Lioele

Ár:   3200-5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Fóka, az összetevőket feltöltötte: adrikanemeth, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   3200-5000 Ft
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Titanium Dioxide f 0 0Glycerin h 0 0Dipropylene Glycol i Octinoxate f 0 0PEG-10 Dimethicone CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0Hexyldecyl Myristoyl Methylaminopropionate eo Talc 1 0Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Dimethicone eo I szil 1 0Ethylhexyl Salicylate f Disteardimonium Hectorite Betaine h Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tocopheryl Linoleate a Hydrogenated Lecithin eu Squalane eo 1 0Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Magnesium Sulfate Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/ Hexastearate/ Hexaro Sinate Calcium Aluminum Borosilicate Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters eo I h Mica C12-14 Pareth-3 Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer szil Silica Glycosyl Trehalose Polyester-1 Acrylates/ Dimethicone Copolymer Methicone eo I szil Palmitic Acid eo I eu 2 0Silica Dimethyl Silylate eo Hydrogenated Starch Hydrolysate h Aluminum Hydroxide sz I eo I h Aluminum Stearate PEG-200 h Retinol a I v Biotin v Ascorbyl Glucoside a I v Pearl Powder Panthenol eo I v 0 0Aluminum Silicate sz Ceramide 3 Cholesterol eo I eu 0 0BHT a I ta Parfum / Fragrance i Phenoxyethanol ta Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0Butylparaben ta I par CI 77491 sz CI 77499 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Ultramarines sz 0 0

tara95

2019. március 23.

Imádtam a cc krémüket, de sajnos sötét volt nekem, így a zöld változatot rendeltem meg.

Ugyanaz a fekete pumpás tubus, kinyomva világoszöld, eldolgozva már színesedik. Rendesen megijedtem ennél is, hogy túl sötét és pinkes lesz, de egyelőre úgy látom hogy szépen alkalmazkodott.

A fedése nem erős (mondjuk keveset is nyomtam), de láthatatlanul ad egy korrekt összképet, illetve félmatt ami tökéletes. A piros hegekre kell korrektor (nem sok, tényleg üti a foltokat!), viszont a vízhiány okozta száraz részeket egyáltalán nem emeli ki, ami nagy könnyebbség. Matt, fizikai fényvédőre vittem fel.

2 napos intenzív tesztelés alatt kb 11 órákat volt rajtam és el vagyok ájulva tőle. Nem ma kezdtem, de ez kenterbe vert mindent IS. Kezdve az estée lauder dw-el....semmilyen pórusba, ráncba nem ül be, nem kopik, nem fényesedik, reggeltől estig ott marad ahol lennie kell és mégsem látszik hogy smink van az emberen. Tele van hidratáló és gyulladáscsökkentő cuccokkal, gyönyörűen hozza is. És hát tökéletes a szín :) :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Lolychan

2018. november 2.

Mintám volt belőle. A színválasztás sajnos nem volt a legjobb (bár ez nem a termék hibája), úgy néztem ki, mint aki beteg. :D Egyébként egész jó fedése van, de nem veri az Aritaumot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

cattitude

2017. május 10.

atyaég, életemben nem kentem még a fejemre az arcszínemtől ilyen durván elütő dolgot! mintát kaptam belőle rendeléshez a lilás árnyalatból, gondoltam, egy baráti összejövetel előtt kipróbálom. minimálisan fennakadtam azon, hogy szinte fehér volt kinyomáskor a krém, de gondoltam, hogy nem is baj, legalább megy majd a fehér arcomhoz. felkentem, körülbelül fél perc után elégedetten állapítottam meg, hogy egész szépen és megfelelőre oxidálódott... csak az a baj, hogy tovább oxidálódott, még tovább oxidálódott... nagyjából 3 perc után újra belenéztem a tükörbe és majdnem sikítottam, olyan mű narancsos lett a fejem :D még a narancs hagyján, de sokkal sötétebb volt, mint az arcszínem, kár, hogy nem csináltam képet, ahogy a fakó nyakamon van egy szó szerinti narancs. két csillagot adok neki, mert vicces volt, pénzt nem költöttem rá és amúgy emberi arcszínnel rendelkezőknek biztos jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

dizabella01

2017. március 9.

Jolse rendelés mellé kaptam egy mintát ebből a termékből, a lilás árnyalatút.
Nagyon finom az illata, gyöngyvirág szappanra emlékeztet, szépen terül a bőrön, egységesít is rendesen, szinte olyan, mint egy közepes fedésű alapozó, de a színe az én bőrömhöz abszolút nem illik.
Természetes vörös hajam van, szóval én a tipikus világos, szeplős, fakó bőrt képviselem, de ezt a terméket felkenve úgy nézek ki, mintha most jöttem volna ki a szoláriumból, amit nem akarok, ki is akarna úgy kinézni, mint egy narancssárga csirke? A nyakam fehér volt, az arcom szürkés-barnás-narancssárgás.
Lemosni is nagyon nehéz, illetve ha az arcom hozzáér valamihez, automatikusan egy kis színt is ott hagyok a pofimról, ami katasztrófális!
Ha ezt a terméket megvettem volna teljes kiszerelésben, totál pénzkidobás lett volna, szóval 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

Jolse rendelés mellé kaptam egy mintát ebből a termékből, a lilás árnyalatút.

Izar

2016. május 24.

Eleinte nagyon tetszett, szépen egységesítette a bőröm, eltakart sok mindent, és nem tűnt úgy, mintha levakoltak volna.
Az utóbbi időben viszont már nem tetszik annyira: túl természetellenesnek érzem, és mivel a bőröm erősen sárgás, ezért ez a krém (a zöld változat) túl fehér hozzá.
Ez még mind nem lenne baj, és nem a krém hibája (alapvetően nagyon jó kis BB krém), de az intenzív gyöngyvirág szagával a világból kikerget, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

eSophie

2016. április 19.

Ennél jobb BB krémem még sosem volt. Alig hittem el, hogy illik a bőrömhöz és nem nézek úgy ki, mintha maszk lenne rajtam. Amikor izzadtam nem folyt el, ami kész csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

zsofifi95

2015. június 19.

Úristen!!! Mintám volt belőle (rózsaszín) és tökéletesen illet a fehér bőrömhöz, szépen eltakarta, amit kell. Van egy anyajegy a homlokomon és azon is halványított. Ha elfogy a mostani és még találok belőle ebay-en szeretnék egy ilyenbe befektetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 19.

Katie

2014. május 19.

Megrendeltem végül ebayről a zöldet. Első kipróbálás után azt tudom mondani, hogy nagyon jó krém, szépen takar mindent, amit kell, és tartós. Az illata először tetszett, de egy idő után már kicsit túl erős. A csomagolás nagyon ízléses, csak azt sajnálom, hogy nem lehet látni, mennyi van még benne.

Szerk.: Mindenkinek bátran ajánlom ezt a terméket. Már 3 hónapja többé-kevésbé rendszeresen használom, és továbbra is csak jót tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

HarmonyBunny

2014. május 8.

Nekem a zöld változat van meg, ami pirosság ellen jó.
Én is egy minta kipróbálása után rendeltem meg, sajnos.....
Felkenés után tényleg hihetetlen bababőre lesz az embernek, nagyon szép matt, púderes a finise, egyáltalán nem "cakey". Az illata nekem kifejezetten tetszik.
De, ünneprontó leszek....az én bőrömön hihetetlenül gyorsan átfényesedik :( Nagy kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Nekem a zöld változat van meg, ami pirosság ellen jó.
Én is egy minta kipróbálása után rendeltem meg, sajnos.....

vador

2014. március 21.

A finise valami eszméletlen, mint akinek nagyon lelkiismeretesen leretusálták a bőrét, úgy nézek ki tőle. Erős fedésű, de abszolút természetes, bőrbe olvadó. Emellé mattít, és nap végén is ott csücsül a bőrömön.
De:
1. Van benne csúnya-ronda komedogén összetevő, aminek nagyon nincs helye egy zsíros bőrre kitalált termékben.
2. Szürke. Nem csak felkenés után pár percig, hanem végig. Beteg, bánatos porcelánbaba fejet csinál. Kár érte.
(Egy lila mintát gyötörtem pár napig.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

De:
(Egy lila mintát gyötörtem pár napig.)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Linoleate, Retinol, Ascorbyl Glucoside, BHT
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Cyclomethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aluminum Hydroxide, PEG-200
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Biotin, Ascorbyl Glucoside, Panthenol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Hexyldecyl Myristoyl Methylaminopropionate, Dimethicone, Squalane, Hydrogenated Vegetable Oil, Cyclomethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Methicone, Palmitic Acid, Silica Dimethyl Silylate, Aluminum Hydroxide, Panthenol, Cholesterol
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin, Palmitic Acid, Cholesterol
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Cyclomethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Methicone
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Aluminum Hydroxide, Aluminum Silicate, CI 77491, CI 77499, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ultramarines
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Squalane eo 1 0

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Retinol a I v

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cholesterol eo I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.