Lioele

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. október 14.

Kategória:   Hidratáló krémek

• Bőséges nedvességet biztosít a bőr számára
  • Friss, könnyed állagú
  • Mesterséges pigment-, és olajmentes

NadjaBlue

2016. május 1.

Az állaga tényleg nagyon könnyed, meglepően híg. Én is úgy tapasztaltam, hogy kissé mintha mattítana, amire bár nincs szükségem, zsírosabb bőrre ez jó hír lehet. A hidratáló képessége nem rossz, nyárra valószínűleg sokaknak ennyi is elég lesz. Az én bőrömnek viszont nem jött be ez a gél, felkenés után pár perccel kezdett szép lassan meggyulladni és hiába próbáltam lemosással javítani a helyzeten, utána még elég sokáig égett az arcom. Feltételezem a parfüm volt a ludas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

eSophie

2016. április 19.

Egy termékminta után rendeltem meg, mert nagyon hamar beszívódott és tetszett, mert így nappali használatra tökéletes. De mivel nagyon száraz a bőröm így önmagában nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

boni04

2016. február 19.

Mintát használtam belőle, ami 3 alkalomra volt elég. Nincs illata, könnyen beszívódik és eltűnik. Úgy fogalmaznék, hogy száraz bőrre ez egy lehelletnyi plusz, és az ára is jó. Egyenlőre nem vettem meg, ha mégis beruházok rá, up.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

v.szilvia789

2014. szeptember 20.

Először mintát kaptam vásárlás mellé, ami nagyon bejött, mert a gél teljesen beszívódott és nem volt ragacsos érzetű.Megrendeltem nagyban is. Amióta használom, azt érzem, hogy felvitel után egy ideig nem kezd el zsírosodni a bőröm, olyan, mintha valamilyen mattító krémet kentem volna magamra. Éjszakai krém alá és smink alá is kipróbáltam, jól működött mind a kettővel, nem kukacosodott, nem dobta le a sminket. Azért az összetevők között a két parabennek nem örülök, de mivel a gél 90% alga kivonatból áll, valamivel tartósítani kell. A termék szép kartondobozban érkezik, a tégely le volt fóliázva, így nem folyt ki egy csepp sem. A tégelyes kiszerelés nem a legjobb, elég híg, könnyen kifolyik. Adtak hozzá egy kis spatulát, hogy ne kelljen kézzel belenyúlni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

vador

2013. december 10.

Nem egy nagy eresztés, nekem alig-alig hidratált és más pozitív hatást sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Egy dél-ázsiai moszatfajnak, az ún. tengeri szőlőnek (vagy más néven a zöld kaviárnak) a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak