Best of Beauty 2019

Logona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mamm, Módosítva: 2013. március 29.

Lelőhely:   bioboltok, online

xixi

2013. március 22.

Azért vettem meg, mert egy blogon a Clinique Naturally Glossy Mascara dupe-jaként írta le egy blogger, és azt nagyon szerettem, mert tartós volt. Igaza volt, tényleg olyan a végeredmény, ugyanolyan természetes hatású szempillákat csinál csak, semmi extra dúsítás vagy ilyesmi. Ha valakinek bejött a Glossy, szerintem ez ugyanazt tudja csak jóval barátibb áron, és még natúr is, és még cruelty-free is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

appdina

2012. január 26.

Vettem ilyen szempillaspirált, de nem használom, mert egyszer-kétszer próbáltam, de nekem olyan, mintha semmi nem lenne a szempillámon. Lehet, hogy ez a natúr(abb) szempillaspirálok sajátossága, ezt nem tudom, mert másik "natúrt" még nem próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 26.

Antioxidánsok: Oxycoccus Palustris Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Sorbitol h 1 1

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!