Loewe

Ár:   33000 Ft/100 ml   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lorenzo, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. június 17.

Ár:   33000 Ft/100 ml
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: fás-aromás

Illatjegyek: vetiver, pézsma, cédrus, tömjén, fekete bors, rózsaszín bors, keserű narancs, yuzu

Ár: 1700 Ft, 2800 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szofijaa

2019. június 17.

Erre és másik, töményebb társára egy tömjénes-templomos parfümöket kitárgyaló fórumon figyeltem fel (hol máshol), többen ajánlották.
Szerencsére itt rá is akadtam, karakumsivatag jóvoltából.

Pár éve legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy citrusos,
férfiaknak szánt parfümökért fogok rajongani. Bár szerintem is ez inkább uniszex illat.
A nyitásnál megijedtem, mert erősen keserűen citrusos, narancsos, de 5-10 perc és nagyon finom, édeskés, borsos, enyhén gyantás illattá nemesül rajtam.
A csomagolás, üveg design, tipo egy teljesen másik, hidegebb illatot sejtetett (legalábbis számomra), eleinte ezért féltem kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Szerencsére itt rá is akadtam, karakumsivatag jóvoltából.

Pár éve legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy citrusos,

karakumsivatag

2018. június 16.

Van egy magamnak belőtt összeg, amit még hajlandó vagyok kiadni egy parfümre, de ő is és a sötétkék párja is túl van ezen a határon. Így jó másfél éves tipródás után döntöttem úgy, hogy mégis muszáj mindkettőt beszereznem. De egyáltalán nem bántam meg, mert minden cseppje kincs. Finomságos, tömjénes és mégsem fullasztó nyári illat. Én egész nap érzem az illatát. Nagyon uniszexes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 16.

x

2017. március 21.

Karakumsivatagnak köszönhetően kaptam egy mintát, korábban nem is hallottam róla. Ezúton is köszönöm a meglepetést. :) Nagyon különleges, és számomra a tömjén teszi azzá. Először rendkívül friss, harsogó, üdítő, és egyébként erősen tisztítószerre emlékeztető illattal nyit, a szokatlan citrusok és fűszerek elegye egyszerűen szuper és ütős, majd később tiszta, nemes tömjén jelenik meg a bőrömön. Mintából nyilván más, mint fújva, de elképesztően tetszik, nagyon szép tömjén van benne, nem a füst, hanem maga a meggyújtatlan gyanta. Ilyen lehetne a Zirh Ikon leszáradása is, ha nem tűnne el az emberről idő előtt. Ez sem tűnik túl erősnek, de lehet, hogy bővebben adagolva az lenne. Ilyen csodás tömjénélmény mi más lehetne, mint max pont!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Színezék. Lilás piros.