Logona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amatar, Módosítva: 2012. december 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Felületaktív anyagoktól mentes ásványi tisztító gél, mely kiválóan alkalmas az érzékeny valamint zsíros, korpás fejbőr és az érzékeny, problémás bőr kezelésére. Samponként és tusfürdőként használható. BDIH által ellenőrzött natúr kozmetikum.

CBlue

2016. június 22.

Nagyon rossz sampon, teljes penzkidobas volt. Ketszer probaltam, ki kellett dobnom. Minuszpontot erdemel. Az egesz hajam kiszaradt tole es mero egy koc lett az egesz. Kenhettem utana a finom apolo balzsamjaimmal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

amatar

2013. május 3.

Samponként és tusfürdőként árulják, na előbbire szerintem teljességgel használhatatlan. A hajam teteje zsíros maradt tőle, a vége rettenetesen kiszáradt és egy hatalmas gubancba állt össze az egész. Végül tusfürdőként használtam el, de csak hogy ne dobjam ki, abszolút használhatatlan volt. Pakolásként esetleg el tudom képzelni, de nem ezért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.