Lipokoll

Ár:   290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   One Euro Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: x, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   One Euro Market
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Semleges kémhatású, bőrkímélő, szappanmentes lemosószer. Kollagént és liposzómás vitaminokat tartalmaz

Tabby

2017. október 29.

Érdekesen vizes az állaga, mint a kefír, szinte lefolyik az arcomról, ezért sose tudom mennyit rakjak fel, de szerencsére olcsó volt kb. 300Ft. Az illata nem tetszik. Sminket még nem mertem vele lemosni, félek hogy amíg rajta hagyom beszívja a bőröm az alapozóval együtt és begyulladna tőle vagy, hogy nem mosna le mindent. Ezért nem szeretem a lemosótejeket. De egyébként nem rossz, reggeli arcmosásra elmegy, nem hagy zsíros érzetet maga után, puha lesz tőle a bőröm. Egy "természetesebb" arclemosót szerettem volna, ha ebből a márkából lenne egy ugyanilyen összetevőjű nem-tej arclemosó, ami egy kicsit habzik is, akkor az biztos újravevős lenne. Ez azonban nem hiszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Azziz

2017. január 15.

Bioboltban kerestem egy olcsóbb arctejet, lekaptam a polcról, meg sem néztem, hogy mit tud. Használat előtt nézegettem. Hmmm?... Liposzómás? Na nézzük mit tud! És jó! Tökéletesen tisztít. És ráadásul magyar termék. Jól választottam. Ugyan az összetevőkbe került pár paraben, de van teljesen natúr terméke a cégnek. Kipróbálom azokat is?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

vador

2015. február 13.

Édesanyának vettem, mert ő szeret arctejjel kenekedni. Az INCI barátságos, az ára verhetetlen, diszkrét, lágy citromillata van és a célszemély is szereti (saját bevallása szerint jobb, mint a L'oreal...), szóval ilyet fog még kapni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

trudee

2014. november 22.

Újra és újra visszatérek ehhez a termékhez, mert olcsó, kellemesen semleges az illata és a bőröm is szereti. Kicsit vizes az állaga, de mostmár újfajta csomagolásban van és avval könnyebb dolgozni. Azért tartom jó terméknek, mert amolyan egyszerű de nagyszerű, ráadásul illatmentes, csak a citromolajtól van egy kis illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

dadada

2014. szeptember 24.

Eddig ez az első, ami nem szárította ki a bőrömet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Eddig ez az első, ami nem szárította ki a bőrömet :)

salientina_

2014. március 24.

Nagyon olcso ennek ellenere meglepoen jo, leszedi a sminket felfrissiti az arcot ude borom lesz tole es az illata is szuper:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 24.

x

2013. április 12.

Kellemes citromos / citromhéjas illata van, 5 pontot akartam adni, mert az összetevői is csodásak és lemosás után hidratált érzést hagy az arcon, de amikor beirkáltam ide az összetevőket, láttam, hogy a lista végén négy paraben van. Mindenesetre mivel a lista végén vannak, elég kevés lehet benne belőlük. Tele van antioxidánsokkal és kollagénnel, az ára pedig egy vicc (asszem, 345 Ft volt a 250 ml!!!). Még fontolgatom azt az 5 pontot, mert nagyon szeretem. Nagyon jó érzést kelt a bőrön, mintha önmagában is hidratálná.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Hidratálók: Collagen, Glycerin
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

Retinol a I v

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.