Lioele

Ár:   $13   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $13
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nem képez ragadós réteget a bőrön. Hidratáló filmet képez, mely kellő nedvességgel és a tápanyaggal látja el a fáradt bőrt, ami így még másnap is megtartja a hidratáltságát. A bőrt rugalmassá varázsolja.

Funnyface

2016. április 25.

Úgy tűnik, az utolsó körben még a régiből kaptam. Kb. 2 hónapja rendeltem, jól ráéreztem, hogy hamarosan felújítják, vagy nem gyártják tovább. Több tesztert használtam el belőle, nagyon tetszett, emiatt sokáig a kívánságlistámon szerepelt. Az elmúlt időszakban sorra megrendeltem a listán szereplő termékeket, mert bizony le lehet róluk késni. Persze nem kizárt, hogy a felújított változat még jobb, valószínű, hogy kipróbálom majd. Wellness hétvégére vittem magammal a tesztereket, mert a meleg víztől, forró gőztől kipirul és kiszárad a bőröm. Minden este használtam egy teljes mintát, és megóvta a bőrömet.

Tulajdonságai: Világos kék színe, laza krém állaga van, ami a bőr melegével érintkezve átlátszóvá, és egészen vízszerűvé válik (gondolom ezt értették vízcseppek alatt). Könnyű eloszlatni, viszonylag gyorsan beszívódik. Tubus csomagolása, a termék mennyiségéhez képest meglepően nagyobb. Illata koreai-púderes, lehetne kevesebb is, de nem vészes.

Előnye: nem irritálja, és szépen hidratálja kombinált bőrömet. Használata kényelmes, kellemesen könnyű krém. Szerintem nyáron sokat használom majd éjszakára. Reggelre nem válik zsírossá a bőröm tőle.

Hátránya: a növényi kivonatok sokszor irritálják a bőrömet, emiatt kicsit tartok a mindennapi használatától. Meglátjuk, azért kipróbálom.

Az oldalon értesültem, hogy ezt a terméket felújították, így nem tudom újra vásárolni, remélem az új változat legalább ennyire jó, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

NadjaBlue

2016. január 22.

Általában igyekszem kerülni a parfümöt, ha arcápolásról van szó, de mikor mintát kaptam ebből a termékből, gondoltam egye fene, kipróbálom. Szimpatikusnak hangzott, hogy vízcseppek válnak ki, de ezt sajnos én se tapasztaltam. Ennek ellenére kellemes állagú, nagyon könnyű krém. Reggel éreztem a hidratáló hatását és semmilyen negatívumot nem tapasztaltam, nem irritálta az érzékeny bőrömet. Ha szebbek lennének az összetevői, lehet, megvenném a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

vador

2014. július 4.

Nagyon illatos és csak átmenetileg hidratál. Stílszerűen úgy fogalmaznék, harmatgyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

eo

2013. május 20.

Sajnos csak termékmintát volt alkalmam kipróbálni belőle, ami egy használatra volt elegendő. Erről a sleeping pack dologról még nem hallottam, úgyhogy utánanéztem és szimpatikusnak találtam. Esti arctisztítás befejező lépéseként vittem fel az arcomra (elvileg a felvitel után pici vízcseppek válnak ki, mondjuk nekem ez nem tűnt fel). Az állaga nagyon könnyű, vizes, enyhén zselés jellegű, szinte áttetsző. Ez ebben a melegebb időszakban különösen jól esik. Így feküdtem le aludni, másnap sima, puha, hidratált volt a bőröm. Ha alkalmam nyílik rá, szerintem teljes méretben is beszerzem, addig négyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.