Live Clean

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

Argánolajjal gazdagított, szőlőmagolajat és olíva olajat tartalmazó összetételének köszönhetően hosszantartóan kondícionál, véd a külső hatásoktól és segít helyreállítani a haj természetes fényét. Elnehezítés nélkül hidratálja és ápolja a haját.

97% növényi összetevők. Vegán formula.

pacsalia

2020. február 16.

Holy sh**, ez a balzsam nagyon tud :O először csak a samponját használtam, nem volt az igazi, de a két termék együtt elképesztő hatásokat ér el!!
Az állaga mesés, nem olajosan sűrű és nehéz, mint a legtöbb balzsamé, hanem könnyed, már-már mousse szerű. De nem túl híg, tehát nem folyik össze-vissza.
A hatása: nem nehezít el, siklik a hajamban a fésű, picit fényesebb az amúgy totál bemattult&sprőd hajam, és jóval puhább is.
Nagyon megéri az árát, hiába drágább mint a drogériás balzsamok de kb majdnem 2x annyi van benne, és jóval környezetbarátabbak az összetevői is. Az illata biztosan megosztó, de számomra finom és én szeretem :)
Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam <3

goldengirl

2019. október 12.

A hajam száraz, erős, vastag szálú, és szerencsére rengeteg van belőle. Mellesleg festett is, és vasalom is hébe-hóba. Először csak a samponját próbáltam ki, majd miután az jól teljesített, a balzsamot is megvásároltam. Pár percig szoktam rajtahagyni, és remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2