Lisa Eldridge Make Up

Ár:   €19   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: popoka, Módosítva: 2022. szeptember 19.

Ár:   €19
Kiszerelés:   2,8 ml

Könnyen használható, egyszerre krémes és könnyű szeméhéjfesték.Csillogó, nedves megjelenésű és tartós fényű.

Nem tartalmaz parabéneket, talkumot, illatanyagokat, nylon 12-t, D6-ot, D5-öt és szilikont.

11 árnyalatban kapható

dlmkvcs

2022. szeptember 30.

Zora és Anjelica árnyalatban van meg, de biztosan beszerzek még párat. Szuper termék, nagyon szép szemsminket lehet vele készíteni erőlködés mentesen, nekem ez a tuti munkába menős, csak eldolgozom a széleket egy ecsettel és kész is. Nagyon tartós bár hozzáteszem hogy szemhéj primerrel használom. Zora a kedvencem, nagyon gyors füstös barna szemsminket lehet vele csinálni, és csodás ezüstös csillámok vannak benne. 100% újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 30.