Lipokoll

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hvcs, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   százforintos boltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

aalexaa

2016. szeptember 21.

Netes rendelésnél pár száz forint hiányzott az ingyenes kiszállításhoz, és pont fogyóban volt az arckrémem, a vélemények gyors csekkolása után ment is a kosaramba. Abszolút nem bántam meg, sőt! Nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég lesz, könnyen és gyorsan beszívódik, nem zsírosít (a zsíros bőröm még nappalra, smink alá is szereti, de alapból éjszakára használom) és sokat javított az arcom állapotán. Mikor megérkezett, épp hisztisebb kedvében volt a bőröm, de ez a kis csoda két nap alatt rendbetette. Már utána is jártam, hol tudom még beszerezni, mert mindenképp újravevős. Noha nem vagyok nagy INCI-szakértő, szerintem az összetevői is rendben vannak. Csodacucc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Barbi55

2016. február 9.

Születésnapomra kaptam, még nem volt alkalmam használni, de ma rászántam magam. Hihetetlen hogy milyen hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után,jól hidratál, szerintem meg van az új kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

hajnalka39

2016. január 22.

Nem gondoltam,hogy egy olcsó krém is lehet jó...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 22.

Nem gondoltam,hogy egy olcsó krém is lehet jó...

trudee

2015. április 21.

Nagyon jó. Lehet, hogy ezentúl csak ezt fogom használni. Az éjszakai verzióval is nagyon meg voltam elégedve. Hihetetlen, hogy egy 350 Ft-os krém lett a kedvencem. Hamar beszívódik, az illata nosztalgikus, valahogy olyan kellemes ápoltságérzetem van tőle. Ráadásul táplálóbbnak érzem, mint az átlagos, vizesebb állagú nappali krémeket. Ezt a "luxust" igazán minden nő megengedheti magának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Collagen, Glycerin, Sorbitol, Urea, Lanolin
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Retinol a I v

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.