagyon szeretem ezt a palettát, örülök, hogy megrendeltem, emiatt kap 5 csillagot, de minőségre csak 4 csillagos. Teljes árat nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

KezdoManias

2020. február 21.

Nagyon régóta fájt már rá a fogam, annyira gyönyörűnek tűntek a palettáról készült fotókon a színek, hogy nagyon nehéz volt ellenállnom. Nem is sikerült:)
A paletta óriási, nem az a táskába dobálós típus. Átlátszó műanyag dobozkában érkezett meg. Maga a csomagolás egész stabil, és bár nem bársony felületű, mint egy ABH, belül a panok körül sokkal minőségibbnek látom a kidolgozást.
A valóságban talán kevésbé kontrasztosak a színek, mint az itt is szereplő képen, persze így is gyönyörűek. Bár többségük nem extrém, mégsem egy szokásos nude palettáról van szó. Világos színt nem igen találni benne (legalábbis az én falfehér bőrömhöz képest...). Vegyesen matt, szatén és csillámos hatásúak. Azok, amelyeket próbáltam, erősen pigmentáltak és jól satírozhatók, minimális porolást tapasztaltam. A csillámosok is jól látszódtak a szeméhéjamon és nem volt drámai a potyogás. Önmagamhoz képest egész jól boldogultam a satírozással is. (Hangsúlyozom, nem vagyok nagy sminkmester.) Alap nélkül is egész sokáig bírták, pedig állandóan dörzsölöm a szemeim.
Bár első ránézésre drága, ha összevetem akárcsak egy ABH palettával is (amelynek szerintem átlagban gyengébb ennél a palettánál a minősége és kb. 2/3 ekkora), már barátibb. Egy EL, Dior vagy Chanel palettához mérten pedig már nagyon is kedvező. Nem állítom, hogy a minősége eléri az ithon meglévő high end palettáim szintjét (ahol a csomagolás pl. mindenképp magasabb minőségű), de nem is marad el nagyon tőle. Ha nem lenne már így is évkre elegendő készletem, bizony vásárolnék még a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.