Lioele

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anna990, Módosítva: 2016. április 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A "Swiss Alpine" kivonatnak köszönhetően felszívódik anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után és védőréteget képez, hogy hidratálja és táplálja a fáradt bőrt. A változatos kozmetikai összetevők rugalmassá és feszessé teszik a bőrt alvás közben.

Kori

2018. január 6.

Update:
Elkezdtem rendszeresen használni egy másik termékkel egyszerre. Néhány nap után gyulladt kis göbök jelentek meg az arcomon. Aztán leálltam mindkettővel, beletelt egy kis időbe, mire rendbe jött az arcom. Most megint csináltam egy próbát, hogy melyiktől is lehet, és hát kiderült, hogy ettől volt. Sajnálom, mert így csak alkalmanként merek hozzányúlni.
-2 csillag

2017.10.25.
Nagyon furcsa állagú krém. Amikor kinyomom a tubusból olyan, mintha krémes viasz lenne, de az arcomra kenve úgy tűnik, mintha "elolvadna" és vízzé válna. Nem szívódik fel teljesen, az egész arcom csillog tőle reggelig, jól hidratál, de ennyi. Az illata viszont kellemes és a tubusos kiszerelés is tetszik. Sajnos nekem a hidratálás nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Update:
-2 csillag

2017.10.25.

andrea91

2018. január 5.

Sajnos nekem minden Lioele termek ezt csinalja, Kori!:( annyira kar mert nagyon szeretnem ha birnam oket, a secret pore rich balm is AAAHHH isteni de sajnos ugyanezt csinalja:((((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Stella1993

2017. április 20.

Koreai rendelés mellé kaptam mintát belőle. Rosszat nem csinált, de nekem annyira nem is jött be.. ahhoz képest hogy sleeping pack, olyan mint egy egyszerű krém, annyira nem hidratál mint az elvárható lenne.. nem tetszenek az összetevői sem, viszont az illata nagyon kellemes. Nem fogom megvenni a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Izar

2016. május 24.

Elhasználtam belőle egy tubussal (a Laneige Water Sleeping Pack dupe-jaként emlegették blogger körökben, így ki kellett próbálni). Tetszett és nagyon jól hidratált, az illatától pedig én sokkal jobban lenyugszom, mint a Laneige-től, de az én bőrömnek túl sok a benne lévő szilikon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

Antioxidánsok: Portulaca Oleracea Flower/Leaf/ Stem Extract
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.